Gözdeki cerhm(tılsım)nedir?

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar uzun zamandır merak ettiğim bir konuydu,gözdeki tılsım bazı bu işin ehlilerinde çok gördüm gözlerdeki ışık ve parlaklığı ve Atatürktede bu baya var hatta bir arkadaşım atatürkün yakınında havasçı arkadaşları olduğunu söylemişti.Bu konuyla ilgili risale-i nurda şu anlatılır Atatürkle,Said nursi karşılaşmışlar bana öyle bakma gözlerini oyarım demiş bir başka karşılaşmada ise said nursi atatürkün gözlerine bakınca kapılmış ve elleriyle gözünü kapatıp ayrılmış evet arkadaşlar merak ettiğim bu konuydu başka yere açmak absürd geldi nedeni nedir bu parlaklığın ışıgın gözlerini kısarlar mesela bu kişiler ve çok farklı görünürler nedeni nedir yüksek enerjimi varlıkmı şifa mı üstünde tılsımın bulunmasımı?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Basit anlatımla, enerjinin en net çıkış yaptığı, beyne bağlantısı olup da direk dış dünyaya çıplak halde açılan tek organdır. Ayrıca en fazla sinir hücresi de gözde bulunur. Yani insanda bir enerji çıkışı olacaksa önce gözlerden çıkar. Ne kadar yoğun, o kadar çıkış.

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Teşekkürler. Dostum dmtninde alakası varmı üçüncü gözün aktif olmasıyla ?

ChiReiki

Kayıtlı Üye
sen beni yargılama gücünü nereden buluyorsun ? Sen de 3 puanla hiçbir şey öğrenememişsin...

Garipbirk

Kayıtlı Üye
Konu çok yararlı olmuş. Büyük ihtimalle aradığım bir sorunun yanıtını buldum. İnsanlar gözlerime baktığında ya çok seviyorlar yada nefret ediyorlar kin duyuyorlar. Erkekler aşık olup ulaşamadığı için kadınlar kıskandığı için oluyor ama çok parlak ve farklı olduğunu söylüyorlar gözlerimin(büyük, şekilli ve yeşil olmasının da etkisi vardır.) ve enerji ile ilgilenirim insanları bazen telepat olarak etkilerim farkında olmadan yani yada büyülü felan olduğumu söylerler bu enerji nin yüksek şekilde çıkışı işe alakalı ?