Meleklerle çalişmak - 1

• Konbuyu başlatan angeldream
  • Başlangıç tarihi
A

angeldream

Şimdi Melekler hakkında ve onlara nasıl sesleneceğiniz konusunda bilginiz var. Bunu düzenli olarak sürekli hayata geçirmeniz yaşamınızın her alanında size faydalı olacaktır. Yine de bazen tek bir Başmeleğe ihtiyaç duyduğunuz zamanlar da olabilir. Bağlantı kurmanın en kolay olduğu Başmelek sizin kendi burcunuzu temsil edendir.

Mikail: Koç, Aslan, Yay
Cebrail: Yengeç, Akrep, Balık
Rafael: İkizler, Terazi, Kova
Uriel: Boğa, Başak, Oğlak

Bu, istediğimiz zaman diğer Başmelekler'le bağlantı kuramayacağımız anlamına gelmez. Ancak, size ve enerjinize en yakın olan Başmelek kendi Zodyak Simgenizden olanıdır.
Kendi Meleğiniz korumak ve yardım etmek için sürekli sizinle olduğuna göre, neden Başmelekler'den birine seslenme ihtiyacı duyarsınız?

Çok daha fazla güç ve yardım gerektiren özel bir amacınız olabilir. Bunu elde etme çabası sizi oldukça gerginleştirip, huzursuz ediyor da olabilir. Bizler aslında her an, huzur içinde olamayabiliriz. Bizi gerçekten de tedirgin eden bir konuya takılıp kalabiliriz. Bu da bizim insansal yapımızdan kaynaklanır.

Tiyatrocu olarak çalışan bir tanıdığım, her gece sahneye çıkmadan önce keşke bu mesleği yapıyor olmasaydım diyerek hayıflanır. Midesinde sanki kelebekler uçuşuyormuşcasına heyecanlanır, ter içinde kalır ve seyircinin onu hiç beğenmeyeceğini hatta ondan nefret edeceğini düşünerek büyük bir sıkıntıya girer. Ama sonra sahneye doğru yürürken aniden bir değişime uğrar ve mükemmel bir performans ile oyununu gerçekleştirir. Gecenin geri kalan bölümünde ise kendini 1 trilyon kazanmış gibi mutlu hisseder. Tabi ki her gece sahnede gerçekten de mahcup olma riski vardır ve belki de her gösteri öncesi onu böylesine dehşete düşüren şey de bu ihtimal olabilir.
Arkadaşım bir Aslan ve gösteri öncesi çektiği sıkıntı Başmelek Mikail ile iletişime geçtiğinden beri oldukça azaldı. "Mikail'in tüm bu gerginlik ve sinirlilik halimi yok edebileceğini biliyorum, ama bunu istemiyorum" dedi bana. "Seyirci karşısına çıkmadan önce bir parça heyecanlanmam ve gerilmem elimden geleni yapabilmem için bana faydalı oluyor" dedi.
İşte eğer ekstra güç ve korumaya ihtiyacınız olursa, doğru Başmeleği yardımınıza çağırabilirsiniz.

Her Başmeleğin özel sorumlulukları vardır:
-- Mikail en çok ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda sabır ve güven sağlar. O ayrıca diğerleri tarafından saldırıya uğrarsak da bizi koruyacaktır. Bu koruma sözlü saldırıdan, fiziksel şiddet içerek davranışlara kadar uzanır.
-- Cebrail, umut, sezgi, ilham, sevgi ve ruhsallık sağlar. Bu erdemlere ihtiyacımız olduğunda Cebrail bize onları bol bol vermek için hazırdır.
-- Rafael yaratıcılık ve şifa sağlar. Bu yetiştirici Başmelek fiziksel bedeninize yeniden hayat kazandırmada, canlılık vermede yardımcı olur. Rafael ayrıca yaratıcı gücünüzün ortaya çıkmasını ve güçlenmesini de sağlar. Eğer sanatsal bir şey yapmayı veya yaratmayı düşünüyorsanız Rafael değersiz bir şey oluşturmanızı engelleyerek gerçekten de olağanüstü değerli eserler ortaya koymanıza yardım eder.
-- Uriel, içsel görü, netlik ve açıklık getirir. Eğer tüm resmi göremediğinizi, bütünü kavrayamadığınızı hissediyorsanız veya insanların gizli kalmış yönlerini sezmede zorlanıyorsanız, Uriel'i yardıma çağırın. O sizin olup biteni görmenize yardım edecektir.
Bir Başmeleği çağırmak için çeşitli yollar uygulayabilirsiniz. İlk yöntem aşamalı rahatlama tekniğidir.Aşağıda anlatacağım tekniğin ses kayıt linkini gün içinde vermeye çalışacağım...
http://www.dosya.tc/rectest-30-15-09-20-06.mp3.html buraya kayıt ettim :)

METOD 1
Eğer bunu daha önce hiç denemediyseniz, vücudunuzdaki her hücrenin gevşeyip rahatladığı bu yöntemi çok yararlı bulacağınıza inanıyorum. Aslında bu tarz bir rahatlama geceleri uyuduğumuzda gerçekleşmelidir ama genellikle böyle olmaz. Eğer sabahları kalktığınızda birkaç saat daha uykuya ihtiyacınız olduğunu hissediyorsanız, bu uyumuş olmanıza rağmen vücudunuzda hala rahatlamamış, gergin bazı bölgeler olduğu anlamına gelir.

Bedeninizdeki her hücrenin doğru olarak çalışması ve rahatlayıp gevşeyebilmesi için adım adım ilerleyen rahatlama seanslarını düzenli olarak uygulamanız gerekecektir.

Biraz sonra vereceğimiz direktifleri bir teybe kaydetmeniz yararlı olabilir. Böylece daha sonra sadece gözlerinizi kapatıp dinlemeniz yeterli olacaktır.
Önce rahatsız edilmeyeceğinizden emin olarak işe başlayın. Bu da geçici olarak telefon bağlantısını kesmeniz anlamına gelecektir. Odanızın yeterince ılık olup olmadığını kontrol edin veya üzerinize bir battaniye alın. Rahat bir sandalyede oturarak veya uzanarak gevşemek için konsantre olun.

Şimdi kendi kullandığım metni veriyorum:

"Güzel, derin bir nefes al ve nefesini verirken yavaşça gözlerini kapat. Bu mükemmel rahatlama duygusunun bedenindeki her bölgeye, her alana yayılıp akıp gitmesine izin ver. Kayıp girdiğin bu huzur dolu dünyadan çıkmanı gerektirecek, canını sıkacak veya seni rahatsız edecek hiçbir şey yok."
"Aldığın her nefes seni daha çok rahatlatıp daha çok gevşemeni sağlıyor. Stres ve gerginliğin, kendini yumuşacık bezden bir bebek gibi gevşemiş hissedene kadar tamamen yok olup gittiğini hisset."
"Şimdi derin bir nefes daha al ve nefesini verirken başındaki ve yüzündeki her noktadan tüm gerginliğin çıkıp gidişini hisset. Bu şekilde rahatlamak harika bir duygudur."
"Bir başka derin nefes daha al ve nefesini verirken stres ve gerginliğin bu sefer boynundan da uzaklaşıp gittiğini hisset. Bu olağanüstü rahatlatıcı çok güzel bir duygu olacaktır."
"Derin bir nefes al ve bu sefer nefesini verirken tüm gerginliğin omuzlarından çıkışını hisset. O gerginliğin kollarını, ellerini hatta parmaklarını terk etmesine de izin ver."
"Şu andan itibaren aldığın her nefes; tüm stresin, gerilimin ve gerginliğin vücudundan tamamen çıkıp gitmesini sağlayacaktır."
"Göğsünü ve mideni de serbest bırak, kendini öyle rahat hissedeceksin ki; hareket etmek için içinde hiç istek kalmayacak. Sadece bu mükemmel ortamın verdiği huzuru hissetmek isteyeceksin ve o rahatlama vücudundan varlığının her noktasına doğru yayılacak."
"Şimdi bacaklarının gevşediğini hisset. Baldırlarındaki ve bacaklarındaki tüm kaslar yumuşayacak ve ayakların hatta ayak parmakların bile gittikçe gevşeyecek."
"Tümüyle rahatladığını hissediyorsun ama şimdi daha derinlere doğru inebilirsin. Bir enerji ışığının vücudunun sağ tarafından, başından başlayarak içine girdiğini ve aşağı doğru indiğini hisset. Gerginlik, stres veya kasılmaya rastladığı her yere odaklanarak burayı gevşeten, rahatlatan bir ışık. Bu enerji ışığının bedeninin her bölümünü tarayarak kontrol ettiğini ve oraları gevşeterek rahatlattığını hissediyorsun."
"Evet, şimdi bütünüyle rahatlamış durumdasın ve aldığın her nefes seni çok daha fazla gevşetiyor, kendini çok hafif, yumuşacık hissediyorsun. Şimdi duyacağın sözleri anlayacak ve içine sindirecek kadar algıların açık."
"Zihin gözün ile dünyadaki en güzel merdiveni hayal etmeye başla. Belki de geçmişte bir yerlerde bu merdiveni görme şansın olmuştu.Eğer öyleyse o zaman zihninde onu resimle. Eğer aklında özel bir merdiven yoksa, o zaman yapabileceğin en mükemmel merdiveni oluştur hayalinde."
"Şimdi elini üzerine koyduğun trabzanı düşün. Ayağının altınaki döşemeyi, halıyı veya ılık mermeri hisset. Eğer merdiven aşağı doğru iniyorsa veya üzerinde çeşitli oymalar varsa onları da görüyorsun. Şimdi merdivenin seni götüreceği o güzel odayı görmeye çalış. İşte o merdivenden inmeye hazırsın ve içinden bir heyecan dalgası geçiyor çünkü, Başmelek Mikail'i (veya kontakt kurmak istediğin Başmelek hangisi ise onu) görmek üzere olduğunu anladın."
"Merdivenden aşağı ilk adımı at, bunu yaptığında huzur ve rahatlama duygusunun iki kat arttığını hisset."
"Diğer adımını atarken rahatlayıp gevşemiş olduğunu tekrar hisset."
"Başmeleğinle buluşmak üzere merdivenden inerken kendini görüyorsun."
"Odaya vardın. Biraz durup etrafına bak. Şimdiye kadar gördüğün en muhteşem odadasın. Burada dolaşıp bu mükemmel yere alışmak isteyebilirsin. O rahat koltuklardan birine oturmayı dene, yumuşacık minderlerin içine nasıl da gömülüyorsun. Kumaşın ve renklerin güzelliğini fark ediyorsun."
"Kendini olağanüstü rahat hissediyorsun bu odada. Orada büyük bir kapı var. İşte o kapı da o güne kadar gördüğün en harika kapı. Kapının üzerine kazılmış bir isim var. Senin Başmeleğinin ismi. Oraya gidip kapıyı çalmaya karar veriyorsun ama tam sen bunu yapacak iken kapı yavaşça açılıyor ve Başmeleğin dışarı çıkıyor."
Başmeleği sizin için en mükemmel olan şekilde göreceksiniz. Birçok insan Meleklerini bir insan şeklinde değil de ışıldayan beyaz bir top şeklinde görürler. Bazıları ise etraflarını saran ışığın parlaklığından gerçekten de Meleklerinin şeklini bile seçemezler.
Onu ne şekilde gördüğünüz önemli değildir. Geçmiş yaşantınız ve yetişme tarzınızın da bunda etkili olduğunu ve aldığınız görüntünün size en uygun olan olduğunu unutmayın.
"Sana en uygun gelen şekilde Başmeleği selamla. Meleğin dost canlısı, samimi ve sıcak olduğunu göreceksin. Hoş bir sohbet ortamı yaşayacaksın, şimdi soru sorabilirsin."
"Kendini soru sorarken ve şimdi de cevapları duyarken görüyorsun. (Bekle.)"
"Ve şimdi Başmeleğin gitmeye hazır. Kendini ona teşekkür ederken ve odanın kapısının yine yavaşça kapandığını seyrederken izle."
"Yine o rahat koltukların birine otur ve bir iki dakika kendini akışa bırak. (Bekle.)"
"Evet şimdi günlük yaşama dönme zamanı geldi. 5'e kadar sayarken tamamen enerji dolmuş ve yenilenmiş olarak gözlerini açacaksın. Yaşanan her şeyi hatırlayacak ve artan bir güvenle normal dünyayla yüz yüze gelmeye hazır olacaksın."
"Bir... Enerji kazanıp harika hissediyorsun."
"İki... Kendin ve dünya ile barış içindesin."
"Üç... Tam anlamıyla yenilenip enerji doluyorsun."
"Dört... Özel yetenek ve güzelliklerini fark ediyorsun."
"Ve beş... Gözlerini açıyor ve kendini mükemmel hissediyorsun."
Ben böyle bir seansın ardından tüm içgörülerimi zihnimde henüz net ve açık iken yazmanın çok yararlı olduğuna inanıyorum. Bu seansları tekrar tekrar yaptıkça olayları hızlandırarak rahatlamaya başladığınız andan itibaren kendinizi merdivenin başında bulabildiğinizi göreceksiniz. Hatta çalışmalardan güzel sonuçlar elde ettikçe, sadece gözlerinizi kapatarak 5'ten 1'e kadar içinizden saymanız bile, birden o özel odaya girmeniz için yeterli olabilecektir. Bunu gerçekleştirmek için acele etmemelisiniz. Ben, birkaç saniye içinde o odada olabilmeme rağmen, oraya gelene kadar biraz zaman geçirmeyi tercih ediyorum çünkü bu beni gün boyunca yaşadıklarımdan uzaklaştırıyor.

sonsuz sevgimle
method 2 sonra :)

Leucothea

Kayıtlı Üye
Bunu da denicem xD şu sıraLar rahatLamaya v manevi anLamda huzura ihtiyacım çok var çünkü

omlplt

Kayıtlı Üye
olmuyor olmuyor olmuyor yapamıyorum ben :banghead::banghead:

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Rahatlayın olmuyor diye birşey yoktur.Belki başka bir yöntemde daha başarılı olacaksınızdır.Öncelikle bu tür uygulamarda kendinizi sıkmayınız,su içmek kadar doğal bir eylemde bulunduğunuzu düşünürseniz işler daha da kolaylaşacaktır.Kendinizi telkin etmek gerçekten önemlidir bu tür uygulamalarda.

omlplt

Kayıtlı Üye
bır ısı yarıda bırakmak adetım degıl haklısınız sanırım baska bır yontemle denemelıyım tesekkurler

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Ses dosyasının linki bozuk sanırım.. Bende bulunamadı diyor.

ghetto1987

Kayıtlı Üye
ses link i ni bastan verebilirmisiniz ses link i bozuk şimdiden tesekkür ederim ve en kısa zamanda cevabınızı bekliyorum

MAHŞER1

Kayıtlı Üye
Hergün, her dakika aklıma geldikce bir değil bin defa Mikail meleğinin adını bıkmadna söylerim. O zaman bilmiyordum, ama şimdi bu yazıyı okuduktan sonra neden olduğunu öğrendim. Paylaşım için teşekkürler. Şimdi Kendimi ona daha çok yakın hissediyorum... :willy_nilly: