Güvercin kanı ile yapılan bağlama büyüsü?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

malinarin

Kayıtlı Üye
Merhaba,bir hocaya gitim. Güvercin kanı ile kağıda yazacağını daha sonra bunu fotokopi çektireceğimizi her gün birini yakacağımı falan söyledi. Forumda araştırdım ama güvercin kanıyla yapılan baglama büyüsü bulamadım.Bu büyü hakkında bilgi sahibi olan var mı ? Bir de butün kağıtların kan ile yazılmış olması gerekmiyor mu fotokopi işi saçma geldi bana ?

Admin notu: lütfen çok fazla detay yazmayın BaZı şeyler gizli kalmalı. Konu içeriğini düzelttim, mesajlarınızda dikkat ediniz.

lookinside

Kayıtlı Üye
Masum bir canlının kanını akıtarak yapılacak bir uygulama ve bağlama.. bana güzel şeyler çağrıştırmadı. Ayrıca buradan okuduğum kadarıyla fotokopi işe yaramıyor her şeyin orjinali olması gerekiyor. Nacizane not: Kötü niyetli şeyler yaptırmayın lütfen.

Snooww

Kayıtlı Üye
Fotokopi değil orijinal yazılan şey gereklidir ve güvercin kanıyla yapılan bir bağlama büyüsü duymadım.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Kan bir çok büyü de kullanılır. Eğer büyü mantığı içinde bakarsak kumru kanı aşk çalışmalarında kullanılabilir. İlla kan kullanmak için kurban verilmesi gerekmiyor yani canlıya zarar verilmeden yapılabilir. Ben bir hayvan sever olduğum için canlılara zarar verilecek uygulamaları tercih etmem bir başka kişi tercih edebilir. Dini inançlar nedeni ile ya da beslenmek için hayvanlara zarar verilebiliyor kişi majikal çalışmalarda bunu tercih edebilir.

Maji de Fotokopi kadar komik bir şey olamaz. Çalışma yapılan yerde elektronik hiç bir şey olmaması Laz'ım. Kağıdı bile artık kendim yapıyorum zira kimsayal içerme olasılığı %99. Yani zaten Yüksek orada hassasiyet gerekirken bile bile elektronik ve kimsayal içeren ve sıfır emek ve enerji içeren bir şey yapmak tamamen bilgisizce.

Bu konuya dair değil ama insan duyguları içeren çalışmalarda öyle bir çalışma yetmiyor. Yani hadi şunu getir şunu yapayım. Yak üfle tarzı bir olay değil. Çok karmaşık enerjisel ilişkker var. Özet olarak.

Eğer kan ile çalışma yapılacaksa kişinin kendi kanı ya da amaca uygun enerji sağlayavak bir canlının kanı kullanılabilir. Kan direk olarak mürekkep olarak kullanılacağı gibi amaca uggun başka malzemelerle karıştırıp kullanılabilir. Eğer yazım yapılacaksa ve kaç adet olacaksa hepsi el ile yazılmalıdır. Mühür bile bu tarz çalışma da kullanım için uygun değildir.

Brvcgl

Kayıtlı Üye
Bence iradesel çalışmalar yaptırmamalısınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...