Lütfen Yardım Edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

çaresizim_

Kayıtlı Üye
Ben 5 aylık evliyim.Eşimle birbirimizi çok severek evlendik. Evliliğimizin 2. ayından itibaren evde duramıyorum.Yani tek başıma fazla kalamıyorum.Gerçi eşim olduğunda da uzun süre kalmak istemiyorum.Sürekli içimde bir huzursuzluk var.Boğuluyormuş gibi hissediyorum.Hiçbir şey yapasım gelmiyor.Uyuyamıyorum,gece sürekli uyanıyorum.Sabah eşim işe gittikten sonra uyumaya çalışsam da içimde bir korku oluyor.Evden hemen çıkıp ailesinin yanına gidiyorum.Zaten hep evde durmayayım diye oraya gidiyorum.Hep dışarıya çıkayım,gezeyim istiyorum ve sürekli annemi düşünüp duruyorum.Aklımdan hiç çıkmıyor.Bu sebepten ötürü de onu göremediğim her gün de ağlıyorum.Ben şehir dışında üniversite okudum.Bunların olması normal mi? Evde 2 adet kırmızı boncuk,1 tane nohut ve 1 tane de yılan dişi ( bu eskiden bebeklere takılırmış,hatta öyle bileklikler bile var) buldum.Annem benim davranışlarımdan büyü olabileceğinden şüphelendi.Çünkü 2 ay orada bu kadar sıkıntı çektim ailemin yanına geldim ve titreyerek,oradan korkarak bahsediyorum ve asla gidemem elimde değil.Yorumlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Anlatımlarınızdan anksiyete sorununuz olduğunu düşünüyorum. Uzman bir psikolog ile görüşmeniz fayda sağlayacaktır. Majikal işlem yapıldığına dair şüpheniz içimde
Yule ye özel mesaj atıp bakım talebinde bulunabilirsiniz

çaresizim_

Kayıtlı Üye
Anlatımlarınızdan anksiyete sorununuz olduğunu düşünüyorum. Uzman bir psikolog ile görüşmeniz fayda sağlayacaktır. Majikal işlem yapıldığına dair şüpheniz içimde
Yule ye özel mesaj atıp bakım talebinde bulunabilirsiniz

Bu bakım işlemi nasıl oluyor.Belli bir ücreti var mı?
Ben tanınmış bir hocaya gittim bana nazar ve büyü olduğunu söyledi ama ben ne niyetle yapıldığını merak ediyorum doğrusu.

Ori

Kayıtlı Üye
Bu bakım işlemi nasıl oluyor.Belli bir ücreti var mı?
Ben tanınmış bir hocaya gittim bana nazar ve büyü olduğunu söyledi ama ben ne niyetle yapıldığını merak ediyorum doğrusu.

Merhaba, bakımlar ücretlidir.

Sorularınızın cevabını bu başlıkta bulabilirsiniz.
Konu başlığı için tıklayınız.

İstanbul'da açılan şube olarak açılışa uygun fiyatlarda vardır. Dilerseniz bu başlıktan bilgi edinebilirsiniz.
Konu başlığı için tıklayınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...