Cinlerden Kurtulmak İçin

LegendStar

Kayıtlı Üye
Öncelikle bu tür rahatsızlıkları olan arkadaşlara geçmiş olsun dileğimle.Şimdi bu konuda cinlerin yada varlıkların yada ne derseniz o size kalmış,ben cinler demek istiyorum.Cinlerin sebep olduğu yada verdikleri zararları hafifletmek ve tamamen kurtulmak için alacağınız önlemlerden ve yapacağınız davranışlardan bahsetmek istiyorum.Öncelikle her dine ve inanışa saygı göstererek ve bu konuda islami açıdan,islam penceresinden bakarak ve o pencerenin ardında neler olduğunu hatta neler gördüğümüzü açıklayarak yardım ve önerilerde bulunmak istiyorum.İnanmak veya inanmamakta kararlı olan tabiki sizsiniz ve seçim sizindir.
Öncelikle gusl abdesti tam olmalı ve buna çok dikkat etmelisiniz.Çünkü varlıklar abdestli bedene fazla yaklaşmazlar ve eğer bedende ise uzun süre kalamazlar.Gusül abdesti olmadan yatmamalı ve öyle dolaşmamalı.Beden ve ruh temizliğimizin 1. aşaması gusüldü.2. aşama tevbe etmekdir.Samimi yapılan tevbe,aynı gusl gibi insan ruhunu ve bedenini temizler ve arındırır.3.aşama emir ve yasaklara uymak,yani haram yememek,harama bakmamak,zina etmemek,şirk işlememek,kul hakkı yememek,anne ve babaya karşı gelmemek v.s. v.s. bunlara dikkat etmek.4. aşama ibadetlere başlamak,namaz kılmak,kuran okumak,oruç tutmak v.s. v.s.,ibadetler bir kat daha her şeyden hem ruhu ve hemde bedeni kötülüklerden,şerlerden temizler ve arındırmaktadır.Kısaca özetlersek tam iman ve salih amel üzere Kurana ve sünnete göre yaşamak veya en azından yaşamaya çalışmaktır.Bunları tam anlamıyla yaparsanız bu anlatılanlar,insana bir şifa kapısı bir güneştir.Hasta olan arkadaşlar bunları yaparken belki zorlanabilirler ama ben iyileşmek istiyorum artık şeytanın oyuncağı olmak istemiyorum diyerek inat edip azim edip yaparlarsa her geçen gün daha da ferahlayıp iyileştiklerinin farkına varacaklardır.Size bir örnek vermek istiyorum.Bir hoca bir musallatlı hastayı iyileştirmek için uğraşıyormuş.Hastanın içinde çok güçlü cinlerden bir ifrit varmış.Hoca bunu 5 gün boyunca okumuş ama bir türlü ifrit çıkmak bilmiyormuş.5. gün ifrit hastanın ağzından hocaya birşeyler söylemiş.Hocam demiş bu içine girdiğim adam öyle bir günah işlediki ve sende bunu 5 gündür okuyorsun ama bunun günahından dolayı ALLAH beni ondan almıyor diyor.Sonra hoca bir anda anlamış kurtuluş yolunu.Kurnaz olan şeytan yani ifrit birden o sözüyle ağzından işin sırrını kaçırmış.Hocada düşünmeye başlamış ve günahın affı istenirse hastanın iyileşebileceği aklına gelmiş.Hoca,hasta adama 3 gün secdede samimi olarak tevbe yaptırmış ve 3. gün secde halinde iken adamın sırtı hafif havaya doğru kalkmış ve ifrit adamın sırtından çıkarak gitmiş ve adam iyileşmiş.
Bu örnek gerçek hayatta yaşanmış belki ibret olunacak bir kesittir.Tekrar ediyorum herşeyin başı inanmak ve başarmaktır.
ALLAHIN SELAMI VE BEREKETİ ÜZERİMİZE OLSUN.SAĞLICAKLA...
LegendStar...