enerji çalışma talepleri buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
selam arkadaşlar her enerji çalışması altına yazmış ve yazmakta olduğunuz taleplerinizi buraya yazmanızı rica ediyorum. Akabinde çalışma programı düzenleyeceğiz. Ve tekrar Dilber Halaya özel mesajla istenilen her zamanki detayları bekleyeceğiz. Enerji çalışması için talepte bulunup da çalışmaya olası nedenlerden katılamayacak olanlar varsa yine lütfen buraya alalım. Urumhamatahayil'in zamanını boşa israf etmeyelim. Talep edip de akabinde katılamadım tarzı mesajlar gerçekten bizim için çok moral bozucu oluyor,enerjimizi düşürüyor. Lütfen katılamayacağınız çalışmaları önceden bildiriniz. Ayrıca, çalışma günü siteye muhakkak girmeye ve ertelenme iptal var mı diye kontrol etmenizi rica ediyorum. Sonuçta hepimiz farklı mekanlar ve ortamlarda yapıyoruz çalışmaları bu durumda en azından enerjimizi aynı çatı altında aynı zamanda toplayabilmemiz çalışmalarımız için faydalı olur diye düşünüyorum. Yorumlarınızı taleplerinizi özetle buraya bekliyorum.
* programı belirliyoruz duyuruyu biz yaptıktan sonra
siz;
* katılım talebinizi ve detaylarınızı dilber halaya yazıyorsunuz
* enerji çalışma günü siteyi tıklıyor bir değişiklik varmı diye bakıyorsunuz.
* çalışmaya katılıyorsunuz ama eğer katılamıyorsanız en az 24 saat öncesinden bilgi vermenizi rica ediyorum. Evet yapılması gereken zikir ve nefes tekniklerini uygulamasanız dahi enerji sizi buluyor ama enerji ana kaynağımız yoruluyor, enerjisi azalıyor.
* enerji çalışması ardından mümkünse aynı akşam ama müsait olamıyorsanız ertesi günü enerji sonrası deneyimler bölümüne paylaşımlarınızı bekliyoruz ki çalışma sonrası deneyimler ardından gerekli sonuç değerlendirme doğru şekilde yapılsın ve çalışma tekrarı gerekiyor mu diye Urumhamatahayil karar verebilsin.

Enerji çalışmalarında hep beraber olmak zinciri koparmamak daha güçlü kılmak üzre, sevgilerimizle.

Pantea

Kayıtlı Üye
Ben en cok medyumluk ve sifa icin enerji calismalarini bekliyorum , Iran'dan katildigim icin aradaki saat farki nedeniyle Turkiye saatiyle gece 23:00 benim icin uygun oluyor o zaman burada saat 24:30 u gosteriyor .Bir de reiki uyumlamasi verilebilse cok mutlu olacagim biraz saglik sorunum var ve kendi kendime reiki verebilmeyi cok istiyorum.

Denis

Kayıtlı Üye
.
Bir de reiki uyumlamasi verilebilse cok mutlu olacagim biraz saglik sorunum var ve kendi kendime reiki verebilmeyi cok istiyorum
.
Sevgili Pantea,
Reiki uyumlaması uzaktan verilmez. Uyumlanan ve uyumlayacak olan aynı mekanda olmak zorunda, fiziki temas şart.
Uyumlayacak birini buluncaya kadar R2 'ye uyumlu birisinden şifalanmak adına yardım alabilirsin. Semboller yardımı ile sana şifa gönderebilir.R1 'e uyumlu olan kişi kendisine ve yanındakine şifa verebilirken , R2 'ye uyumlu olan kişi için , şifa göndermekde mekansal uzaklık sorun yaratmaz, çünkü özel semboller sayesinde zaman ve mekan sınırı aşılır.
ihtiyacın olduğunda ve şifa talep etmen durumunda bana ulaşırsan yardımcı olurum...

MaHaRa

Kayıtlı Üye
Selamlar;

Uzaktan uyumlamanın neden
yapılamadığı hakkında fikriniz nedir?
Şifa gönderebiliyor ise uyumlamanın da
yapılması gerekmez mi?."Yakın temas
olması gerekiyor", denilmesinin altında
ticari bir kaygı olabilir mi acaba? diye
düşünüyorum.(Tabii sizleri tenzih ederek.)

Denis

Kayıtlı Üye

Uzaktan uyumlamanın neden
yapılamadığı hakkında fikriniz nedir?
Şifa gönderebiliyor ise uyumlamanın da
yapılması gerekmez mi?
.

Birinin yapılabilmesi diğerinin de olmasını gerektirmiyor. Reiki enerjisini çağımız insanları ile tanıştıran Mikao Usui'den itibaren gelenek budur : yakın uyumlama.
uyumlama seromonisinde yapılan 1-2 hareket fiziki temas gerektiriyor, ellerin tutulması gibi.Bu imajine edilerek yapılır mı derseniz; bilmiyorum , denemedim.
ancak toplu uyumlama söz konusu değil.Yaklaşık yarım saat sürer uyumlamalar ve teketek çalışılır.

"Yakın temas
olması gerekiyor", denilmesinin altında
ticari bir kaygı olabilir mi acaba? diye
düşünüyorum[/

Böyle birşey hiç aklıma gelmemişti açıkcası.ama asıl amacın bu olduğunu pek sanmam. Devir elden para verme devri değil..devir EFT devri havale gönderme, digital para devri.....
.
(Tabii sizleri tenzih ederek

Üzerime alınmadım merak etmeyin.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
panteacım, saat 23.00 çalışmalarına hatırlarsan aylar önce hemfilir olmuştuk. Şu an için değiştirilmesi düşünülmüyor . Şifa ve medyumluk çalışması ile başlıyoruz inşallah. Çalışma takvimini pazartesi yayınlıyor olacağım. Ayrıca, Denis sizinle reiki çalışmaları hakkında görüşebilir miyim? Selamlar olsun herkese .

Pantea

Kayıtlı Üye
..
Sevgili Pantea,
Reiki uyumlaması uzaktan verilmez. Uyumlanan ve uyumlayacak olan aynı mekanda olmak zorunda, fiziki temas şart.
Uyumlayacak birini buluncaya kadar R2 'ye uyumlu birisinden şifalanmak adına yardım alabilirsin. Semboller yardımı ile sana şifa gönderebilir.R1 'e uyumlu olan kişi kendisine ve yanındakine şifa verebilirken , R2 'ye uyumlu olan kişi için , şifa göndermekde mekansal uzaklık sorun yaratmaz, çünkü özel semboller sayesinde zaman ve mekan sınırı aşılır.
ihtiyacın olduğunda ve şifa talep etmen durumunda bana ulaşırsan yardımcı olurum...
Sevgili Denis asanirim Reiki1 den once yakin temas gerekdiren usui reiki calismasi yapiliyor , ama bu uyumlamayi almadan da reiki1e uyumlama yapilabilecegini okumusdum .Bu bilgi yanlismi acaba?

Pantea

Kayıtlı Üye
panteacım, saat 23.00 çalışmalarına hatırlarsan aylar önce hemfilir olmuştuk. Şu an için değiştirilmesi düşünülmüyor . Şifa ve medyumluk çalışması ile başlıyoruz inşallah. Çalışma takvimini pazartesi yayınlıyor olacağım. Ayrıca, Denis sizinle reiki çalışmaları hakkında görüşebilir miyim? Selamlar olsun herkese .

Calismalara basliyor olmamiza sevindim umarim hic birini kacirmak zorunda kalmadan katilabilirim.

Denis

Kayıtlı Üye
Sevgili Denis asanirim Reiki1 den once yakin temas gerekdiren usui reiki calismasi yapiliyor , ama bu uyumlamayi almadan da reiki1e uyumlama yapilabilecegini okumusdum .Bu bilgi yanlismi acaba?

Bilgi yanlış. Enazından , ortada bir yanlış anlama olduğu aşikar.
Öncelikle;
uyumlama derken kastım, tabii ki inisiye olmak
yakın temas'tan kastım, uyumlama alan ve master'ın aynı ortamda olması..araya kıtalar, ülkeler ve hatta odaların girmemesi....

Usui Reiki denilen şey, Reiki dediğimiz şeydir. Reiki uyumlamalarında bir ön ritüel veya ön hazırlık yoktur. Doğrudan Reiki (1-2-3 hangi aşamadaysanız) uyumlaama alırsınız.

Reiki 1'e uyumlanırken şart yoktur. ama R2 ye uyumlanmak için R1 ' almak şart tabii...
Biraz bilgi tazeleyerek birlikte düze çıkalım en iyisi: R1 inisiyesi alanlar kendilerine ve aynı mekanda bulunduğu nesne /insanlara reiki enerjisi verir.
R2 de zaman ve mekan kavramı aşılır....sadece fiziki rahatsızlıklara değil ruhsal konulara, geçmişe , geleceğe (tarihi belli bir sınav mesela) , niyete reiki verilebilir..
R3 masterlık aşmasıdır...bu sveiyede reiki uyumlaması vermeyi öğrenir, bunun sembolüne inisiye edilirsiniz.

Pantea, reiki uyumlaması vermeden yakın temas, demişsin ya...ben R1 aşmasını vereceğim kişi ile ''neden reiki inisiyesi'' istediğini sorarım..sadece meraktan ama... benim ön hazırlığım budur..sebebinin ne olduğunu çok önemsemeden bu enerji ile kişiyi tanıştırırım..bu beni mutlu eder... R2 için de genel de böyle davranırım..kişinin hareket alanını genişletmek için...
Ama masterlık vereceğim kişi de aynı rahatlığı göstermem...eğer talep eden kişi, bunu başkaları üzerinde bir ayrıcalık olarak kullanmayı düşünüyorsa, böyle birşey hissedersem, egosal güç tatminine girecekse, uyumlamayı benden alamayacaktır...

umarım açıklayıcı olmuştur.
sevgiler

dilem

Kayıtlı Üye
bende calismalara katilmak istiyorum ..cok iyiy olmus hepsinin burda toplanmasi ...burdan takip edecegim calismalari...tskler

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
arkadaşlar anket açtım, buraya yazan arkadaşların taleplerini ek olarak ben ekleyeceğim eğer ankete katılmaya fırsatları olmazsa . Katılım sonucuna göre enerji çalışması yapılacaktır.

Denis

Kayıtlı Üye
Astral seyahat enerji çalışması isterim.....medyumlukta..

aslında ben mümkün olduğunca hepsine katılıyorum...ama madem bu bir anket, önceliklerimi yazdım... emeği geçenlere teşekkürler..

yaren81

Kayıtlı Üye
d.apneacım mrb bi sorum var..enerji çalışmasına girerkende herhanbi korunma yapılmasına gerek varmı.bu ilimlerle ilgili bilgim sıfır ama hislerime güveniyorum.tatlım cok da merak ediyorum ben tarot için calışmak istiyorum bunun için sadece enerji çalışması yeterlimi yoksa elmi almalıyım.bu ilimlere yalnız girmemem gerektiğini musallat olup korkutacakları konusunda uyarılar almıştım.acıkcası ürperiyorum..şimdiden tesekkürederim

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
yaren enerji çalışmaları esnasında bizim için urum korunma yapıyor. Eğer, büyü tarzı bir işlem yapmıyorsan korunma gerekmeyecektir. Tarot için medyumluk inisiyesine katılırsan titreşimin artacaktır eminim.

Osiris

Kayıtlı Üye
Cadılık insiyesini merakla bekliyorum...Tabi birde medyumluk.........

Pantea

Kayıtlı Üye
Öncelikle;
yakın temas'tan kastım, uyumlama alan ve master'ın aynı ortamda olması..araya kıtalar, ülkeler ve hatta odaların girmemesi....

Usui Reiki denilen şey, Reiki dediğimiz şeydir. Reiki uyumlamalarında bir ön ritüel veya ön hazırlık yoktur. Doğrudan Reiki (1-2-3 hangi aşamadaysanız) uyumlaama alırsınız.

Reiki 1'e uyumlanırken şart yoktur. ama R2 ye uyumlanmak için R1 ' almak şart tabii...
Biraz bilgi tazeleyerek birlikte düze çıkalım en iyisi: R1 inisiyesi alanlar kendilerine ve aynı mekanda bulunduğu nesne /insanlara reiki enerjisi verir.
R2 de zaman ve mekan kavramı aşılır....sadece fiziki rahatsızlıklara değil ruhsal konulara, geçmişe , geleceğe (tarihi belli bir sınav mesela) , niyete reiki verilebilir..
R3 masterlık aşmasıdır...bu sveiyede reiki uyumlaması vermeyi öğrenir, bunun sembolüne inisiye edilirsiniz.

Pantea, reiki uyumlaması vermeden yakın temas, demişsin ya...ben R1 aşmasını vereceğim kişi ile ''neden reiki inisiyesi'' istediğini sorarım..sadece meraktan ama... benim ön hazırlığım budur..sebebinin ne olduğunu çok önemsemeden bu enerji ile kişiyi tanıştırırım..bu beni mutlu eder... R2 için de genel de böyle davranırım..kişinin hareket alanını genişletmek için...
Ama masterlık vereceğim kişi de aynı rahatlığı göstermem...eğer talep eden kişi, bunu başkaları üzerinde bir ayrıcalık olarak kullanmayı düşünüyorsa, böyle birşey hissedersem, egosal güç tatminine girecekse, uyumlamayı benden alamayacaktır...

sevgiler

Sevgili Denis endiseni anliyorum ama reikiyi kullanabilmek istememin tek nedeni gecen yil bir gecede tum saclarimi yitirmis olmam simdilerde yeniden cikmaya basladilar ama bu hastaligin yeniden nuks etme ihtimali oldugunu ogrendim ve bu benim icin cok uzucu olur bu nedenle kendime enerji terapisi uygulamak istiyorum , bu uygulamayio baskalari uzerinde kullanmak icin uzun sureli ve ciddi bicimde egitimli olmak gerekdigini biliyorum ayrica kisinin kendi enerjisininde normal kisilere oranla daha yuksek olamsi gerekdigini duymusdum hali hazirda saglik sorunum nedeniyle sadece kendime yetecek enerjim var sanirim .

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
reiki aslında şart değil. evrensel enerjiler çeşit çeşit aldığın insiliye ile yapabilirin şifacılar gurubunda bunu yazmıştım. nasıl kendimizi şifalandıracağız diye

azrael

Kayıtlı Üye
Öncelikle;

sevgiler

ben r1 deyken uzaktan şifa verebiliyordum ama bu nasıl oldu peki?

PUNKY

Kayıtlı Üye
R1 de uzaktan şifa verebilirsiniz, bu kişinin şifa yeteneğini geliştirmesi ile alakalı bir şey...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...