Çok korkuyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

neptunyen1

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°KM
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır başıma gelen korkunç olayları anlatmak istiyorum. Öncelikle çok sık olmasa da fal baktığım zamanlar beni karabasan basıyor korkunç rüyalar görüyorum. Ve evde yalnız olduğum zamanlar gece uyku ve uyanıklık arası yani tam uykuya dalacakken arkamda yatan kısa boylu çocuk boyutlarında bir erkeğin bana sarıldığını onu iktirdigimdeyse beni daha da kendine çekip sıkıyor. Ellerini bacaklarını bizzat gördüm çocuk gibi. Altında kahverengimsi pis kirli bir pantolon vardı. Dua ederek zor kurtuldum. Bazı geceler kulağımın dibinde 3 4 defa benim ismimi söyleyip uyandırıyor. Buda erkek sesi. Uyanmış olmama rağmen sesini duyuyorum. Uyurken ağırlık çöküyor özellikle yüz üstü uyuduğum pozisyonda iken. Ve üzerimde siyah gölge gibi birşey oluyor. Rüyama gelecek olursak gece vakti bir dağın tepesine doğru koştuğumu arkamda da gollum yarattığına benzeyen çıplak kel kafalı yaratık beni kovalıyordu. Ve en son zirveye çıktığım da karşımda siyah oldukça gösterişli bir cübbesi olan kel kafalı uzun boylu insana benzeyen bir erkek vardı. Iki kolunu birleştirmiş sonunda karşıma geldin mi? der gibi bir edayla bana gülümsüyordu. Arkasında kanatlı hava uçan kısa boylu tuhaf yaratıklar vardı. Bir hafta öncesine kadarda rüyamda çok pis bir evde olduğumu evin duvarlarından pis sular aktığını bu yüzden evden kaçtığımi ancak dışarıda ormandayim orada da kopuk kesik insan parçaları kol bacak vs vardı. Ve 3 tane erkek pentagram sembolü üzerinde mumlari yakıp karanlıkta şöyle diyorlardı. Hadi kolaysa bundan kurtulsun diyorlardı. Yerde de kanla marid yazıyordu büyük harflerle. Daha başıma böyle bir sürü şeyler geldi anlat anlat bitmez. Bendeki bu durum nedir sizce bende ne var bu böyle devam eder mi? Bazen aylarca bir şey olmuyor sonra yine başlıyor. Yorumlarinizı bekliyorum.

Tsubassa

Kayıtlı Üye
Öncelikle geçmiş olsun kardeşim bu golleme benzeyen yaratığı eski evde bende gördüm gerçi doktorlar ilaçlara bağlıyor. Sana tavsiyem fallara inanma inançlıysan abdest al namaz kıl bu gece olayları hemen hemen hepimizin başında. Aldırıs etme

neptunyen1

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°KM
Teşekkür ederim. Ama ben ilaç vs kullanmıyorum. Namaz kıldım çok çabaladim ama içimi aşırı derecede bi korku sarıyor. Ve namazdan sonra dayak yemiş gibi oluyorum her yerim tutuluyor. 1 gün boyunca böyle hasta kalmıştım

inpheux

Kayıtlı Üye
Merhabalar,

Psikolojik bir yardım almayı denediniz mi?

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Anlattıklarınızda sıradışı bir durum yok. Okuduğunuz,izlediğiniz,araştırdığınız şeylerin tesiri hepsi bu.Ne falla ne dinle ilgisi de yok.Bilinmeyenle ilgili araştırma ve öğrenme yaparken; neyi neden istediğinizi bilip ,görüp duyduğunuza seçici yaklaşıp mantık süzgecinizi kullanıp, neyin ne olduğunu bilerek yaklaşırsanız boşa vesvese yapmaz mışıl mışıl uyursunuz.

nuranee

Kayıtlı Üye
herkes de psikolojik deyip geçmiş,onun neler yasadıgını tahmin etmediğiniz için hatta empati yapmadıgınız için anlamanız çok zor. ama ben onu anlayabiliyorum,ve bu durumdan kurtulması zor olabilir en erkenden bi hocaya gitmezse ..

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
herkes de psikolojik deyip geçmiş,onun neler yasadıgını tahmin etmediğiniz için hatta empati yapmadıgınız için anlamanız çok zor. ama ben onu anlayabiliyorum,ve bu durumdan kurtulması zor olabilir en erkenden bi hocaya gitmezse ..

Anlaşılmayan bir durumda yorum yapılmaz. Yorum yapan arkadaşlar tecrübelerine ve bilgilerine dayanarak yorum yapmışlar elbet ki kendi çapında hepsinde doğruluk payı vardır.
Ben empati yaptım, hatta şu an konuyu acan üyemizin yasadiklarından pek cok daha korkuncunu yaşadım. Ve hala olağanüstü bir vaka veya musallat durumu göremiyorum. İnsanlar arada böyle durumlar yaşar. Sn lavander'in dediği gibi okuyup izlediği, araştırdığı şeylerin tesiri olabilir.

nuranee

Kayıtlı Üye
herkesin musallatı farklı olur aynı durum olur diye bi kaide yok. yinede hocaya gitmesinde fayda var. bazen bişeylerin psikolojik olmadıgını beynimiz bize çeşitli yollarla anlatır ve sinyal verir. gerçi bi yazıdan bişey anlaşılmaz ama bu durumlar da hassas konular. bende yaşadıklarıma dair konuşuyorum. Bence sizinki psikolojiktir pembe pelerin, eminim içinizden bu ne biliyorki yaşadıklarımı diyorsunuz, o halde siz de bilmediğiniz konularda kesin konuşmayınız,(yazmayınız anlamındaa) .

Diorshank

Kayıtlı Üye
fal bakmayın...

olaya musallatlık deyip geçmek oldukça saçma. yaşanan bir olay duyulan bir ses hemen size bir şeylerin musallat olduğu anlamına gelmez. fal bakarken fazla yoğunlaşıyor ve açığa çıkmaya duygularınızı tetikliyor olabilirsiniz. bunun sonucunda da çeşitli halüsinasyonlar veya kabuslar görmeniz doğal. zaten karabasan diye bir şeyin olmadığı, kişinin zihninde yarattığı bir olgunun olduğunu bir kaç yıl önce bilim insanları ve doktorlar açıkladı.
Kendinizi bir gözlemleyin, bu konuda bana hak vereceksiniz. İnsan duyguları hafife alınacak şeyler değiller ve beyinde o kadar zeki bir mekanizma değil ki hayal ile gerçeği karıştırarak hayal kuruduğumuzda gerçekmiş gibi mutlu olmamıza sebebiyet verir, inanın bana.

canmert196

Kayıtlı Üye
bende bilinç altının dışa vurumu olarak yorumluyorum ve enerjiniz yeterli seviyede olmadığı için fal vs bu tarz eylemler sizin enerjisel dengenizi sarstığını bunun psikolojik etkileri olduğunu düşünüyorum hocaya gitmekten ziyade benim tavsiyem sizin ilk basta bakım ve diğer enerjisel çalışmalardan çekilip daha kendinize odaklanıp bunları yaparken korku duygusundan arınmanız gerektiğini düşünüyorum ve enerji seviyenizi yükseltmeniz merdiveni basamak basamak çıkmalısınız :)

neptunyen1

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°KM
Yorumlarınız ve önerileriniz için teşekkür ederim. Ama o dönemde ben mustafa iloglunun gizli ilimler kitabında bi davet vardı fekacin mehmet diye birşeydi. Ona takmıştım kafayı bi hayli duasını falan yazmıştım okuyordum bunun etkisi de olmuş olabilir mi?

Düzgün bir hoca bulabilsem izmirde gidicem ama yok herkese güvende olmuyor malesef

Sevgili canmert196 önerin için teşekkür ederim. Enerjimi nasıl yükseltebilirim peki bunun bir ritüeli planimı var? Açıklayabilir misin rica etsem

origanum

Yönetici
Sadece bilinçaltınız. Herhangi bir sorununuz yok. Sadece kendi kendinize hüsnükuruntu yaptığınız için beyniniz tahammül edemiyor size ve böyle tepki veriyor. Huzurlu bir iç ve dış dünya tercih ederseniz birşeyciğiniz kalmaz kısa zamanda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...