Bedduaları yok etmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gufran

Banlı Kullanıcı
Merhaba rahatsız ediyorsam özür dilerim herkesten.. Benim annem çocukluğumdan beri hemen hemen her gün beddua ediyor ... 27 yaşındayım ve halen haksız yere çok bela okuyor hiç bir işim rast gitmiyor iki yakam bir türlü bir araya gelmiyor... beddualar dan kaynaklı olduğunu düşünüyorum hocaya kendimi okutmak istiyorum fakat çevremde hoca yok yada bu durumdan nasıl kurtulurum yardım eder misiniz bununla alakalı vefk veya başka bir şey yapılabilir mi ?

ladylynn

Kayıtlı Üye
malesef ki bende çok beddua ederim canımı yakan insanlara karsı 3 kişi var benden gece gündüz beddua alıyorlar ama içim başka türlü sogumuyor annenize ne yapmıs olabılırsınız size beddua edıyorsa bile haksız beddua tutmaz ama kötü enerji yayar etrafa sizin suçunuz yktur belki ama bedduadan etki alıyorsunuzdur annenizin hemen bundan vazgecmesi lazım...ben bu alışkanlıgımdan vazgecmeye calısıyorum ama elimde değil başaramadım.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Merhaba rahatsız ediyorsam özür dilerim herkesten.. Benim annem çocukluğumdan beri hemen hemen her gün beddua ediyor ... 27 yaşındayım ve halen haksız yere çok bela okuyor hiç bir işim rast gitmiyor iki yakam bir türlü bir araya gelmiyor... beddualar dan kaynaklı olduğunu düşünüyorum hocaya kendimi okutmak istiyorum fakat çevremde hoca yok yada bu durumdan nasıl kurtulurum yardım eder misiniz bununla alakalı vefk veya başka bir şey yapılabilir mi ?
Merhaba.Okuyunca çok üzüldüm,kötü hissettim.İnsanın annesinden beddua alması acı ve ağır muhakkak.Kendisiyle hiç konuştunuzmu?Neden bu kadar beddua ediyor evladına?

teddy

Kayıtlı Üye
En yakindaki Camii'nin Hocasina rica etsenizde bi okusa...

La-edri

Kayıtlı Üye
Beddua'nin tutmasi icin sizin o bedduayi hak etmeniz gerekiyor eger anneninizinki bir aliskanlik ise yada farkli sinirsel sorunlardan dolayi bosa yapilmis beddualar ise bunlar sizi etkilemez fakat anneneize geri döner ve kendisi kendi hayatini zorlastirir.Ama siz hak ediyorsaniz yapmaniz gereken sey ne dua nede bir uygulamadir annenizden özür dileyin ve onun duasini alacak seyler yapin. Dua hak oldugu gibi beddua da haktir ve siz bu enerjiyi herhangi bir uyulamayla böyle basinizdan def edemezsiniz. Enerjinin kaynaginin kalbini almaniz icab ediyor ki size o kaynaktan guzel enerji gelsin yani hayir dua.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Beddua'nin tutmasi icin sizin o bedduayi hak etmeniz gerekiyor eger anneninizinki bir aliskanlik ise yada farkli sinirsel sorunlardan dolayi bosa yapilmis beddualar ise bunlar sizi etkilemez fakat anneneize geri döner ve kendisi kendi hayatini zorlastirir.Ama siz hak ediyorsaniz yapmaniz gereken sey ne dua nede bir uygulamadir annenizden özür dileyin ve onun duasini alacak seyler yapin. Dua hak oldugu gibi beddua da haktir ve siz bu enerjiyi herhangi bir uyulamayla böyle basinizdan def edemezsiniz. Enerjinin kaynaginin kalbini almaniz icab ediyor ki size o kaynaktan guzel enerji gelsin yani hayir dua.
La-edri bu konuda benim de henüz çözemediğim ama olan bir durum var. Ne yazık ki anne ve babanın bedduası, hak edilmese de, en az boyutta da olsa etki ediyor. Yani bu ebeveyn negatif enerjisi, bedduası her türlü kalkanı dahi geçirgen hale getirebiliyor. Bu mekanizmayı tam çözemedim, ancak teknik olarak anne ve babaya ait olan üreme hücrelerini barındıran çocuk (yetişkin fark etmez), nasıl ki dediğin gibi o annenin kendi bedduası kendisini etkiliyorsa, bu öz parçalar sayesinde sanırım çocuk da etkileniyor aynı şekilde. Demek istediğim anne beddua edince nasıl kendisini de etkiliyorsa, kendisinden bir parça olan çocuğu da etkilemiş oluyor.
Hatta zamanında şahit olduğum bir durumda; (özellikle bazı ailelerde) ebeveyn çocuğuna büyü yapıyor ama çocuk bunun karşılığında karşı uygulama yapamıyor. Temizleme ve koruma oluyor ama iş karşı hamleye gelince olmuyor. (olmasın da zaten)
Öz anne ve babanın, çocuk üstünde çok ciddi bir etkisi var enerjisel anlamda. Bunu da dediğim gibi o kişilerin hücrelerinden meydana gelmiş olmasına bağlıyorum. Hatta başka nedenler de var diye düşünüyorum, bir başlık açmıştım bir proje hakkında, o projenin içindeki bir konu bu durumu da kapsıyor.

La-edri

Kayıtlı Üye
Chillout sistemde bir bosluk yada bir dengesizlik yok, özellikle anneler bebekleri kendi bedenlerinde tasidiklari icin onlarin sahibleri zan ediyorlar kendilerini. Böbregi dalagiymis gibi. Benim bana ait, istedigimi yaptiririm. Iste bu mantik ile bir ananin bedduasi tutmaz.
Düsünsene bir ana cocugunun esini sececek cocuk kabul etmessede beddua edecek, cocuk ya mutsuz bir evlilik yapacak yada bedduadan dolayi iki yakasi bir araya gelmeyecek.. Niye böyle bir güc verilsin anne ye ?

Yok öyle degil.. Sünettullah dedigimiz sey Allah'in sünnetidir ve bu sistemin isleme seklini her ben muslumanim diyen bilmezki, külliyen zaten bilinemez.
Kadin da birey evlatta her iki insan özgürdür. Özgür iradeleri dogrultusunda kurallara dokunmadan istedigini yapabilir, ama özgür iradesini kullanirken anne hakkina dokunursa iste burada beddua sistemi isler hos ana beddua etmesede islem isler beddua cezayi kuvvetlendirir.Ana'nin hakki coktur evlati uzerine bu yuzden cok dikkat etmek icab ediyor yani elini kolunu sallaya sallaya hareket ettiginde kesinlikle o hak hududtuna dokunursun. O kadar genis ananin alani..Babanin sonra geliyor.

Ana hakki, ana hakkini ihlal edecek tavirlarda cezaya dönüsür, bir anne mesela cocugunu bir adamla evlendirmeye zorlayamaz, zorlasin cocuk dirensin hatta evi terk etsin bu sebebden dolayi ananin burada bedduasi tutmaz, cünki burada ana cocugun özgürlük alanina tecavuze yelteniyor neyin bedduasi. Anlatabildimmi ?Burada Cocuk beddua sahibi konumdanir anne degil.Kadin cocuktan kendi alani dahilinde bir sey istemiyorki direk cocugun alanina tecavuze yelteniyor. Insanlar daire daire hakk hududlari icinde yasar ama bilmezler cünki görmezler. Analarda iyiki cocuk dogurdular yani nerdeyse Allah ilan edecekler kendilerini.

Anne olunca basimizda bir hukumdan bir emir sahibi olmaz kadin, ne varki annenin hakki coktur. Bir evlat anasinin hakkini ödeyebilmesi icin o kadini 9 ay10 gün bedeninde tasimasi icab ediyor ve bu mumkun degildir , iste bu hakk borcu evladi hal ve hareketlerini o kadina baglar. mademki 9 ay tasiyamayyacaksin o halde of bile deme onun özel hizmetinde diyor Allah.

Bunun disinda herhangi hayati alanina annen karisamaz karaisamadigi gibide beddua edemez etsede tutmaz. Hizmet edeceksin saygida kusur etmeyecekcin hasta yasli ise hayatini karsilayacaksin. Ama O istedi diye biriyle evlen olmadik islerde calis gel dediginde gel git dediginde git.. yok artik. Allah özgür iradeye hüküm etmeyi yasak kilmistir, o halde neden anneye böyle bir güc versinki.

Mesele su sünnetullah bilinmiyor kadinlar da az degil hani :) Kadinlar sütleri ile cocuklari tehtit ediyorlar duymussundur. Sütüm haram olsun sana!
Bir kadinin böyle bir yetkisi yoktur asla, yani kadin evladina sütünü asla haram kilamaz, cünki o süt kadina ait degildir cocugun öz hakkidir.Ve kadin sütünü haram edince de beddua etmis oluyo yani orada bir negatif dalgalanmaya sebeb oluyur..Bu asla cocuga dokunacak bir sey degildir.

Genetik olarak ta etkilemez.Yani dua beddua ve enerji den yola cikarak etkilenebilir demissin. Hayir etkilemez cünki dua ve beddua öyle tutkal gibi yapismaz, üzerinden gelir gecer..Lanet gibi degildir yani beddua, surekli olmasinin sebebi bazi durumlarda bedduanin kaynaginin onu sürekli tekrarlamasindan kaynaklanir, yada duanin.
Kisi kendini butun varligi ile sürekli yeniler, yani 40 gün burada bir ölcüdür mesela. Normalde bir dua ve beddua tutsa bile 40 gün kadardir etkisi aksi taktirde o lanet olur sistemde lanetin olusmasi icin kisinin muthis derecede ters tarafa yol almasi lazim. Yeryuzunde lanet dedigimiz sey nerdeyse hic basa gelmez.
Bu yüzden bir anne atiorum lanetli ise bundan cocuk etkilenmez yada anne evliya ise cocuk bundan etkilenmez. Yani bir evliyanin yaydigi enerji muthis yogundur ama bir evliya cocugu karninda tasisa sütünü verse de dogacak cocuk evliya olmaz olmadigi gibi bu yönde etkilenmez. Bu enerji yani positiv ve negativ bu manada kazanilan bir seydir.Bu örnegi su sebebten dolayi veriyorum, bir duadaki enerji ve evliyanin enerjisi aynidir ama duadaki saadece bir cüz iken evliyaninki muthis yogundur, evliya evliya iken bebegi genetik olarak etkileyemiyorsa dua yada beddua hic etkileyemez.

Hani cözemedigim olay dedin ya, Hic kimsenin kendine ait herhangi bir fiili yoktur, fakat herseyin ve herkimsenin kendine ait alanlari vardir kisinin özü budur hakka tecavuz etmeyeceksin.Ettiginde o alanin sinir cizgisinden bir emir iner asagilara yani Ef'al alemine ve bir fiile dönüsür tabiki bir arac da lazimdir, ceza kesilir.
Kadin beddua etmesede kesilecek o ceza ,baska bir cikar yolu yoktur, beddua dalgayi daha cok dalgalandirir ve ceza siddet kazanir.
Biz araci görürürz iste niye durduk yerde hic tanimadigim bir insan bana böyle yapti ki deriz belki cinayet belki tecabuz meydana geldi agir bir sey, biz araci görürürz araca kizariz ama emirin efal aleminde bir araca ihtiyaci vardir ve o emir cok farkli birinin alanindan cikmistir.. ilginc, böyle zincirlemesine bagliyiz iste sistem bosluk kabul etmiyor.

Ah.. sana bir sey diyemmi Chill. Biz insanlar kendimizi cok kudreti saniyoruz, hele kadinlar :)

Büyü sistemini bilmiyorum cünki büyü ile hic ilgilenmek istemedim bilgim genel ve kabacadir, annenin evladina yaptigi büyü neden bozulmaz bilmem, ama Sevgili Chillout büyü ve dua ayni sey degildir ve ayni sonuclari ayni cözümleri yada ayni ilim dahilinde ölcüye alirsak zaten olayi cözemeyiz.

Ben sistem kurallari geregi annenin evladina yapacagi buyunun de bozulacagaina inaiyorum, belki farkli seyler gerekiyordur ama bozulmasi lazim.Aksi taktirde lanet olurdu bu lanetin meydana gelmesi icin annenin analik hakki yada konumu yeterli gelmez.

Elysium077

Kayıtlı Üye
Merhaba beddualar haklı da olunsa haksizda olunsa Anne baba beddua si tutar şahsen insan vücudu enerji frekansi 72-90mhz arasındadır. Dini açıdan zaten anne baba beddua si her zaman tutmuştur özellikle babanin ettiği beddua kayıtsız şekilde tutmaktadır. Dini açıdan bu yorumu yapabiliriz.
Peki bilimsel olarak açıklama ise ;
İnsan 72-90 mhz ise duygular ve sinir kontrolsuzlugu altında bu frekans 99-107mhz olmaktadır zira bu mhz bir insan vücudu için çok yüksektir enerji ile butunlestiginde bir ampule enerji verebilir aydınlatabilir...
İnsan vücudu aşırı sinir stres durumunda amigdala dediğimiz bölüm aktif olur
Bu bölüm negatif ve pozitif enerji yaymaktadir.
Negatif enerji devreye girdiğinde sinirlilik +duygusallık = 530mhz
Frekanslar ne kadar düşük olur ise vucud hastalanır ne kadar çok yüksek olur ise beynen rahatsizlanir.
İlmi açıdan enerji bütünlüğü frekanslar ve titreşimlerde çok önemlidir.
Ne kadar başarılı olmak yahut istediğimiz şeyi yaptırmak istiyor isek enerjimiz o kadar yüksek olmalıdır. ... Ki şöyle bir durum var sonuç olarak beddualar tutmaktadır.
Daya ayrıntılı örnekli şekilde açıklamak isterdim şuan otobüsteyim millet yazıları okudukça bir şaşırma evresine giriyor :) sağlıcakla kalın

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
La-edri sistemde zaten boşluk yok, sistem muazzam işliyor ben başka bir şey diyorum. Anneye verilen bir güç de yok, zaten direk beddua tutuyor da demedim, dolaylı etkileri kesinlikle oluşuyor diyorum. Annenin veya babanın evladına yaptığı bozulabiliyor, çocukları onlara yapamıyor, tutmuyor net olarak. Sen bir daha oku, başka şeylerden bahsediyorum. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...