Bi farklı dejavu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

santum

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar
durum şöyle bayağıdır dejavu yaşıyorum ama artık normal olmuyorlar.nasıl anlatacağım emin değilim, ama tam böyle o anı hatırlıyorum sonra olay gerçekleşiyor. yani 1 dakika ya da 30 saniyeliğine geleceği hatırlıyorum ya da (görüyorum hangi kelime uygun olur bilemedim) yaşadığım son olayda teyit ettim gayet gerçek yani tahmin falan değil birebir gördüğüm yada hatırladığım cümlenin aynısını kullandı bir arkadaşım ve bu gibi bir kaç tane daha örnek var bu konu hakkında bir fikrim olmadığından sizlere danışmak istedim teşşekür ederim

DemitriLouisSOF

Kayıtlı Üye
Herkezde var olan önsezi olabilir arkadaşınız yanınızda veya önünüzdeyse bu çok normal. O tam konuşurken ağzından çıkıcak olan kelimeler beyninizde belirir.

Bu banada oldu ,onada olur herkezde olan bir şey önsezi :)

santum

Kayıtlı Üye
Önsezi ile yaşadığım şeyin farkını biliyorum? kesinlikle tahmin degil di nasıl anlatırım bilmiyorum da olayı hatırliyorum yada görüyorum olay gercekleşiyo kesinlikle tahmin değil eminim teşsekür ederim

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Teşşekkür ederim uygulama biraz ileri olanlar için sanırım kafamda bir büyük bir soru isareti var 😂😂

Rica ederim, sitedeki en güzel yol gösterici konulardan birini vereyim demiştim ama siz temelden alıştırmalara başlayabilirsiniz, durugörü gibi görünüyor. :) Sitede araştırın biraz psişik yetenekler kısmına bakabilirsiniz.

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Peki bu gördükleriniz sonradan çıkması kaç gün veya gün içinde kaç saat sonra gerçekleşiyor? Durugörü gibi gözüküyor. Sitede size yardımcı olabilecek çok konu var. Sevgi ve Işıkla :)

santum

Kayıtlı Üye
Peki bu gördükleriniz sonradan çıkması kaç gün veya gün içinde kaç saat sonra gerçekleşiyor? Durugörü gibi gözüküyor. Sitede size yardımcı olabilecek çok konu var. Sevgi ve Işıkla :)
Gün kadar uzun değil 2 3 saniye sonra falan oluyor daha uzun olmadı şuan a kadar

santum

Kayıtlı Üye
yaşadığım olay zaman içinde durugörüye giriyor sanırım ama daha basit duru görü yapamıyorum. Evet gözlerimi kapattığımda bazı şekiller falan görüyorum ama ben istediğim zaman değil ? hemen verilen alıştırmayı deneyeceğim tekrar teşşekür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...