Astralde İleri Kontrol Teknikleri

pcxlord

Kayıtlı Üye
İş
student
Birçok kişi astral çıkış yaptıktan sonra, ani olarak bedenlerine geri dönmekten şikayetçi olur. Bazıları ise, tam çıkış anında yaşanan kulaklardaki çınlamalar, vücudun çeşitli yerlerinde görülen şiddetli seyirmeler ve bedenden yukarı doğru çekilme duygusundan rahatsız oldukları için çıkışı tamamlayamamaktan bahsederler. Örneğin ilk çıkış anında, ben de aynı şikayetlerden dolayı bedenimi terkedememiştim.

Şunu kesin olarak söylemeliyim ki, küçücük bir tereddüt bile çıkışa engel olmaktadır. Tam çıkış anında eğer olayın akışına insan kendisini teslim edemezse, bir anda tüm gelişmeler sona ermektedir.

İnanın astral seyahat hiç de zannedildiği kadar zor değildir... Yeter ki korkunuzu ve tereddütlerinizi yenebilin. Bundan sonrası metotları ne kadar ciddiyetle uygulayıp uygulamadığınıza bağlıdır.

Bedenizi terk etmeyi başardığınızda dikkate almanız gereken bazı kurallar vardır. Şimdi kısaca bunları gözden geçirelim:

İlk Ayrılma Anı

Bedeninizi terk ederken meydana gelen kulak çınlamaları ve vücudunuzdaki seyirmelerin size hiç bir zararı yoktur. Yukarı doğru çekildiğinizi hissettiğiniz an gelişmeleri oluruna bırakın ve kendinizi kasmayın. En küçük bir endişe bedeninize geri dönmenize sebebiyet verir. Bırakın ne olacaksa olsun... Ancak kötü hiç bir şey olmayacağından emin olabilirsiniz. Ve unutmayın istediğiniz an bedeninize geri dönme şansına sahipsiniz.

Bedeninizi yukarıdan seyrederken havada yüzmenin hafifliğini hissedecek ve bundan olağanüstü bir mutluluk duyacaksınız. Bedeninizi terkedince mümkün olduğunca bedeninizden uzakta bir noktada kalmaya özen gösterin bedeninize yaklaştıkça o sizi içine çeker. Ancak ilk denemelerinizde odanızı terk etmeyin. Odanızın içinde etrafı seyredin. Yandaki odalara da gidebilirsiniz. Kendinizi seyyal bir denizin içinde yüzermiş gibi hissedeceksiniz.

Boşlukta Durabilme ve Hareketin Sağlanması

Beden dışına çıkmadan önce verilen telkinler, beden dışı tecrübede önem taşır. Bedeninizden çıktıktan sonra evinizden uzaktaki bir yere gitmeyi istemişseniz, bu derhal gerçekleşir. Eğer bedeninizi terk ettikten sonra fikrinizi değiştirirseniz ya da daha önce belirlediğiniz yere gittikten sonra bir başka yere daha gitmek isterseniz; bunun için yapmanız gereken tek şey, düşüncelerinizle hareketlerinize yön vermektir. Bunun için düşünceleriniz üzerinde kuvetli bir hakimiyet sağlamış olmanız gerekir.

Şunu asla unutmayın: Astral Seyahat sırasındaki tüm hareketlerinize düşünceleriniz yön vermektedir. Durmak istediğinizde duracak, hareket etmek istediğinizde hareket edeceksiniz. Bu yüzden ani düşünce değişimlerinden kendinizi uzak tutmanız şarttır. Bunu sağlayabilmek için konsantrasyon yeteneğinizin geliştirilmesine ihtiyaç vardır.

Bedeninizin dışındayken eğer bedeninizle aynı odada bulunuyorsanız, bedeninize çok fazla yaklaşmayın. Bir girdap gibi sizi kendisine çeker ve bedeninize geri dönmek zorunda kalırsınız.

Astral Mekanlar

Astral Seyahat çalışmalarında tecrübeniz arttıkça, sadece fizik mekanlara değil, fizik ötesi diye adlandırılan astral mekanlara da gidebilmeniz mümkündür. Bunun için kendinize bu yönde telkin vermeniz gerekir. Ancak ilk çalışmalarınızda fizik planda kalacak şekilde kendinizi yönlendirmeniz daha iyidir.

Astral bedeninizle çıkış yaptığınızda dublenizde hem fiziksel, hem de astral enerjiler bulunmaktadır. Bu enerjilerden hangisi daha ağır basarsa o mekanda kalırsınız. Dublenizin üzerindeki fiziksel enerjilerin azalması bedeninizden oldukça uzaklaşmanızla gerçekleşir.

İlerki çalışmalarınızda astral mekana yani spatyoma geçme çalışmaları yaparsanız, o mekandaki bedensiz varlıklarla yani daha önce dünyada yaşayıp da öldükten sonra spatyoma intikal etmiş olan varlıklarla da karşılaşabilirsiniz. Onlarla konuşabilirsiniz de... Zaten medyomik çalışmalarda kullanılan bir tekniktir bu... Ancak bu tür çalışmalar tek başına yapılmaması gerekir. Mutlaka başınızda bu konuda bilgili ve deneyimli bir operatörün bulunması şarttır.

omlplt

Kayıtlı Üye
Senelerdır kastırıp durdugum ama asla basaramadıgım bır konu. :oops:

ufulij

Kayıtlı Üye
Ben astralda korktugum şey biz bedenimizden ayrılınca başka astraldaki bizim bedenmize girebilir mi?

ufulij

Kayıtlı Üye
Birşey daha astral ile dünyada aradıgımız bi kişiyi yada çok benzeyenini bulabilirmiyiz varsa?

Angel777

Kayıtlı Üye
Birşey daha astral ile dünyada aradıgımız bi kişiyi yada çok benzeyenini bulabilirmiyiz varsa?

Yanında olmak istediğiniz birinin yanına gidebilirsiniz.Ama yerini bilmediğiniz birini bulmak daha farklı ve karmaşık bir kavram.

Bütün sorunlarınızın cevapları Astral seyahat bölümünde var.Önce orayı okuyunuz.
http://gizlimabet.com/forumdisplay.php?f=34

Bu konuyu da özellikle okuyunuz.
http://gizlimabet.com/showthread.php?t=10792

yıldız1

Kayıtlı Üye
Sonunda bedenimde ayrıldım ve karanlıkta 2 tane yıldız vardı ama hepsi bu. Kendimi ve bulunduğum odayı farketmedim bile. Bu da en fazla 1 dakika sürdü acaba ben nerde yanlış yaptım?

Synergy

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
Şimdi çıkışı yaptık, daha önce evine hiç gitmedigim fakat adresini bildiğim birinin evine gidebilir miyim ?

canmert196

Kayıtlı Üye
sonunda bedenimde ayrıldım ve karanlıkta 2tane yıldız vardı ama hepsi bu kendimi ve bulunduğum odayı farketmedim bile.buda en fazla 1dk sürdü acaba ben nerde yanlış yaptım

Çikis yapmaya gucunuz yetmemis astral in bir asamasi gordugunuz sey uzay. :) Gucunuz yetemegince cikamamissiniz. :) Bir kac gun icinde deneyin tekrar. :)

Sayin synergy

Sorunuzun cevabi evet adresi bilmeye gerek yok o kisinin suratini dusunun bu size yeter. :)

dexter

Elit Üye
Astrala çıkmama az bir şey kalmıştı ama başaramadım:( vücudumda dediğiniz gibi seyirmeler oldu, bacaklarımın uyuştuğunu hissettim ve ayaklarımdan yukarı doğru karıncalanma oldu. Bunlardan sonra ellerimin havaya kalktığını hissettim parmak uçlarımın değdiği kumaşı hissetmiyordum ellerim ayaklarım sanki uçuyor gibiydi ama başım bir türlü yerinden kalkmıyordu. Zihnimde çok zorladım tüm bedenim havadaydı ama başım olduğu yerdeydi, ne yapmam gerekiyor? Tam bu noktada takıldım kaldım, yardımcı olabilir misiniz?

nigxe

Kayıtlı Üye
Astralda keşfettiğim olay uzanırken baş kısmının güney tarafında olması kolaylaştırıyor.

maceracı

Kayıtlı Üye
İş
Ders,bilgisayarda takılmak,...
astraldeyken başka birisin,in evine gidersek ve o insan uyuyorsa yanlışlıkla onun bedenine girme ihtimalimiz varmı?

LETEREFURU

Banlı Kullanıcı
Gerçekden astral seyyahat varmı................

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Tabii ki var :) Özellikle astral seyehat bölümündeki konuları ve üyelerimizin deneyimlerini okuyun, anlarsınız.

Piano

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar beni yeni üyeyim. Enerjimin yüksek olduğunu ve doğru metodlarla bu işi başarabileceğime inanıyorum.Burada bilgi edindikten sonra bazı yaşadıklarımın lucid rüya ve bilinçsiz astral seyahat olduğunu düşünüyorum. Şimdi bunu bilinçli olarak yapmak istiyorum. Sormak istediklerim, diğer varlıklar başıma bela oluğ hayatımda işlerin ters gitmesini sebebiyet veririler mi? Hasta olabilir miyim? Ya da hayatımda hiç gitmediğim bir yere gidebilir miyim? Mesela New York'a gitmek istesem gidebilir miyim? Bu tarz şeyleri başarmış tecrübeli arkadaşların deneyimlerine ihtiyacım var.