Marbas

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fako

Kayıtlı Üye
Ben demon konularına merak saldım. Ne yazıkki, tabiri caizse cahilim diyebilirim. Bilgi edinebileceğim bir kaynak varmıdır. Ayrıca bir takım doğru bilgiler ile her türlü sonuca katlanarak davet yapacağım. Çağıracağım varlık marbas. Kimisi cin ler ile demonlar aynı diyor ancak cin davetlerinde bulundum. Ve r çok tecrübe, bilgi ye sahibim. Asla cin davetleri ne ve bilgiler benzemiyor. Benim rica edeceğim şey; bilgi edinebileceğim kaynak, marbas hakkında bilgiler. Bilenlerin yardımcı olmak açısından bu iki ricamı gerçekleştirmesini çok isterim. Özellikle belirtmemdeki sebrp "Yapma, etme" gibi uyarılar dışında direk bilgili kişinin CEVAPLAYACAKSA konuya dahil olmasıdır

Baruch DARK

Kayıtlı Üye
"Goetia" isimli bir kitap var .Bu kitaptan öğrenebilirsiniz.İyi Forumlar ...

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bahsettiğiniz davet demon davetiyse cesaretten ve sonuca katlanmaktan fazlasına ihtiyacınız var en basitinden epeyce yüklü miktarda bir para.
Urumun bu konuda davet yapmaya merak salanlar için bir yazısı vardı cevap verilip kapatılmış sorular bölümünde onu bulabilirsiniz size fikir verir.
Bu konudaki bilgileri demonoloji konusunda yazılmış kitaplardan edinebilirsiniz.O kitaplarda da her bilginin %100 doğrusunu bulursunuz demiyorum ama 30 aşağı 40 yukarı birşeyler öğrenirsiniz.Bu tür gizli bilgiler birebir verilir çünkü.Sen ve bağlandığın kanal olucak ve oradan aldığın bilgilerinde dışarıya aktarılması yasaktır bu sebeple tamamen araştırarak tam bilgilere uğlaşabilirsin de demek mümkün değil.Ancak bu konuda biraz genel kültür seviyesinde bilgiler elde edebilirsin.
Bu konudaki yayınlarda genelde yabancı dildedir ve pdf olarak bulunması düşünülmemelidir bile.Normal tarih kitabını bile kılı kırk yararak ancak bulabiliyoruz bu tür yayınların pdf hayalini kurmayalım.Bu konuda bilgi edinirken bile sırf bunun için bile biraz paraya kıymanız gerekebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...