yuvam yıkılmak uzere..nolur yardım edın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sebahat

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar yenı evlendım ve annesı bana karsı esımı doldurmaya sureklı bısyler bulmaya basladı ve esımde de sureklı annem haklı ...annem onu oyle ıstemıyor ..bunu boyle yapma ..annem soyle ıstıyor ..gıbı seyler soyledı ve suan ayrıyız hıcbır sekılde gorusemıyoruzzz...annesı yuzunden evlılıgım bozuldu resmen..yuvamın yıkılmasını ıstemıyorum nolur bana yardım edın ...onu gerı dondurmek ıcın veya annesının dedıklerını sureklı dınlememesı ıcın neler yapmalıyım ...lutfen yardım edın ...cok zor durumdayım..saglıgım bozuldu..

arkadaslar 4444 defa selat-ı tefrıcıye oku dedıler cok acıl bıtırmıem lazım nolur bana okumamda yardım edrmısınız....yuvam yıkılmasın ..okuyan arkadaslarım cok tesekkur ederım... okudugunuzu bılgılendırsenız cok sevınırım...

Bismillahirrahmanirrahim
Allâhümme salli salâten kâmilaten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ukadü, ve tenfericü bihil’kürabü, vetükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’gamâmü bivechihil’ke’imi ve alâ âlihi ve sahbihî fî külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâlûmin lek

anlamı:

Rahman ve Rahim olan Allah’in adiyla.
Ey Rabbim! Senden yardim istiyorum, sana tevekkül ediyorum, benim isimin zorlugunu azalt!
Seferimin mesakkatini kolaylasdir ve beni hayrla riziklandir.
Benden her türlü serri defet. Sadrima insirah ver.Isimi kolaylasdir, dilimdeki dügümü cöz.
Ey Rabbim, kendimi, dinimi, ehlimi, malimi, akrabami ve seninle benim aramda ahiret ve dünyaya müteallik ne varsa cümlesine seni birakiyorum ve sana emanet ediyorum.
Bizim hepimizi her türlü kötülükten ve üzücü seylerden muhafaza et!
Ey kerem sahibi Rabbim! Beni ve benim beraberimdekileri muhafaza et!
Beni ve beraberimdekileri selamette kil, beni ve beraberimdekileri menzilimize ulastir ey Rabbim!
Ey Rabbim! Sana tevbe etdim, Sana sarildim, takvayi bana azik olarak ver, günahimi magfiret et, her nereye yönelirsem beni hayra yönelt

hira

Kayıtlı Üye
Ah ya çok zor bir durum.İstersen urumdan yardım iste ücretli olarak yardımcı olabilir sana.Ya da burada pek çok dua var onları deneyebilirsin.Allah yardımcın olsun.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Allah kolaylık versin inşallah. Sitede havas bölümüne eklediğim bir kasem var onu okuyabilirsin helalin olan eşin için.
Helâlin olan birini kendine celp ve teshîr etmek yada evini yuvasını terk eden birini gerisin geri yuvasına dönmeye mecbur etmek istersen muhabbete ait mesut bir saatte bu mübarek kasemi ihlas ve samimiyetle 15 defa okuman yeterlidir.. Niyet ve kast ettiğin kişi her nerede ve ne kadar uzakta olursa olsun şüphesiz döner gelir.. Ama helalin olmayan için okursan helakın muhtemeldir deniyor.

Sitede pek çok okuyabileceğin yapabileceğin işlem var, sen kendin karar vereceksin ne yapacağına. Allah herşeyin daha iyisini bilir.

kar tanesi

Kayıtlı Üye
ayyyyyyyyyyy yinemi kaynanalar ya bişeyede burunlarını sokmasalar olmaz

sebahat

Kayıtlı Üye
ahhh bırsuru sey denedımm.bu yontemı de yenı duydum ..saglıgım cok kotu.. onu kaybetmek ıstemıyorum.. henuz evlenelı bır ay olmadı...nolur yardım edın....:( tesekkur ederım..

yaren81

Kayıtlı Üye
kıyamam cnm ya benim 1buçuk yıllık evliliğimi bitirdi hasta bu kaynanalar.allah bildiği gibi yapsın.urumdan yardım iste cnm yardımcı olacaktır.daha cok yeni bi evlilik çeksin ellerini üzerinizden zaten cok doluyum şimdi iice sinir oldum.senden güzel haberler bekliyorum.tefriciye ben okurum kactane istersen özelden msj at cnm.umarım hersey yoluna girer

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
4 uğursuzdur 44 444 4444 kere okumayın 3 33 333 3333 kere okuyun lütfen

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
urum ödümü kopardın 44 milyonkere falan okuyacaklar sandım..eööhhh..rakamlarla cozuttum ama hep 4444 derler salavatı tefriciyeye..allah allah..bak şimdi bende başlayacaktım tam şaşırdım

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
şaşırmayın 4 44 444 4444 kere hiç bir duayı okumayın aslaaaaaaaaaaaaaaaa

peril

Kayıtlı Üye
şaşırmayın 4 44 444 4444 kere hiç bir duayı okumayın aslaaaaaaaaaaaaaaaa

uruma katılıyorum 3 sayısının sırları güzeldir mesela abdest almak 3er kez yapılıyor işlemleri dua okumalar 3 ilhas fln daha bir cok örnegi vardır ve allahın hakkı olarak bilinir yane allahın insanogluna verdigi hak gibi birsey..:D

hira

Kayıtlı Üye
Canım ben 1 kez okudum her girdiğimde okuyup sana haber vereceğim bir çizik daha at.

yaren81

Kayıtlı Üye
tefriciye okunmadan önce abdest alınır tövbe edilirse daha etkili olduğunu biliyorum arkadaşlar

LEVIATHAN

Banlı Kullanıcı
uruma katılıyorum 3 sayısının sırları güzeldir mesela abdest almak 3er kez yapılıyor işlemleri dua okumalar 3 ilhas fln daha bir cok örnegi vardır ve allahın hakkı olarak bilinir yane allahın insanogluna verdigi hak gibi birsey
4 uğursuzdur 44 444 4444 kere okumayın 3 33 333 3333 kere okuyun lütfen
Mutlaka her harfinin yada sayinin bir majikal degeri vardir yada sembolik anlam tasimakta olan bazi seyleri sembolize eder desek daha kolay olur ama iste su rakam ugursuzdur söyle yapin vs. düsüncesi bana göre oldukca yanlistir cunkü bu sadece sizin bilincaltinizin size oynadigi bir oyundur,sadece kötü bir aliskanlik yada bir cesit evham diyebiliriz.Irade gücünüz saglam ise ki eger hicbir rakam size ugursuzluk getiremez yada en azindan bunun size ugursuzluk getirecegine düsünmezsiniz o yüzden bence kendi kendinizi yipratmayiniz.Kosmik gücler ve enerjilerin sizin üzerinizde yaratigi enerjiler ap ayri bir konudur ama sunu bilmekte fayda vardir ki insanlar hep birseylere inananaktan yana oldular ve yillar boyunca hep cesitli hurafelere yada gercek disi seylere inandilar yada bunlari bir cesit gelenek olarak kabul etiler yani kisacasi evet,insan genelde bazi seyleri sorgulamadan alip kayit eder yani kendi kendinizi stresse sokarsiniz,yani olgun bir insanin ve tecrübeli bir majisyen hicbir rakamin etkisi altinda kalmaz.Kisa bir örnek ile özetlemek istiyorum musade ederseniz.6 rakam olarak alalim!Kimine göre ugursuzluk getirmektedir ama Lottoda(piyangoda)hanginiz bir altili tuturmak istemezsiniz? 13 rakami ugursuz bir rakam olarak kabul edilmektedir özelikle cumaya denk gelince.Tarihte yasananlara dikkat edecek olursaniz 13.de bir cok enteresan olaylar yasanmistir.Rakamlar tek basina kötü degildir sadece onlari farkli ve yanlis yorumlayan insanlar hatalidir bu konularda,neden? Kötülügü ugursuzlugu ve negatifligi simgeledigini düsünürsek,yani bunlarin sadece birer sembolik anlam tasidigini ve belkide bazi seylere analog bir titresim icersinde oldugunu gösterir.Hayatinizda sizin en ugurlu sayi olarak kabul etiginiz günü yani ay yada rakam olarak alalim.Bu günlerde genelde hep mutlumu oldunuz? bu sacma ve negatiflik iceren düsüncelerin hepsini silin bak aklinzdan ve görünki her gün ne kadar mutlu olabiliyormusuk.Atmosferinizi ve düsüncelerinizi siz kontrol etmek zorundasiniz ama iste rakamlara bakarak ay iste misal cocugum su gün dogdu ugursuzluk getirir yada cocugunuzun ismini ebcede göre secme sacmaliklari sadece bu sikintinin kendisini gösterdigi boyutlardan bir tanesidir.Düsüncelerinze hakim olun ama düsünceleriniz sizin üzerinizde bu sekilde hakimiyet gösteriyorsa ki eger bilin ki hata yapiyorsunuz.Bunlar bir cesit sikintidir yani bence bir cesit akil olarak kabul etmeyiniz.Kendinizi fazla kaptirmayiniz...

yaren81

Kayıtlı Üye
sebahat cnm varmı bi gelişme merakla bekliyorum cnm ii haberlerini

hira

Kayıtlı Üye
Sebahatçim ben bir kere daha okudum var mı bir gelişme??

DNZ33

Kayıtlı Üye
çok üzüldüm ama daha balayında annesinin sözünden çıkamıyorsa barışsanız bile bu sorun gene olacak bence kaynananı susturacak bi çözüm bulmalısın önce onu sustur sonra eşini döndür ben anlamam bu işlerden ama inşallah bi çare bulursun:)

likeufo

Kayıtlı Üye
İş
inşaat mühendisliği
çok üzüldüm ama daha balayında annesinin sözünden çıkamıyorsa barışsanız bile bu sorun gene olacak bence kaynananı susturacak bi çözüm bulmalısın önce onu sustur sonra eşini döndür ben anlamam bu işlerden ama inşallah bi çare bulursun:)
Kesinlikle katılıyorum... bende 1 yıllık evliyken kaynanam sebepli boşandım. eşinizle aranız düzelse de kaynana bırakmayınca eninde sonunda bitiyo.

SaSSa

Banlı Kullanıcı
İş
Teacher
4444 duasını annem iki kez okudu..fenalık geçirdi okuyana kadar..o duanın hüddamları rüyasında bile okutmaya ve sayıyı şaşırtmaya çalıştılar kadıncağıza...dilekleri evet kabul oldu ama neler çektiğini ben bilirim..sıktılar boğdular yaa :( dikkatli okuyun ya da hiç okumayın bence...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...