Çekici Erkek Ol - Hipnoz Video

KillerHarpooN

Kayıtlı Üye
Kulaklırınızı takın ve sesi sonuna kadar açın video bittiğinde çekici bir erkeğe dönüşmüş olacaksınız..

[video=youtube;JHoPwo5g6iA]https://www.youtube.com/watch?v=JHoPwo5g6iA[/video]

KillerHarpooN

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar kadınlar izlemesin sonra maazallah erkekleşebilir....bu vebalin altında kalmak istemem :)

jensına

Kayıtlı Üye
Videoyu izlemedimde gerçeklik payı %-1 sanırım.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
En azından videoda ne tür bir müzik kullanılır onu araştırsaydınız. 48 dakika boyunca arkaplanda çalan gürültü kafa şişirmekten başka bir amaca hizmet etmiyor. Diğer bir olay, video sadece solid arkaplan üzerine atılan bir yazı ve geçiş efektiden ibaret. Fazlasıyla amatörce. Bu videoyla çekici olan varsa ben videolarla uğraşmayı bırakıyorum.

fechken

Kayıtlı Üye
Gerçekten ciddi anlamda bunu dinleyen varmı bizim mahallenin gençleri bu elemanın arkaya koyduğu fon müziğini hap attığında patlamak için açıyordu, ayrıca koyduğu resimleri google'dan '' kadın, erkek, aşk '' tarzı saçma sapan isimlerle bulup movie makerle arkaya müzik ve sallamasyon şekilde google'dan resim bulup aynısını en fazla 5dakikaya yapabilirsiniz. Bu saçmalığı yöneticilerin silmesini istiyorum, emeğinle iş yap bilader. Youtube'dan 3-5 kuruş para kazanıcam diye milleti kandırma, bak yukarıda arkadaş bu video yüzünden sevgilim ayrılmış yazmış hay allahım.

KillerHarpooN

Kayıtlı Üye
kardeşim o yazı ve geçiş efektleri bilinçaltına iletiliyor..amatör bir çalışma değildir profosyonel olarak hazırlanmıştır...

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Burada NLP'nin n si yok, NLP -bilmediğinize adım gibi emin olarak söylüyorum- nöro linguistik programlamadır.Yani meali beyni yazarak programlama.Burada böyle bir şey söz konusu mu ?
Video sadece bir takım olumlamalardan-telkinlerden ve haraketli ritmik müziklerden meydana geliyor.Profesyonelce vs zırvalarına çocuk inanmaz.Ama bu olumlamalar işe yaramaz mı? Elbetteki.Ancak bilinçaltı bu kadar kolay programlanabilen bir yapı değil.Bazı hipnozcular 21 günde programlandığını söylüyor ve yine kuantum düşünceden/olumlamadan da bu kadar hızlı hatta %100 gibi çocuk avutması bir miktarla verim almak mümkün değil.
Diğer bir konu ise buradaki kimsenin sizin kardeşiniz olmaması.Sizden başka kim birbirine böyle hitap ediyor ?
Lütfen açtığınız konuları ve kendi tutumunuzu forumun seviyesine göre ayarlamaya özen gösterin.Zorlanacağınız muhakkak ama başka türlü pek uzun süreli olmassınız.

KillerHarpooN

Kayıtlı Üye
Burada NLP'nin n si yok, NLP -bilmediğinize adım gibi emin olarak söylüyorum- nöro linguistik programlamadır.Yani meali beyni yazarak programlama.Burada böyle bir şey söz konusu mu ?
Video sadece bir takım olumlamalardan-telkinlerden ve haraketli ritmik müziklerden meydana geliyor.Profesyonelce vs zırvalarına çocuk inanmaz.Ama bu olumlamalar işe yaramaz mı? Elbetteki.Ancak bilinçaltı bu kadar kolay programlanabilen bir yapı değil.Bazı hipnozcular 21 günde programlandığını söylüyor ve yine kuantum düşünceden/olumlamadan da bu kadar hızlı hatta %100 gibi çocuk avutması bir miktarla verim almak mümkün değil.
Diğer bir konu ise buradaki kimsenin sizin kardeşiniz olmaması.Sizden başka kim birbirine böyle hitap ediyor ?
Lütfen açtığınız konuları ve kendi tutumunuzu forumun seviyesine göre ayarlamaya özen gösterin.Zorlanacağınız muhakkak ama başka türlü pek uzun süreli olmassınız.
Evet böyle birşey söz konusu.Ayrıca videoda 25.kare tekniği uygulanmıştır..Video etkili dediysem etkilidir...kardeşim demeninde neresi kötü anlamadım?

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Evet böyle birşey söz konusu.Ayrıca videoda 25.kare tekniği uygulanmıştır..Video etkili dediysem etkilidir...kardeşim demeninde neresi kötü anlamadım?
Erinmedim, videoyu indirip tek tek kare kare inceledim. Arasında 25. kare tekniğine dair hiçbir iz yok. Onu da geçtim, videonun ses frekanslarını inceledim subliminal mesaja dair yine bir iz yok. Bahsettiğiniz "NLP" telkinleri var da biz mi bulamıyoruz?

bilimkurguaksiyon

Kayıtlı Üye
böyle şeylere gelmeyin çkicilik nedir çekicilik bir kere öznel bir şey. kişiden kişiye değişir arkadaşım.senin A isimli kızın beyni , düşünceleri b isimli kızla aynı mıdır hayır.eğer aynı olsaydı vay halimize :sifone: bizi çekici bulmayan kız olmazdı..şimdi eğer kime çekici olmak isityrsanız ilk onun çekici bulduğu tipleri öğren onun gibi olun..derim

KillerHarpooN

Kayıtlı Üye
Erinmedim, videoyu indirip tek tek kare kare inceledim. Arasında 25. kare tekniğine dair hiçbir iz yok. Onu da geçtim, videonun ses frekanslarını inceledim subliminal mesaja dair yine bir iz yok. Bahsettiğiniz "NLP" telkinleri var da biz mi bulamıyoruz?
resim bölümünde var...

Sitra_Ahra

Kayıtlı Üye
artık bende çekici 1 erkekim
[video=youtube;N5t3wZ6zAgk]https://www.youtube.com/watch?v=N5t3wZ6zAgk[/video]

fechken

Kayıtlı Üye
Ya birde sinir bozan şey şu yahu gerçek olmadığını biliyorum aynı videoyu 5 dakikaya hazırlayabilirim buna rağmen hala uçkurundan sallıyor ya saçlarımı yoldum arkadaşlar bu videoyu aynen şöyle hazırlayabilirsiniz ;
1- Youtube'a girin patlamalık şarkılar veya dj army yazın artık fon müziğiniz hazır
2- Google'a veya tumblr'a girip, aşk, kadın, erkek, erotizm, sevgi, yakışıklı, karizma adlarıyla googledan indirin.
3- Movie maker'ı açın indirdiğiniz müziği ve resimleri koyun tamamdır bunun gibi şaklabanlara prim vermeyin. Özel olarak şikayet ettim hala 1 tane admin konuyu silmemiş.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Şimdi ben bir bayan olarak yorumlayayım.Telkin başarılı ya da değil bu kısmına girmiyorum.Teknoloji kısımlarından indirme,onu oraya atma,bunu buraya yapıştırma vs..hiç anlamam.Tek diyeceğim eğer bir "etkisizlik"durumu sözkonusuysa olumsuz olarakta etki edemez.Bu çalışma bir erkeği"çekici"yapmadığı gibi"itici"de yapamaz.Kimse bunu dinlediği için sevgilisinden ayrılmaz. Bu tip şeyler bununla bağdaştırılmaz,bu telkin buna sebep olmaz.