Tutunamıyorum ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Baruch DARK

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar , hayatım çok kötü geçiyor.Herzaman döküp saçıyorum.Hiçbir şeyi beceremiyorum ,tutunamıyorum .Çok zeki bir insan olmama rağmen sürekli sakarlık yapıyorum .Eskiden sınıfımda daima ilk üç başarı sıralamasındayken şimdi arka sıralarda uyuyorum derse konsantre olamıyorum ve sürekli istemli istemsiz hayal kuruyorum ..Bazen bulutların tepesindeyken ,musmutluyken yere çakılıveriyorum .günlük hafıza kayıpları yaşıyorum .duygularım ,kişiliğim hızlı bir şekilde değişiveriyor .En ufak bi olayda çok gereksiz reaksiyonlar gösteriyorum . Sizce neden olabilir ? Yorumlarınızı bekliyorum ,şimdiden hepinize teşekkür ediyorum .

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yaşı bilmiyorum ancak fiziksel değişimler de bunlara neden olur. Anlattıklarınız ergenliğin getirdiği bir takım gelişmelere benziyor. 22-23 yaşlarına kadar ergenlik süreci geçişleri hissedilebilmektedir.

mabedist

Kayıtlı Üye
welcome to the club
dikkat dağınıklığından olabilir. dikkatinizi arttıracak şeylerle uğraşabilirsiniz. spor çok etkilidir bu konuda.

Baruch DARK

Kayıtlı Üye
Sanırım öyle Sn.Chillout.Sizede merhaba Sn.Hazar yahut connectus erectus.Tavsiyeniz çok mantıklı, boksa başlayayım en iyisi.Teşekkürler.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Karmaşık ve sakinleşemeyen düşünceler de bunlara neden olabilir.Sakin bir kafayla kendinize bakın ve kendinizi dinlemeye çalışın.Hafıza kaybı meselesini kontrol edin derim devamlı belki psikolojiktir ama temkinli olmakta fayda var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...