Rüyam da Uzaylılarla namaz kıldım :D

Tahu

Kayıtlı Üye
Yatmadan önce balkondan baktığımda büyük mor bir ışık gördüm. Hızlıca hareket ediyordu fakat gitmiyordu yani buralarda dolaşıyordu.
Zor da olsa yatmayı başardım ve hem komik hem de ilginç bir rüya gördüm.

(Aslında rüya ile gerçek karışımı yani tam olarak rüya değil.) Yatakta yatıyordum, pencereden sesler geldiğini duydum. O arada sanki beynime ses dalgası gibi bir şey vurdular ki bayıldım. Sonra beni bir yere götürdüler tam olarak hatırlamıyorum. Dediler ki;
+Sen bizim imamımız değil misin? (Gerçek hayatta imam falan değilim alakam yok.)
- ...
Ve onlara imamlık yaptım namaz kıldırdım :D Sonra elimi tutup gülümseyip gittiler.
Görünüşleri şöyleydi;
Boyları uzundu. Üstlerinde mavi-lacivert arası bir renkte ince bir elbise vardı. Gözleri hafif çekik ve siyahtı. Ten renkleri ise bakır rengi fakat daha çok gri karışımı idi.

Kalktığımda ise ilk fark ettiğim şey kötü düşünemiyor olmamdı. Evet, kötü şeyler düşünmeye kendimi zorluyordum ama sanki bir şey tarafından siliniyordu. 2-3 gün sonra ise -ki normalde böyle bir şeye ilgim yoktur- bilgisayarda kod yazmaya çalıştım.

Şundan eminim ki bu rüyanın bilinç altım ile alakası yok. Evet düşünceleriniz neler?

Ashina

Kayıtlı Üye
İlginç bir olay benim inanasım gelmedi ama onca kaçırılma vakası varken anlatılanları dinledikten sonra de bir yanım hayret edip inanasım geliyor :)
Uzman abilerimizin yanıtlarını merak ediyorum

Astrall

Kayıtlı Üye
Gördüğünüz müslüman cinler olabilir veya senden ibadet istiyordur Allah (c.c)
En son düşünce kaçırılma vakası olabilir zaten günümüzde uzaylılara inanmayan yok heralde.

Ashina

Kayıtlı Üye
Gördüğünüz müslüman cinler olabilir veya senden ibadet istiyordur Allah (c.c)
En son düşünce kaçırılma vakası olabilir zaten günümüzde uzaylılara inanmayan yok heralde.

Yapılan anketler var öyle diyorsun ama dünyanın yarısından fazlası uzaylılara inanmıyor. Çeşitli sebepleri var ama çoğunluk kesim ben gözüm görmeden inanmam modunda. Biraz araştırsalar fikirleri değişir diye tahmin ediyorum.

ruhname

Kayıtlı Üye
Dünya da muhtelif âlemler var zahiri ya da batıni ki bunların hepsini bilemiyoruz sizin yaşadığınız bu olaya benzer çok olay anlatılır ancak rüya veya uyku uyanıklikda da değil bizzat gerçek olarak yasanan vakalar da var.

HeryerMoR

Kayıtlı Üye
Hayırlı ramazanlar arkadaşlar.

Benim anlam veremediğim bir konu var arkadaşlar. Birçok şeye şahit olan deneyimler yaşayan arkadaşlar vardır benim gibi bu sitede , çoğu havas uygulamaların da bile riyazet orucu tutulup korkulardan emin olunarak yapılır . İzlenilen korku filmlerinden bile etkilenip uyuyamayan bir çoğunluk var olduğunu düşünürsek , nasıl oluyor da balkondan baktığında bir ışık hüzmesi görüp sonrasında rahat bir şekilde yatağa giriyorsun. Ki devamın da sesler duyman...
Bu tür sorular gerçeklik durumunu sorgulatıyor açıkçası bana.

Tamamının rüya olduğunu söylesen bir anlam çıkarmaya çalışırız , ama bu durum pek inandırıcı gelmedi. Başlığın da konunun ciddiyetini hatrı sayılır oranda bozduğunu da söylemeden geçemiycem.

Selam ile.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
İlginç bir deneyim, hayırlısı olsun.

Troll ve fake uzaylılar islamcı mı lol

İnsanlar sürekli bir şeyler''ci'' olmaya alıştırırsa kendini, kendisi olamadan bir ömür geçirir beyhude. Haliyle bir dine inanan ile, din''ci'' ayrımı bile yapamaz hale gelir insan.
Burada rüyada tarif edilen eylem; bir dine ait en büyük emir ve ibadetlerden biri olan namazla alakalı. Haliyle o eylem ve eylemi yapana dair, bir din''ci'' (daeş gibi) değil, ''Müslüman/İslam dinine mensup'' diye anlaşılır.
Bir dış uzaylı ırkın İslamiyete mensup olması veya insandan başka bir canlının kainatta olabileceği gibi ihtimaller size komik geliyor da olabilir, mantığınıza uymuyor olabilir bilinmez. Cümlenizdeki azınlık Türkçe kelimeden sizin ney''ci'' olduğunuzu anlamak da güç. Zira İngilizce mi Türkçe mi daha iyi anlardınız bilmiyorum.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Değişikmiş, gerçek de olabilir. Sonuçta insanlarda da farklı dinlere inananlar var inanmayanlar da var. Işık huzmesi gördü diye korkması yada sabaha kadar uyanık beklemesi gerekmez ben de uyurdum yerinde olsam :)

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Milyonlarca yıllık dünya hayatında anunakiler son bin yılların hikayesinde yer almaktadır.Şuan yeryüzündeki dinler onların iki ayak üzerindeki forma sahip canlıları yönetmek için icat ettikleri şey.Anulardan önce nice medeniyetler ve ırklar yeryüzünde bulundu,halende evrende bulunmakta. Kaynak bir enerji ,öz var buna inanılıyor ama kimse Enki ye ya da Enlil e tapmıyor.Yani müslüman cin, hristiyan cin ....???.Zaten 4 .boyut karanlık varlıklar ve bir tür daha ırk var onları cin diye tanımlıyoruz eğer bunlar anunakilere tabii ise (??)o zaman bu dinlere mensuplar denilebilir.Eger bir kaçırılma ya da alıkonulmada bu dünya dinlerine ait bir ibadet şekli görülürse bu sadece sizin orda yabancılık cekmemeniz için evinize benzer bir ortam oluşturulması gibi bir şey olduğunu düşünmelisiniz.Hangi formda olursak olalım bazı olayları, vakitleri anmak ,kutlamak ve şükür için bazı ritüeller yapılır.Ama salt Müslümanlık geçerli ya da paganizm geçerli diye birşey yok.Bildigimiz dinler bu dünyaya ait,bilmediklerimiz diğer dünyalara. Başka dünyalardan gelenlerin sizin gibi inanmasını,ibadet etmesini beklemeyin. Hele de anu kölesi değillerse!.

Birde neler görüp duyuyoruz ne yapalım normal gündelik hayata devam etmeyelim mi,evde bir sürü varlık var,yokmuslar gibi yapıyoruz . Bazen bizi delirtiyorlar ,saatlerce uyutmuyorlar tam uyumusken beş dk geçmeden sarsıp uyandırıyorlar ,gece de kaç kere oluyor her seferinde fırlayıp tokat atacak birini bir yakalasam diyorum ama anında puf yok oluyorlar ,bende dönüp yatıyorum ya da banyoda albino bir ejder var diye girip duş almayayım mı ! ☺☺☺
Her biri korku filmi sahnesi gibi bir sürü şeye şahit oluyoruz bunlar artık bizim normalimiz.
İşyerimde wclerin ışıkları sensörlü ,kapılar kapalı ,yanıp yanıp sönüyorlar sözde içerde kimse yok ama gıcıklıgına insanı korkutmak için bunu yapan varlıklar var. Dillendirsem perili cafe diye kimse gelmeyecek.Bazen müşterilerin de şahit olduğu şeyler oluyor,kimin yaptığını biliyorum ama sana öyle gelmiştir diyorum. Ne yapayım.