Bedensiz varlık veya RUhaniyet daveti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kenoir1988

Kayıtlı Üye
forumda isin ehli olan baya arkadaslar var onun icin yardmnzi bekliorm.

soru su acık ve net.
sadece bir veya iki saate cin veya ruhaniyet cagrabilirmiyim yani 1 gece olsun bitsin sadece soru sormak icin ve sonra geri gondermenin nasl oldugunuda yazarsanz memnun olurum.

bitane davet biliorum 2 rekat namaz sonra 7 cin suresi bi iki kucuk islem daha kitap yanımda değil tam yazamicam şu anda.

simdiden cevap verenlerden Allah razi olsun

kermit

Kayıtlı Üye
iyice düşünmen lazım davet için :) fincanla çağıracaksan çağır ama gerçek bir davet yapacaksan iki üç gününü feda edeceksin, spor olsun diye yaparsan da sana iyi spor yaptırırlar, korunmanı filan iyi alman lazım, korunma daireleri vs. yapacaksan bile dediğim gibi iki üç gününü feda et edemiyorsan fincan daveti yap

kenoir1988

Kayıtlı Üye
fincan davetini defalarca denedim sadece yerinden kmldamior sadece titrior oda bizim parmaklardan herhalde fincan olayinda soyle yaptm 3 kez 3 ihlas 1fatiha sonra ervahi tayibeden bir ulvi ruhaniyet hatta allah rzasi icin 2 rekat namaz bile kliorum kitapta oyle bisey yok hacetinde bulunmak ama tık yok sanki evin icine giremiorlar

omlplt

Kayıtlı Üye
musluman hadımlerı cagırmak ıcın bır yontem ama deneme korumanı falan yaptırderım baya uğrasman lazım gelmezler ben cok denedım sonrasında pısman oldum :oops::oops::oops::oops:

Hayalet

Kayıtlı Üye
Hiç tavsiye etmem arkadaşım. 16 yaşındayken fincanla çağırmıştık iyi ruhlardan birini.
1912 yılında saldan düşerek öldüğünü yazmıştı. Sorduk.... sen mi düştün yoksa birisi mi itti diye...
cevap vermedi.
O günden beri, uzun yıllardır karabasanlardan kurtulamadım.
Dün akşam yine ziyaretime geldiler. Onu görüyorum, bazen insan olarak, bazense duman şeklinde...
Görünmediği zamanlarda ise ismimi çağırıyor.
Sana musallat olurlarsa, kurtuman çok zor...iyileride var aralarında ama kötüsüne denk gelebilirsin..Dikkatli ol... Korunmasz bu işleme kalkışma...

kenoir1988

Kayıtlı Üye
fincan davetine pek guvenim yok fincan yerinde kımıldamior cok denedim hadim edinmekte uzun sure gerekior hem hadimden zarar gelmez o yardımcı olur ilim sahibidir. ama hala kımse bir formul yazmadı ne iştir
herkez sayfa sayfa formulleri yazmayı bilior.

kermit

Kayıtlı Üye
o kadar kolay mı ki ben formülü yazacakken bin defa düşünüyorum, Hadim zarar vermez diyorsun hiç hadim sahibi olabildin mi? hadim sahibi birisiyle görüştün mü? Bak sen başta demişsin gırgırına yapacam diye, bizler konuyu biraz açtık davet ver dedin, sonra hafifçe siteye dokundurma geçtin Tamam bir davet vericem ama URUM izin verirse özelden yazıcam ama sende daveti almadan önce foruma yazacaksın, korkudan Delilrirde bakırköye gidersen, yada korkudan küt diye düşüp ölürsen, yada daveti tamamlayamaz başına musallat alırsan bizler mesul değiliz, ayrıca da ben musallatları def etme konusunda pek uzman sayılmam, Anlaştık mı?

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
fincan davetine pek guvenim yok fincan yerinde kımıldamior cok denedim hadim edinmekte uzun sure gerekior hem hadimden zarar gelmez o yardımcı olur ilim sahibidir. ama hala kımse bir formul yazmadı ne iştir

Hadim sahibi olmak,mümin cin çağırmak rahatça bir siteden yemek tarifi gibi alabileceğiniz formüller değillerdir sadece kendi enerjinizi yönlendirerek yapılan bir büyü uygulaması da değil sonuçta işe bir başka varlığı da karıştırıyorsunuz..

Hadimden zarar gelmez diyorsunuz yapacağınız anlaşmayı ve vebalini hesaplayabiliyormusunuz yada zaten bu yollarda çok yürüdüm diyorsanız bunlara zaten ihtiyacınız olmaz.

PUNKY

Kayıtlı Üye

Senin gibi genç ve heyecanlı çok fazla üye geçti bu forumdan ve hepsi senin gibi ruh daveti,ruh kabzetme gibi istekleri yerine getirilmeyince öfkelendi, önce mesajları sertleşti sonra üyelerle kavga etti o da yetmedi foruma laf attı en sondada adminlere sardi...Bu hikayeyi bütün üyelerimiz bilir iyisimi sen sen ol ne iş ne ayak ne bacak tarzı mesajlar yazmak yerine kendini geliştirmeye bak...Bu işler sabır, hoşgörü ve azim ister sende o sabrı, azmi ve hoşgörüyü göremiyorum...Bu forumda senin derdini paylaşmak isteyip destek olmaya çalışan üyelere karşı saygı duy ve onları kırmamaya özen göster burada kimse senin hayrına çalışmıyor...Sonun Razyel gibi omasın...umarın ne demek istediğimi anlamışsındır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
ya bırakın açtırmayın kutuyu söyletmeyin kötüyü sevgili üyelerde sizde uğraşmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...