Kötülük muskası(Kara büyü)

Ulas149

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bugün size özellikle anadoluda sık rastlanan türde bir muska uygulaması vereceğim. ilk başta şunu söylemeliyim ki muska ile vefk aynı şey DEĞİLDİR. vefkler daha düzenli ayrıntılı ve matematiksel bir şekilde yapılır. ayrıca vefk çizildikten sonra ona enerji yükleyerek isteğe göre görevli varlıkları harekete geçirmek gerekir. muska ise daha basit, formüle dayanan bir yöntemdir bir diğer konu ise lütfen hala çocuk gibi "bu günahtır , paylaşma, insanları tehlikeye sokar" vs. vs. demeyin allah aşkına burası yetişkin insanların bulunduğu bir forum herkesin aklı başında insanlar ne yaptıklarını biliyorlar. ha şöyleleride yok değil "berkecan bana kötü davrandı hemen gidip forumdan bir karabüyü yapıp onu hasta ediyim öldüreyim" gibi şeyler. her kara büyü konusunda belirtildiği gibi eğer haksız yere yaparsanız( bu haklılık çok görece birşey kendisiyle alay edilmiş kişide haksızlığa uğramıştır veya bir akrabası öldürülende(allah korusun)) bunun ayrımını olgun bir insansanız rahatlıkla yapabilirsiniz diye düşünüyorum. haksız yere yapılan her türlü kara büyü ya çok az etki eder ya hiç etmez ya da büyük ihtimalle size misliyle geri döner. bu konu ile ilgili olarak son olarak diyorum ki kendinizi kandırabilirsiniz, ama evreni, ve yaradanı asla. şimdi formüle geçelim

bu büyünün bir avantajıda istenilen her türden kişiye rahatlıkla yapılabilmesi(çocuk yaşlı genç ergen yabancı vs.) yapılan kişi fazla dindar olmayan, özellikle de abdest alma alışkanlığı olmayan biriyse iki kat etkili olur. ilk olarak vereceğim muskayı siyah mürekkeple kullanılmamış temiz bir kağıda çizin. saman kağıt olursa daha iyi olur. siyah mürekkep derken gidipte ispirtolu kalemle çizmeyeceksiniz. herhangi bir güvenilir yerden mümkünse içinde alkol oranı fazla olmayan siyah mürekkep alın, daha sonra doğal bir kalemle (kurşun kalem, hatta tüy kalem işe yarar. unutmayın ne kadar doğal o kadar iyi.) vereceğim muskayı EKSİKSİZ bir şekilde çizin bakın burası çok önemli. eğer çizim konusunda yeteneksizseniz muskanın çıktısını alarak çala kalem alıştırma yapın. hatta çizeceğiniz zaman kopyalama tekniği ile de çizebilirsiniz. alıştırma amacıyla çizdiğiniz/yazdırdığınız muskaları da buruşturup atmayın. içinizden herhangi bir bildiğiniz duayı okuyarak ( nas felak farketmez herhangi birisi) tane tane parça parça yırtın. paraçalar iyice küçüldüğünde de yine dua okuyarak yakın veya denize ırmağa suya atın. (herşeye rağmen büyüsel materyalleri imha ederken en garanti ve en güvenli yol sirkede eritmektir.) muskayı çizerken elinizden geldiğince dikkatli olun. vefk gibi düz, eşit çizgileri olmadığından zorlanacaksınız ama çizerkende iyice kafaya takıp "aha şurayı ters yaptım şunu eksik yaptım" düşüncesiyle de şüpheye düşüp inancınızı kaybetmeyin. muskayı çizdik sıra geldi onu katlamaya. adı üstünde muska bu çizdikten sonra top yapmıyacaksınız. gene enerjiyi artırmak adına tebbet fil gibi kahır surelerini okuyarak uygun ve simetrik bir şekilde katlıyacaksınız. şekli çok da önemli değil muska katlama konusunda birçok teknik var siz düzgünce katlasanız yeter diye düşünüyorum. daha sonra muska sıkıca naylonlanarak şekli bozulmayacak ve hava almayacak şekilde iplen sıkıca bağlanır. buraya da dikkat edin. muskayı özenle yazıp çizip kargacık kurgacık şekillere sokmayın. en basitinden cami önlerinde sokaklarda ki seyyar satıcılarda satılan muskalar olur hepimiz biliriz. onların çıtçıtlı açılanlarından alın. içindeki nüshayı nasıl katladıklarını inceleyin. aynısını yapın demiyorum bakın inceleyin. daha sonra naylonan muskayı herhangi bir kumaşa iyice sarın. o satılan muskalardaki gibi. ama burada unutmayin ki yine doğallık şartı devreye giriyor. ham deri ve kumaş olursa daha iyi olur. dandik sentetik şeylere sarmayın. muskayı güzelce çizip katlayıp sardınız. asıl aksiyon şimdi başlıyor. kötülüğünü istediğiniz kişinin evine gidin. bu arada bir ayrıntı o kişi yaşıyor görünüpte sürekli başka yerlerdeyse örneğin iş için bir yere gidip geliyor veya başkalarında kalıyorsa eve giriş çıkışlarının düzene girmesini veya artmasını bekleyin. bunun nedenini şimdi öğreneceksiniz. muskayı çizdikten HEMEN sonra bahsi geçen kişinin evine yerleştirmelisiniz.
"muskayı çizdim biraz bekliyim canım isteyince gider sokarım biryere mantığıyla hareket etmeyin lütfen. özellikle bu mekan bazlı negatif bir çalışma olduğun bir iki günden fazla sizin yanınızda veya evinizin herhangi bir yerinde durursa bu sefer size de etki edebilir bu yüzden o kişinin evine yerleştirebilme imkanınızın olduğu bir zaman olunca(örneğin misafirlik gibi ama zaten o kişiden nefret ettiğnizi varsayarsak pek böyle bir ziyaret olmayacktır) yani özetle kısa süre içinde muskayı kişinin evine götürün. burası çok önemli bu muska özellikle kapılarda çok işe yarar. özellikle eve giriş kapısının içine yerleştirmek etkiyi hızlandıracaktır. fakat muskanın görünmemesine de çok dikkat edin. o kişi veya ailesi bir süre sonra etkiler şiddetlenince böyle bir nesne arayışına girebilirler bunu hesaba katın. kapı olmuyor saklayacak yer yok veya çok ortada diyorsanız evinin içine yine hiç anlaşılmıyacak bir yere saklayabilirsiniz. oda kapılarının arasına veya yapabilirseniz lambaların üstü gibi yerler. burası size kalmış zekanızı en iyi biçimde kullanın. muskayı saklarken ve öncesinde sürekli o belli kişinin kötülüğünü aklınızdan geçirin ve allaha bu konuda uygun bir biçimde dua edin. bu hem enerjiyi artırarak büyü etkisini arttırır hemde o evde yaşayan kişilerden çok kurbanı etkiler. farz edelim ki başarılı bir şekilde muskanızı dış kapıya sakladınız. bundan sonra yedi gün boyunca önceden de dediğim gibi sürekli o kişinin kötülüğünü düşünün enerjiyi arttırın ve devamlı allaha dua edin fakat asıl gerekli şey ise muskayı yerleştirdikten hemen sonraki gün yatsıdan sonra 41 kere Ya Kahhar esmasını mırıldanıp kişinin evine doğru olmazsa evinin bulunduğu yöne doğru(kuzey,doğu bu şekilde)üfleyin. ardından 3 rekat abdest ALMADAN namaz kılın. namazda yine tebbet fil tarzı sureler okuyun. muskayı yerleştirdikten hemen sonraki 7 gece boyunca bu dediklerimi yaptıktan sonra sıra gelir işin keyifli kısmına :) kurbanımız muskanın bulunduğu kapıdan geçtikçe veya o mekanda bulundukça varlıklar tarafından rahatsız edilmeye, negatif enerjiler tarafından zarar görmeye başlar. sanrılar, psikolojik sorunlar, uykusuzluk ve bildiğiniz tarzda belirtiler şeklinde büyünün etkisi kendini gösterir. büyü yapılırkenki verilen enerji ve büyücüye de bağlı olarak etkilerin gözlenmesinde zaman değişebilir. ama anadolu da ki rivayete göre kişi başarılı yapılmış muskanın bulunduğu yerden 40 gün abdestsiz geçerse delirir, bir daha iflah olmazmış. özellikle kişi yalnız yaşıyorsa, sık sık alkol tüketiyorsa hele ki psikolojisi zayıfsa iş tamam demektir. tabii bunlar şart değil bir avantaj. kişi çok dindar biriside olabilir fakat büyü bir kere başarılı olmuşsa etkiler yavaşlayabilir ama gitmez. son uyarı olarak bu bir kara büyüdür diğer büyülere göre ters tepme ihtimali yüksektir sadece ciddi durumlarda kullanmanızı şiddetle öneriyorum. ayrıca kimseye de "bu %100 yüz doğru en ufak bir eksik yok kesin gerçekleşir" diye bir ihtimal de vermiyorum ki kimse de vermez zaten. iş yine sizde bitiyor. herşeyden önce samimiyetle inanın, kurallara uyun ve sabredin. sen yaptınmı oldumu diye saçma sorularda sormayın lütfen. bir büyücü deneyimlerini ayrıntılı birşekilde paylaşmamasını bir kenara koyun diyelim ben yapamadım başarısız oldum. sende bu formülü işlevsiz mi göreceksin? böyle düşünmeyin lütfen bu her türlü uygulamada geçerlidir havas, hüddam fal vs. eğer bir eksiğim varsa saygı çerçevisinde tabii ki de belirtebilirsiniz. uygulamadaki size göre hoş olmayan şeylere kızmak, denemeden inkar etmek bir işinize yaramaz sağlıcakla kalın.

not1:bu uygulamanın en yalın hali. eğer güçlendirmek istiyorsanız uygun zamanlarda mesela ayın küçülme evrelerinde, gece yarılarında, ayın 13. günleri yapabilirsiniz. şerli tütsüler denen negatif enerjiyi çeken bahartlar, tütsüler yakabilirsiniz. kendi psikolojinizide ona göre ayarlayın. büyüyü yapmadan kısa süre önceden az veya hiç hayvansal gıda tüketmeyin. büyü süresince tahareti kamile(temizlik) halinde olmak önemlidir
not2: yine söylüyorum herkes aklı başında hareketlerinin farkında zaten ufacık birşey için yapan birisi başarılı olamaz doğuştan büyük bir yeteneği yoksa. böyle kişilerde çok nadirdir zaten.
not3: teknik bir durumdan dolayı muskayı yoruma atacağım.
kaynak: recinal sekoot a dan z ye büyler, ayrıca kendi yazılarım. sadece bahsettiğim kitapta değil, genel olarak bilinen bir muskadır.

gumuskursun

Banlı Kullanıcı
Özür dileyeyerek soruyorum büyü demişsiniz bazı büyülerin ayetlerle yapıldığıni biliyorum ama burda Allaha dua edin gibi şeyler yazmışsınız islamda büyü yasak diye düşündüm (!) Sorma gereği duydum amacım tartışmak değil sadece merak ediyorum