lutfen dikkat okumalarda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakan 54

Kayıtlı Üye
selamunaleykum degerli arkadaşlar yapılan her okuma sonucunda mutlaka bir görevli size gelir ancak siz o görevliyi görmeyeince ve onu yönlendiremeyince hem onu kızdırırsınız hemde işiniz olmaz hatda dahada kötüye gider. okuma yapacanız zaman ilk eccela bulundugunuz mekanın kendi sakinlerini gönderip okumaya öyle başlamalı ve yaptıgınız okumayla gelen görevlileri tevkil ile görevlendirip dagıtıp duanızıda yaptıkdan sonra o mekanın sakinlerini yerlerine davet etmeniz gereklidir aksi takdirde asla ve asla sonuç alamazsınız ve dahada kötü olur yani okafar basit degil hadi okuyunda olsun işiniz demek bizzat yıllarımı evet yıllarımı verdim bu ilme acizane cünkü havas çok zor ama etkili bir yoldur lutfen dikkat edin eyvah kar etmez bilinçsizce yaptınız okumalardan bir ehli kişiye gidince inanın önce sizin bu yaptınız okumaları temizlemek zorunda kalıyoruz ya sadece dua edin yada bu işleri ilim sahibine bırakın derim ben Allah hepinizin gönlundeki sahih dileklerini kabul etsinde bizlere işiniz düşmesin saygılarımla

Şaman

Kayıtlı Üye
bu konuya değinilmesi ii olmuş şimdi daha iyi anlaşılması için işlemi sıralayalım en iyisi:)
1-evi enerjisel ve varlıksal herşeyden arındırın
2-korunmanızı yapın
3-işleme başlayın ve yarıda kesmeyin istenmeyen sonuçlar doğurabilir
4-işlemi bitirdikten sonra tekrar evinizi arındırın gelen varlık ve enerjilere teşekkür edin vs
5-mekanda yaşayan ruhani varlıklara tekrar gelmesi için izin verip size müsade ettikleri için teşekkür edin

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Şaman benim bir sorum olacak evi enerjisel ve varlıksal herşeyden arındırın demişsiniz peki bunu hangi yollarla yapabilirz örnek verirmisin?

orenkayali

Kayıtlı Üye
Güzel ir konuya deginilmis.Burada cok etkili ve tahlike iceren dua ve davetlerde verilmis.Bunlar yanlis.Herkesin yapabilecegi birsey degil.Önce insan evini,kendini korumasini bilmeli sonra okumali.Is bittikten sonrada geri dönüsüm saglanmali.
Peygamber Efendimiz(s.a.v)bile cinlere Islami anlatmak icin gittiginde 7 defa etrafina okuyup daire cizmis ondan sonra teblig etmis.Bu bize ögretilen metottur.
Sonra bir isinin olmasi icin,anlam ve manalarini bilmeden oukuyan insanlar sonunda gercek bir hasta olarak ortaya cikiyorlar.
Lütfen anlam ve manasini bilmediginiz seyleri okumayin.
Dua edebiliriz.Duada Allahtan isteme var buna hicbirsey engel degildir.Mesru olan herseyi Allahtan isteriz ve Rabbimizden duamizin kabul olmasini dileriz.

hira

Kayıtlı Üye
bu konuya değinilmesi ii olmuş şimdi daha iyi anlaşılması için işlemi sıralayalım en iyisi:)
1-evi enerjisel ve varlıksal herşeyden arındırın
2-korunmanızı yapın
3-işleme başlayın ve yarıda kesmeyin istenmeyen sonuçlar doğurabilir
4-işlemi bitirdikten sonra tekrar evinizi arındırın gelen varlık ve enerjilere teşekkür edin vs
5-mekanda yaşayan ruhani varlıklara tekrar gelmesi için izin verip size müsade ettikleri için teşekkür edin

Şaman bunları nasıl yapacağız peki anlatabilirmisin??

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Şaman bunları nasıl yapacağız peki anlatabilirmisin??

Şaman gelince sorularını yanıtlamaya çalışır hira ama ben şimdilik kendi bildiğimi söyleyeyim istersen Şaman'ın kastettiğinin bu olduğunu anlamamışım..Yaşadığımız yerde bulunan cinlerin bazıları yapılan işlerimize müdahele edebilir bu yüzden çalışmamız bitinceye kadar onları uzaklaştırmamız ,işimiz bitince de geri gelmelerine müsaade etmemiz gerekir.Eğer geri çağırmazsak bize zarar verebilirler.Buna israf-ı imar yani men etme denir.Bunu arapça okumamız gerekir ben türkçesini yazıyorum umarım bir sakıncası yoktur.

"Ey bu mekanın sahipleri, siz, büyükleriniz, küçükleriniz, kadınlarınız ve yardımcılarınız ile beraber bu mekandan ayrılmanız ve men edilmeniz için üzerinize yemin ediyorum. Tarişin'in, Tarişin'in, Mernuşin'in, Mernuşin'in, Revşin'in, Revşin'in, Barişin'in, Barişin'in hakkı için ne işime, ne okumama, ne yazmama nede dairelerime tecavüz edip kötülük yapmayın. Eğer işimi yapıp bitirene kadar burayı terk etmekte gecikirseniz, yeryüzü sizi sallasın, savaşçılar sizinle savaşsın, ruhlar sizi yerle bir etsin, Allah'ın isimleri size yarar sağlamasın ve gökyüzünden başlarınıza ateş ve kıvılcım yağmur gibi yağsın. İşimi bitirdikten sonra geri gelebilirsiniz. Bahin'in, Bahin'in hakkı için selametle. Her kim az bir şeyi ve işi yüceltir, değer verirse ve yaparsa nurlu yer onundur. Anında, anında, acil olarak, acil olarak, saatinde, saatinde."

Bu men etme aynı zamanda geri çağırma da içerir.Daha sonra ayetel kürsiyle korunma çemberi yapılır ve zilzal suresinin bir kısmı okunur.Tabi bunu her okumada yapın demiyoruz burada havvas ve vefk çalışmalarından bahsediyorum örnek vermek istedim

yaren81

Kayıtlı Üye
bu konuyu merak etmiştim aslında.uzun zaman oluyor bi abla büyü yapmak için el almak gerekiyor yoksa musallat olurlar son iyi olmaz demişti.ogün bugündür cok korkarım.aslında hislerime güveniyorum.enerji çalışmalarındada gecerlimi acaba.önce bilir kişiylemi başlanmalı çalışmalara.korunmalar nasıl yapılacakki..

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
yaren hangi büyülerle ilgilendiğinle de ilgili bir durum bu inancınla da..Havas ya da vefkle ilgileniyorsan elbette yapacağın korumalarda islami olmalı mesela ayetel kürsi çemberi yada koruma azimetleri gibi..Herşey islami kurallara uygun olmalı benim özel bir eğitimim yok bu konularda ama anneannemden dolayı biliyorum...

ERBEHILM

Kayıtlı Üye
Bildiğim kadarıyla el almak denilen olay Anadolu'da inisiyasyona verilen ad.Bu ilimlerde ilerlemiş üstad tarafında yetiştirilen kişinin ilimlerde ilerleyebilmesi için üstadı tarafından verilir.Aynı zaman da el alma denilen olayda inisiyasyon denilen olaydaki gibi üstad tarafından öğrenci kişinin enerji seviyesinin arttırılması sözsel bazı bilgiler (daha çok yol gösterme anlamında) de verilir.Günümüzde ise bu kavram gizli ilimler sanatında el alma denilen olayın kan bağına dayandığına ait yaygın bir kanı var(en azından benim çevremdeki insanlarda genel kanı bu).Bana göre(ki bu konuda görüştüğüm üstadlara dayanarak bunu söylüyorum) hiç kanınızdan olmayan yani yabancı bir kişiden de el almak mümkündür.
Bir başka nokta yaren81'e soylenen el almadan büyü yapılırsa cinlerin musallat olacağına dair öğütte ise kişinin gerek ruhsal olgunluğa ulaşmadan (ki bu üstad yada mürşid olmadan çok zor elde edilir) gerekse bilgisizce yapılan(büyünün eksik yapılması,gerekli koşulların sağlanmadan büyü yapılması yada belli saatlerde yapılması gereken büyünün saatinde yapılmaması v.b.) büyüler sonucunda yapılan işlemin ters gitmesi sonucunda cinlerin musallat olması kastetmiş anladığım kadarıyla.

sontur

Kayıtlı Üye
keşke böyle bişey bendede olsaydıda kafamdaki soru işaretlerinin cevaplarını bulabilseydim

kermit

Kayıtlı Üye
kafanda ki soruların cevaplarını başka yollarla da öğrenebilirsin ama hadim, cin, peri, ruhani konularına girmek tehlikelidir, sana girme demiyeceğim, çünkü kafanda varsa dinlemeyeceksin bile, tavsiyem enerji seviyeni yükselt, hangi büyü ekolüne göre çağıracaksan o ekolün gereklerini iyi bir şekilde yap, bir yer belirle ve davetlerini hep aynı yerde ve hep aynı saatte yap (yada aynı yıldızın saatine denk getir) başlamadan önce hep temizlik yap, bulunduğun yerde ki her türlü canlıları kesinlikle yolla, kendine koruma dairesi yada talisman yada tılsım muska benzeri bişeylerle kesin koru, ne olursa olsun, ne yaparlarsa yapsınlar daveti sonuna kadar yap, evinin yandığını annenin babanın eşinin çocuğunun yandığı görsen, duysan hissetsen bile sakına bozma sana tabi olmamak için böyle şeyler gösterirler. davet bitince hiçbirşey görmesende isteklerini söyle ve karşılıklı bir anlaşma iste, sonra davet ettiğini yolla, sonra gönderdiklerine izin ver ki geri gelsinler, sonra korunmanı bozmadan o mahalden çık çıktıktan sonra korunmanı bozarsan boz, ve evini kesinlikle koru, o varlık neticede sana bağlı olacak ailene zarar vermeyecek diye bir kaide yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...