papu

papu

Kayıtlı Üye
iyi akşamlar diliyorum ve gündüz niyetine rüyamı anlatıyorum :
Rüyamda uyuduğumu gördüm. Uyurken birden cep telefonuma gelen mesajla uyanıyorum yani rüyamda uyandığımı görüyorum ve mesajda "29 tane gül alacaksın" yazıyor. Aynı rüyayı 3 kez gördüm .Ayın 29 u ile ilgili bir işaret olabileceğini düşündüm ancak ayın 29 unda kayda değer birşey olmadı.Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Teşekkür ederim.

Pantea

Kayıtlı Üye
Duygusal hayatinizla ilgili bir ruya bu bir beklenti icindesiniz sanki duygusal yasaminizda yeni ve mutluluk verici birseyler olmasini arzuluyorsunz hali hazsirda bir iliskiniz varsa beklentiler olabiir bir iliski yoksa olmasini arzuluyor olabilirsiniz.

papu

Kayıtlı Üye
pantea teşekkür ederim. Ben 29 sayısı ile ilgili bir araştırma yaptım ancak bir neticeye ulaşamadım. duygusal anlamda beklentiye yönelik bir rüya olduğunu düşünmemiştim. Bana gelen bir mesajı anlamadığım için 3 kez gördüğümü düşünmüştüm ve tetikde bekliyordum acaba ne anlatılmak istendi ve ben anlamıyorum diye .Demekki yanılmışım.

papu

Kayıtlı Üye
Rüyamda bir restorandayım bir süreliğine ayrılıyorum ancak bildiğim bir yer. geri dönmeye kalktığımda bir türlü restoranı bulamıyorum herkese soruyorum , ağlıyorum, 69 numaralı binayı bir türlü bulamıyorum bir bakıyorum düşük bir numaradayım bir bakıyorum yüksek bir numarada koşuyorum, ağlıyorum.... ve size teşekkür ediyorum. iyi akşamlar.

Pantea

Kayıtlı Üye
Bir cesit caresizlik duygusu yada zayiflik ve bundan kaynaklanan bir korku duygusu neden olmus bu ruyaya, toplum icindeki konumunuzu ,is hayatindaki imkanlarinizi yitirmekden korkdugunuz , yada sadece kendinizi gucsuz yetersiz basarisiz hissettiginiz bir donemde olmaniz sebebiyle bu ruyayi gormus olabilirsiniz , kimi zaman da olumu dusunmek olum korkusunu dusunmek bu tur bir ruyaya neden olabilir.