Demonlarla İletişim Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Massacreday

Kayıtlı Üye
Merhaba. Öncelikle, egolarından arınmış ve belirli sözlerle bedensiz varlıklarla anlaşma yapabilmiş kişilerden yanıt alırsam sevineceğim.
1 - Ritüel metotları ve benzeri birçok seçeneği araştırmış bir insan olarak Goethica kitabında süleyman çemberi oluşturması istenmektedir. Demonların çemberden hoşlanmadığı da söylenmektedir. Bu durumda nasıl bir yol izlemek gerekir?
2 - İlim ve kişisel gelişime dair bir anlaşmanın olmasının yanı sıra sevginin varlığı ve gücünün demonlar üzerindeki etkisi nedir?
3 - İnsanoğlunun varoluşuna dair en asil olgu vicdan ise, yalnız ve çürümekte olan kişilerin yalnızlıkları ne olacaktır? Kimsenin sözlerini bozmaksızın, kalbi, aklı ve tüm birikimiyle karar vermiş bir insanın izleyeceği demonlarla iletişim yolundaki stratejileri belirtmek ve yardımcı olmak insani bir görev değil midir?
4 - İntiharın bir tiyatro oyununa benzerlik gösteren bir zarafet olduğu bu yaşamda, iletişim kurmak istediğim demonla ilgili bana yardımcı olabilecek biri var mıdır? ( Verilecek cevapların birçoğunu izlenim ve deneyimlerimden bildiğimden kendi öz benlik sınırını aşmış bir insan bekliyorum, ajitasyon yapmaksızın bir son umut algısıyla )

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Genetik alt yapı, gerekli ilim...

''Goetia yı tabiri caizse yalayıp yutmuş olmanız lazım.İbraniceye hakim olmanız gerekiyor
Çok iyi astroloji bilmeniz gerekiyor
Mukula ritüelini gerçekleştirmeniz gerekiyor
Demon ustalık testini tamamlamanız lazım.
888 savaçcı ritüelini yapmanız gerekiyor
Demonları tanımanız gerekiyor
Bilinen 8 lejyon var.
Her lejyonun 88 kralllığı var
Her varlığın minumum 2000 büyükşehir cini var (beylik diyelim buna)
Bu beyliklerin milyonlarca varlığı var. siz hangi demonu çağıracaksınız.
O demonun çağırma ritüeli, zamanı, saati, günü, tütsüsü, giysisi, sigili, çağırma duası gibi onlarca bilgiyi net bilmeniz gerekiyor.
Sihirli asanız , yüzüğünüz var mı, çağırma mabediniz var mı, bir majikal grubunuz var mı. Kurban ayinleri için maddi gücünüz var mı.
Diyelim ki çağıracağnız demonun kurbanı beyaz bir boğa. bu boğayı tek başınıza kurban verebilecekmisiniz.
Bağlantı çalışmaları için medyum yeteneğiniz var mı yoksa medyumunuz varmı. kendi kendinize transta ne kadar başarılısınız.
Göreceğiniz görüntülere psikolojik olarak ne kadar hazırsınız. neyin kendi düşünceniz, neyin sanrı, neyin varlığın etkisi olduğunu ayırabilecek yeterli astral deneyiminiz var mı
Varlıkların oyunlarına gelmemek için ne kadar teorik ve pratik deneyime sahipsiniz.
En az 7 sene asla hayvansal ürün yememiş olmanız gerekiyor. 7 senedir hiç hayvan eti ve hayvansal ürün kullanmadınız mı.
Aç susuz ,tek başınıza, karanlıkta en üç gün kalabiliyormunuz. yine aç, tek başınıza karanlıkta en az 15 gün kalabiliyormunuz.
Teorik bilgi, deneyimsel bilgi, psikolojik, ekonomik, sosyolojik ve fiziksel olarak hazırmısınız.
davet ve def etme ritülerinde yapacağınız minik bir hatanın bedensel ve ruhsal bir sakatlanma ile sonuçlanma riskinin farkındamsınız.
en basit anlamda bazı sembollerle çizilmesi gereken bir çember çizmeniz gerekiyor. Bu sembollerden tek bir tanesinde minik bir hata yaptınız diyelim. örneğin sembol 3 santimlik bir T olsun. siz bunu 2.77 Milim çizdiğiniz an açık kapı bırakırınız. Davet öğrencileri yıllarca her gün defalarca çizim çalışırlar. elleri saniyelik titreyen öğrenciler bir daha davet eğitime devam edemezler. Sinirleriniz ne kadar sağlam bu anlamda.
Eğer doğuştan yeteneğiniz ve size verilmiş bir varlığınız yoksa ve çok önemli bir mabette yıllarca eğitim almamışsanız bunlar hadi ben deneyeyim diye deneyebileceğiniz şeyler değil.
Ki burada anlattıklarım olayın %0,0001 'i bile değil.
Eğer amacınız bilinmeye açılan bir kapı aralamak, evreni, kendinizi tanımak , yeteneklerinizi geliştirmek ise. meditasyon yapınız. yüksek benliliğinizle iletişim çalışmaları yağınız, oto transı öğreniniz. Yolculuğa dıştan değil içten başlayınız.''

-Sevgi sunmak veya sevginin gücü gözle görülür herhangi bir etkide bulunmuyor maalesef Demonoloji ilminde.

Gerekli alt yapıya sahipseniz zaten gerekli yönlendirme ve yardım size gerekli yerlerden yapılır, içsel eğitiminiz başlar.

Sevgiyle Kalın ve Araştırın. :)

Ulas149

Kayıtlı Üye
Tüm bu zorlukların yanısıra çağırmîş olacağınız demonla yapılacak olan anlaşmanın koşullarını yerine getirebilecekmisiniz?günümüzde daha yetişkin olmamış herkes kıytırık holywood filmlerinden dizilerinden özenip şeytan la antlaşma vs vs. gibi şeylere özeniyorlar. en sık kullanılan sözde kaybedecek hiçbirşeyim yok herşeyi yaparım yeterki zengin ünlü olayım falan felan bayatlamış sözler... tamam demondan birşey istiyorsunuz peki ya onun istekleri ? unutmayın herşeyin bir bedeli vardır.bir yerde dinlediğim böyle bir vaka da yine ergence yapılan bir davette söz konusu kişi bir demonla antlaşma yapıyor. bunun istediģi de zenginlik. söylediğine göre demon bir süre sonra bu kişiye bir hazine yeri gösteriyor. neyse genç adam hazineyi falan çıkartıyor tamam büyük bir meblağ elde ediyor. sonra sıra demonun isteğine geliyor tabii. af buyurun gencin kendi annesiyle cinsel ilişkiye girmesini istiyor. bu bile isteyebilecekleri ufacık birşey. ha tabii hepsi böylemi değil. demonlarla anlaşarak daha normal bedeller ödeyen ve paraya güce kavuşan insanlarda var. ha tabii bu kişiler kendi hazları için değil daha yetişkince amaçlar için bu yollara başvuruyor. bakın dikkat edin yazdıklarıma size hiç yapma etme günah çarpılırsın gibisinden klişe laflar etmedim. eğer gerçekten bir idealiniz, içten bir amacınız varsa araştırın okuyun yardım alın ve bu konuda ki farkındalığınızı geliştirin.

Massacreday

Kayıtlı Üye
Genetik altyapının ve yeteneğin belirgin bir şekilde görülmediğini belirteyim. Goetica kitabını okudum ve demonolojiyle ilgili birçok bilgiye de sahip oldum. Ancak belirttiğiniz üzere ne sihirli asa, ne yüzük, ne de bir grupla bağlantı kurabilecek bir noktadayım. Çağırmak istediğim demon hakkında olumlu yönde bir hayalim var ve bulabildiğim tüm kaynaklarda nasıl özelliklere sahip olduğunu araştırdım. Ancak, ne çağırma ritüeli, ne günü, ne malzemeleri bende bulunmuyor hem teorik, hem de pratik hiçbir deneyim yaşamadım. Psikolojik olarak hazır olabilirim, ekonomi olarak bunun mümkün olmadığını belirteyim. Oculus arkadaşın belirttiği üzere constantine izleyerek şeytanla anlaşma yapmak ve bunu salt maddi ölçülerde tatmine ulaşmak adına bir çabayla istemediğimi söyleyebilirim. Belirttiğiniz tüm noktaları dikkatli bir şekilde okudum, Uzun ve güzel bir yazı emek verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Benim kişisel yaşam enerjisi diye adlandırabileceğim bedensel ve ruhsal gücüm tükenmiş bir aşamada. Toparlayabileceğimi de sanmıyorum, dediğiniz gibi hiçbir vasıfa sahip olmayan hangi çapsızın sevgiyi gerçeküstü bir olgu ve güç olarak niteleyebilmenin de gereksiksizliğini anlıyorum. İletişim halinde bulunduğunuz bir varlık var ise onu şunu söyleyin, hiçbir acı, ceza, beklenti ve çıkar kendi çölünde bir bilinmezliğin ortasında kaybolmaya benzemiyor ki bunu da salt insan yaşayabiliyor. Hoşçakalın.

albus

Kayıtlı Üye
Bundan üç-dört yıl önce bir üye vardı. Demonları çok araştırıyordu. Sonra çok zor durumda olduğundan bahsedip yardım istemişti diye hatırlıyorum. Bir daha da siteye girmedi. Çok endişelenmiştik. Ne oldu bilmiyorum sonra.
Dikkatli olun.

origanum

Yönetici
Madem deneyimli kişiden cevap bekliyorsunuz, peki.
1. Ben çember açmıyorum, ihtiyacım da yok. Olanın durumunu bilmem ve empati kurmam mümkün değil.
2. Sıfırdır tabi. Olmasını düşünmek Pollyanna için bile imkansız.
3. Onlar bunu deneyimlemek için dünyaya gelmişlerdir ve çıkarmaları gereken dersi alana kadar da bu durum temcit pilavı gibi önlerine tekrar tekrar gelecektir.
İnsanların böyle bir görevi yoktur. Üstad ve seçtiği öğrenci arasında yaşanabilir. Geldiği ekol ve öğrencinin ruhani enerjisinin aşırı yüksek olması bunu belirler.
4. Kimse yoktur. Bunu beklemek yine Pollyanna'nın bile hayallerinin ötesinde. İletişim sadece buna uygun bir insanın uzun meditasyonlardan biri sonucu içine doğması, neler yapması gerektiğinin vahiy gibi inmesi sonucu elde edilebilir, size özel vahiy inmez ise iletişim kurulması imkansızdır. Şöyle düşünün adresi veya telefonu bir şekilde elde etmezseniz kimseyle görüşemezsiniz bunun yolu da elektrik sinyali okumaktan geçiyor ve sadece sizin bedeninizin elektriğine uygun bir sinyal bu başkasının okuyamayacağı ve göremeyeceği birşey. Aldınız diyelim yapmanız gereken yöntemi ve yaptınız da diyelim, geleceğinin garantisi yok, telefonunuz-kapınız çalar ama bakmama özgürlüğünüz var değil mi? Diyelim gelmeye niyeti var ilk seferinde geleceğinin de garantisi yok, defalarca tekrar yapmanızı bekleyebilir ki bu tekrar aralıkları belirli astrolojik açıların olduğu zamanda olur, 1 ay, 6 ay, 1 yıl vs, dua edin de Halley kuyruklu yıldızına veya bunun gibi ömür boyunca bir kere olabilecek bir zamana bağlı olmasın. Hadi geldi diyelim, sizin bunu hissedebilecek enerji gücünüz var mı? Orada istediği kadar ben geldim diye dursun siz onu göremez, duyamazsanız ne anladınız o işten? Kaldı ki babasının hayrına gelmeyecek bulunduğu süre boyunca enerjinizi emecek, insanla iletişim içinde olması ancak onun tarafından beslenmesine bağlı, anne karnında bebeğin göbek bağı ile beslenmesi gibi düşünün. Sizin daha onu algılayacak enerji düzeyiniz yok ise ne ikram edeceksiniz orada, saniyesinde veya 1-2 dakika içinde ölüp gidecek birine ne diye gelsin, boşuna uğraşsın, ziyafet verecek başkasına gider. Bu yüzden demonlarla iletişim sadece elleriyle atomu parçalayabilecek güçte kişilerin elindedir. Başka türlü iletişim kuranı hiç duymadım, duymayacağıma da adım gibi eminim. Gerçekten iletişimde olanlardan size daha açık ifade edecek birini de tahmin etmiyorum, ben de site üyeleri için bu kadar açık ve net ifade ediyorum, meraklılara izah etmeye çalışıyorum. Bilenler susar, bilmeyenler de safsatalar söyleyip dururlar. Niteliği uymayan veya uyup da izinsiz yapmaya kalkanlar da yok olup gider. Umarım aklınızdaki sorular yanıt bulabilmiştir.

Massacreday

Kayıtlı Üye
İnsani bir yanıt oldu yazdıklarınızı okudum. Haklı olabilirsiniz, sevgiye dair inancın herşeyin üstünde olduğunu kabul eden bir mantık kalbin sızlamasından başka nedir ki? Paranormal hiçbir vaka yaşamadım ve benim dışımda gelişirse yaşayabilirim. İnançsız birinin bunları söylemesi ve demonolojiden bir çıkış noktası araması saçma idi. Bilen, duyan, görebilen, hissedebilen, temiz ve net ne kadar güzellik varsa arka planda kalıyor sizin de belirttiğiniz gibi. Cevap verdiğiniz ve yardım çabasında olduğunuz için sağolun.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Madem deneyimli kişiden cevap bekliyorsunuz, peki.
1. Ben çember açmıyorum, ihtiyacım da yok. Olanın durumunu bilmem ve empati kurmam mümkün değil.
2. Sıfırdır tabi. Olmasını düşünmek Pollyanna için bile imkansız.
3. Onlar bunu deneyimlemek için dünyaya gelmişlerdir ve çıkarmaları gereken dersi alana kadar da bu durum temcit pilavı gibi önlerine tekrar tekrar gelecektir.
İnsanların böyle bir görevi yoktur. Üstad ve seçtiği öğrenci arasında yaşanabilir. Geldiği ekol ve öğrencinin ruhani enerjisinin aşırı yüksek olması bunu belirler.
4. Kimse yoktur. Bunu beklemek yine Pollyanna'nın bile hayallerinin ötesinde. İletişim sadece buna uygun bir insanın uzun meditasyonlardan biri sonucu içine doğması, neler yapması gerektiğinin vahiy gibi inmesi sonucu elde edilebilir, size özel vahiy inmez ise iletişim kurulması imkansızdır. Şöyle düşünün adresi veya telefonu bir şekilde elde etmezseniz kimseyle görüşemezsiniz bunun yolu da elektrik sinyali okumaktan geçiyor ve sadece sizin bedeninizin elektriğine uygun bir sinyal bu başkasının okuyamayacağı ve göremeyeceği birşey. Aldınız diyelim yapmanız gereken yöntemi ve yaptınız da diyelim, geleceğinin garantisi yok, telefonunuz-kapınız çalar ama bakmama özgürlüğünüz var değil mi? Diyelim gelmeye niyeti var ilk seferinde geleceğinin de garantisi yok, defalarca tekrar yapmanızı bekleyebilir ki bu tekrar aralıkları belirli astrolojik açıların olduğu zamanda olur, 1 ay, 6 ay, 1 yıl vs, dua edin de Halley kuyruklu yıldızına veya bunun gibi ömür boyunca bir kere olabilecek bir zamana bağlı olmasın. Hadi geldi diyelim, sizin bunu hissedebilecek enerji gücünüz var mı? Orada istediği kadar ben geldim diye dursun siz onu göremez, duyamazsanız ne anladınız o işten? Kaldı ki babasının hayrına gelmeyecek bulunduğu süre boyunca enerjinizi emecek, insanla iletişim içinde olması ancak onun tarafından beslenmesine bağlı, anne karnında bebeğin göbek bağı ile beslenmesi gibi düşünün. Sizin daha onu algılayacak enerji düzeyiniz yok ise ne ikram edeceksiniz orada, saniyesinde veya 1-2 dakika içinde ölüp gidecek birine ne diye gelsin, boşuna uğraşsın, ziyafet verecek başkasına gider. Bu yüzden demonlarla iletişim sadece elleriyle atomu parçalayabilecek güçte kişilerin elindedir. Başka türlü iletişim kuranı hiç duymadım, duymayacağıma da adım gibi eminim. Gerçekten iletişimde olanlardan size daha açık ifade edecek birini de tahmin etmiyorum, ben de site üyeleri için bu kadar açık ve net ifade ediyorum, meraklılara izah etmeye çalışıyorum. Bilenler susar, bilmeyenler de safsatalar söyleyip dururlar. Niteliği uymayan veya uyup da izinsiz yapmaya kalkanlar da yok olup gider. Umarım aklınızdaki sorular yanıt bulabilmiştir.
Konu her ne kadar ilgi alanımın dışında da kalsa hiç farketmiyor.Yazılarınızın her bir kelimesini zihnime kazıyorum.Ne kadar güzel bir anlatım dili.Herkesin rahatlıkla anlayabileceği örneklerle öyle bir akıyor ki sanki kitap okuyorum.İnsan ilk başlarda,ilk üyelik zamanlarında bunu anlayamıyor.Görünmeyeni gösteren özel insansınız!:Angel_anim:
(Konu dışına çıkmak istemedim ama her bir paylaşımı okuduğumda içimden geçiyordu,bu defa yazmadan edemedim.:))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...