Herşeyim ters gidiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elif375

Kayıtlı Üye
27 yaşında her turlu aciyi cekmis ve kazigi yemis biri olarak hep bu zamana kadar yasadiklarimin bi sinavdan ibaret olduğunu dusundum Ancak hic biseyin duzeldigi yok ne tutunabilecegim bi işim ne de destegini gorebilecegim bi sevdigim var. Girdigim sinav sonuclarini beklemekten surekli islere basvurmaktan gina geldi.

Cok buyuk bi mucize de beklemiyorum acikcasi. Mesela bi kerede emegimin karsiligini alsam azcik mutlu olsam ne guzel olurdu...

Bazen bu dunyaya ailelerin cocuklarina beni ornek gosterip "onun gibi olursun" diye gosterdigi ders cikartilcak insan olarak goruyorum kendimi.
Bazen de stres cekmek icin geldigimi dusunuyorum..

Manevi destegimi cevremden hic eksiltmeyen ben artik gucumun tükendiğini hissediyorum. Kendime bile enerjim yetmiyor..

Bir baltaya sap olamamak esittir ben olmus da haberim yok

Biri hayatimin duzelmesi icin en onemliside enerjimin yukselmesi icin bisey onerebilir mi?

Nego

Kayıtlı Üye
Merhaba. Öncelikle şunu söyleyeyim; bakış açınızı değiştirin. Ve o çok büyük mucizeyi bekleyin, çünkü gelecek. Bunu hızlandırmak, kendinizi ve hayatınızı buna hazırlamak için yapabileceğiniz şeyler konusunda tavsiyelerde bulunacak yetkinlikte değilim ne yazık ki. Ama eminim bilgili ve deneyimli kişiler size fikir verecektir. Sadece umudunuzu ve inancınızı yitirmeyin

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Herkesin derdi kendine büyüktür.Burda yazdığınıza göre zorluk içinde geçmiştir hayatınız.Haklı yanınız elbette var.Bunalmış,sıkılmış olabilirsiniz,umutsuz olabilirsiniz.Yalnız gerçekten kimsenin hayatı mükemmel değil.Bakın "emeğimin karşılığını alamıyorum"diyorsunuz ya...Sorarım size ben dahil olmak üzere iş hayatında kaç kişı emeğinin karşılığını almıştır?Yaşam çok kolay bişey değil ki zaten.
Yukarıdaki mesajda dediği gibi bakış açısı cidden önemli.Siz çok fazla karamsarsınız.Önce bunun değismesi lâzım ki enerjide değişsin.Biraz iyi tarafından bakın.Ben size hemen bu yazdıklarınızdan iyi olanları yazayım.:)27 yaşındasınız ,yani gençsiniz ve sağlıklısınız.Bir defa umudunuzu kesmeye hakkınız yok.Bu kendinize yaptığınız en büyük haksızlık olur.Ayrıca sınava girmek neden kötü birşey olsun?99 kez olmaz 100. de olur.Pes etmeyin!Ayağa kalkın,içinizdeki gücü çekip çıkarın.Çok çok fazla şey yapabilirsiniz.Bilinçaltınızı olumsuzlarla boğup kör etmeyin.Bakın,çok faydası dokunabilecek,sizi motive edecek çok sayıda kitap var okuyun.Çok zor değil,yeter ki isteyin!:)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Yaşadıklarınızın imtihan olduğunu düşünmekle beraber bunu sadece bir 'acı' olarak görmeniz kazanacağınız birçok tecrübe ve kazancı da yok eder. Hatta sizi daha da dibe çekebilir. Imtihanların da sonucu olur, herseyin bir karşılığı vardır. Siz farkında olmadan kim bilir ne kazanclarla donandınız ve icinizdeki cevher zamanı gelince kabuğunu çatlatmayı bekliyor. Zaman, sabır, hikmet. Bu üç kavram üzerinde düşünün.
Onun dışında takviye olarak hayattan zevk alacağınız şeyleri -ânı yaşayarak- yapmaktan çekinmeyin, az bir zamanlığına vur patlasın çal oynasın. Hayat üzerinde sürekli düşünerek kafa patlatarak ruhunuzu, zihninizi yormanın bir alemi yok. Siz ne istediğiniz bilin ve o uğurda çabalayın. Geri kalan hersey nasip. Ve kim bilir ne hikmetler gizli kaderinizde.
Olumlama ve eft ile ilgili sitede araştırma yapabilirsiniz.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Yaşadığınız şeylerin ağırlığından kurtulmak için kendinize eft yapmanızı öneririm.
Birde bu burhanlı ruh halinden kurtulmanızı öneririm.Benzer benzerini çeker çekim yasası gereğince burhanlı oldukça onları kendinize çekersiniz.

utku

Kayıtlı Üye
Es Semi esmasını günde 180 defa, El Vehhab'ı günde 14 defa,El Basit'i günde 72 defa,El Latif'i günde 129 defa , El Basir'i günde 112 veya 302 defa, El Mucib'i günde 55 defa zikretmeye çalışın bu esmaların zikrini yukarıda yazdığım sayılara uygun olarak çekerseniz sorununuzun çözüme yaklaşacağını ummaktayım.

Mistik Bella

Kayıtlı Üye
Aynı terslikler ve şanssızlık bir türlü beni de rahat bırakmıyor maalesef. Sizi anlıyorum.

ased16

Kayıtlı Üye
Mesajı yazan arkadaşım bendee aynen senin durumundayım her neye elimi atsam olmuyo emegimin karsiligini alamiyorum tükenmislik var ama bunların gecici oldgunu dusunuyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...