Duydugum Sesler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Paranormaldisi

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhaba. Aranizda yeniyim. Ilk sorumda yeteneklerin nasil kesfedildigini sormustum. Aldigim cevaplarin isiginda bit sorum daha var.
Yaklasik 6,7 yaslarimdan beri geceleri yogun olmak uzere bazi sesler duyuyorum. Ama normalde duydugumuz seslerden farkli. Kaset kullanmis olanlar bilir. Kasedi hizli bir sekilde ileri veya geri sararken cikan hizli hizli konusuluyormus gibi bir ses vardir. Iste Ben ona benzer sesler duyuyorum. Sesleri duydugum an cevreme karsi derinlik algim da farklilasiyor. Sizce isitme ile ilgili bir yetenege sahip olabilir miyim? Ya da aranizda Boyle bir sey yasayan var mi?

KuRt176

Kayıtlı Üye
Forumda arama tuşuna aynı başlığı yazarsanız bir çok buna benzer soru sorulduğunu ve cevap verildiğini göreceksiniz.

Paranormaldisi

Kayıtlı Üye
Soruyu tekrarladigima gore istedigim netlikte cevap bulamamisim demektir. Arama butonunu kullanmayi biliyorum.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
İşitme ile alakalı bir probleminizde olabilir yeteneğinizde olabilir.Uzaktan cevap vermek güç.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Eskiden, gençken... Başıma gelen her şeyin bir yetenek ya da özel bir şey olduğunu zannederdim. Değilmiş. İş hayatına girince de gözümü her kapattığımda daha önce hiç görmediğim modeller görmeye bunları üretmeye ve kazanmaya başladım. Sadece zihin çok güçlü, en büyük yetenekte zihni kullanmakta. seste duyarsınız, görürsünüz de, arkadaş bile edinirsiniz. Elbette bir çok benim açıklayamayacağım durumlar var. Ama her şey değil. Eğer açıklaması ve çaresi yoksa bu şekilde düşünmeye başlanabilir. Mesela bende duyardım ama ne bir şekilde iki kişinin dialoglarını dinlerdim. Bir adamın bir kadına bağırmasını felan. Hala arada oluyor ve fark ettim ki gün içinde bir çok şey atıyorum hafızaya. Ve rahatlamaya çalışırken de beynim kendi kendine bir harman yapıp bana sunuyor. Bence yani.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bazen duyduğum sesler oldu tabi gece yarısı uyanıp garip dilde bir saldırıya ugramak da acayip ama vücudundan elektrik akımı gibi birşey geçmesi daha da acayip ben alışkınım neyseki :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...