Burcunuza Göre Geceleri Ne Yapıyorsunuz

Lyusifer

Kayıtlı Üye
Balık, Kova, Yay ya da Koç… Bütün bu burçlar uykularında “aktif” bir durumdadır. Bazıları köpekbalıklarından kaçmaya çalışırken bazıları Vikinglerle yolculuğa çıkar; bazıları da yeşil fillerin cirit attığı kabuslar görür.
Peki uyurken sizin başınıza gelen özel bir şey var mı? Böyle bir şey varsa, bunun burcunuzla ilgisi olabilir. O zaman yıldızların ardında nelerin gizli olduğunu anlamak için (belki sırf eğlenmek amacıyla ancak gerçek payı da yok değil) okumaya devam edelim!

Koç, uyumanın çok basit bir şey olduğunu düşünür
Bütün gece uyanık kalmak; işte asıl mücadele budur.
Ve en sonunda uykuya daldıklarında, kavga pozisyonu alırlar ki kimse kendilerini uyandıramasın.

Boğa, temiz çarşaflarını kuru temizlemeden almayı unutur
Boğa burcunu uykusundan uyandırmaya çalışanın vay haline.
Uyudukları zaman huzur isterler ve genellikle de çok gürültülü bir şekilde horlarlar. Bir de o gece içmişlerse, horultuları tam bir düete dönebilir!

İkizler, hiç yorulmaz ancak bir uyumaya görsünler, kimse onları yerinden kıpırdatamaz
Bir tankla bile ikizleri uyandıramazsınız.
Uyandırsanız bile yataktan kaldırmak için bir forklifte ihtiyacınız olur.

Yengeç, diğerlerinin uykusundan endişe eder
Yengeç yanında uyuyan kişiyi uyandırmamak için bütün gece kıpırdamadan yatabilir.
Genellikle de Karayipler’in bir yerlerinde kaybolmuş çocuğuyla ilgili rüyalar görür.

Aslan, yatakta hareket etmez çünkü saçları bozulabilir
Aslan boyun ağrısı çekmemek için ortopedik yastıklarda uyur ve naftalinlenmiş battaniyeler kullanır.
Eğer aslanı uykusunda rahatsız ederseniz, bir süre kükrer ve sonra yeniden uykusuna döner.

Başak, yastığıyla yorganını düzeltmek için sürekli uyanır durur
İpekler üzerine uyumayı ve lüksü severler. En kötü kabusları ise yılanlarla dolu bir samanlıkta uyumak olabilir.

Terazi, bütün gecesini ertesi gün ne giyeceğini düşünerek geçirir
Yatağında beş farklı yastığı bulunur çünkü hangisinin kendisine en çok yakıştığına bir türlü karar veremez.
Ancak gene de uykuya daldığında her şeyi üzerinden atar çünkü uykusunda çıldırmış bir pandayla kavga etmektedir.

Akrep, bir sonraki kurbanını düşünerek ve iğnesini keskinleştirir
Akrep bir kral gibi uyurken herkesi de kendisinden uzak tutar, zaten herkesin kendisinden ürktüğünü de bilir.
Eğer gerçekten bir akrepi uyandırmak zorundaysanız, bunu belli bir mesafeden yapın.

Yay, düşünmeden edemez
Yay eğer uyumuyor olsaydı yapabileceği şeyleri düşünüp durur.
Uykuya dalmadan önce astrofizik üzerine kitaplar olur, bir Rusla satranç oynar, ve sabahın erken saatlerinde yatağında mekik çekmeye başlar.

Oğlak, işe en geç gelen ve yatağa en erken girendir
Bütün pizza çocukları bilir ki, oğlak kendisine yemek hazırlayamayacak kadar tembeldir.
Yatağından hiç çıkmadığından ve yemeklerini de burada yediğinden, çarşaflardaki şüpheli renkleri kafaya takmamak gerekir.
Oğlağın hayatta tek bir stratejisi vardır: ilk fırsatta kestirmek.

Kova, bütün gecesini monitör önünde geçirdiğinden berbat bir uyku çeker
Kova internette insanlarla laflamaya, bağımlı olduğundan, arkadaşları onu uzun süreler boyunca göremeyebilir.
Siyah kahve içen kova haftasonları ortalıkta görünmez çünkü bütün cumartesi pazarını uyuyarak geçirebilir.

Balık, geçmiş yaşamlarıyla ilgili karmakarışık rüyalar görür
Balık bir Hollywood jönü ya da divasıyla tutkulu bir ilişkinin rüyasını görürken yatağındaki her şeyi fırlatabilir.
Arada bir horlasalar da bunu asla kabul etmeyeceklerdir.

Alinti....

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bencede en guzel uyuma şekli akrepde,tabi bunun akrep burcu oldugumla ilgisi yok:D
Sende mi akrepsin.?:)Mabetin % 50'sı akrep galiba.:)
Yok bundan sonra gerçekten öyle yapacağım.O iğne hep keskin tutulacak tarafimdan ki ,başka iğnelerden önce ben iğnemi batırabileyim:devil2:.Aportta olacağım bildigin.:)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Sende mi akrepsin.?:)Mabetin % 50'sı akrep galiba.:)
Yok bundan sonra gerçekten öyle yapacağım.O iğne hep keskin tutulacak tarafimdan ki ,başka iğnelerden önce ben iğnemi batırabileyim:devil2:.Aportta olacağım bildigin.:)

Mabetin %50'si akrep değil de akrebim diyen unutulmuyor bu biraz ondan kaynaklı sanırım:D

nastinka

Banlı Kullanıcı
Satranç falan bilmemde bir yay olarak beni uykudan uyandirmaya çalışanlara karşı çok vahşi olabiliyorum :D istemsiz vurmuşluğumda oluyor ... nedense uyaninca ögreniyorum olanlari

Tessy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben akrebim ama şu ana kadar kimseye öyle bi tepki vermedim :D