aragorn 2

aragorn

Kayıtlı Üye
İş
Ogrenci
merhaba arkadaşlar
yorumunu rica ettiğim 2. rüyam.. :D

şimdi ilk oalrak
minibüsteyim fln.
ben önde şöfere yüzüm ters bir şekilde duruyorum. yüzüm şöfer yanındaki kkolltuklaki kişiye bakar vaziyette
birden minibüs duruyor
şöför iniyor. bu arada şöferde bayan ve elinde silahla çıkıyor.
böyle köylü kadınlarına benziyor.. biraz yaşlıca... biri
:D bağırıyor fln anlamıyorum ama ne dediğini... sonra öndeki kişi(bayan) korkup iniyor...
tekrar sürmeye gidiyorr.
sonra birden öne başka bir bayan geçiyor.

sonra benim elim yanlışlıkla o öne geçen bayana deyiyor.. birkaç kez yanlışlıkla benim elim onun eline deyiyor.... sonra o bilerek elini benim elime sdokunuyor.. sanki yanlışlıkla deymiş gibi... ama bilerek yapıyor. fln birkaç kez tekrarlıyo bunu. sonra bnede bilerek onun eline dokunuyorum fln..
ona dokununca garip güzel şeyler hissediyorum fln... oda aynı şekilde....
sonra kız soruyor telefonun varmı verebilirmisin bi diye. cebimden çıkratıp veriyorum kız kendi telefonunu ve adını yazıyor..
adını telefona kaydederken görüyorum ama hatırlamıyorum şimdi :D
sezgi mi sezgin mii ezgi mi öle birşeydi büyük ihtimal "sezgin" 'di adı soyadınıda yazıyordu büyük büyük
o isimde tanıdğım biri yok bu arada :))
adını küçük soyadını büyük kaydediyorud ama hatırlamıyorum şimdi :D
sonra kaydediyor adını telefonunu fln işte. bana veriyor.. telefonu tekrar..
böylece bitiyor rüya....

yorumlarsanız sevinirim arkadaşlar...
teşşekkürler

Pantea

Kayıtlı Üye
Su siralar hayatiniz ozelliklede ozel yasantinizda bir takim yeniliklere ihtiyac duyuyorsunuz , hayatinizda karsi cinsten birinin varligina ihtiyaciniz var , karsi cinsten bir kac kisi dikkatinizi cekiyor olabilir aralarindan kendinize en uygununu secmek istiyorsunuz o kisiyle hem duygusal hemde fiziksel bir yakinlik arzuluyorsunuz.

Pantea

Kayıtlı Üye
Bu arada ruyalarinizi bundan boyle sadece bu baslikda yazin her seferinde yeni bir baslik acmaniza gerek yok.

aragorn

Kayıtlı Üye
İş
Ogrenci
teşşekkür ederim. anlattıklarınız doğru gibi aslında :)
tamam özür dileirm :) bundan sonra tek başlık altında yazarım :)

aragorn

Kayıtlı Üye
İş
Ogrenci
önceden gördüüm bir rüya gerçekleti yani anlamı gerçekleşti :( :( :( düyadma ön dişim çıkmıştı düşmüştü. ve bunun anlamı kötü bir haber almam mış ölü haberi gibi. ve anneannemi kaybettik :( :( çok üzülüyorum herkes şuan çok üzgün... :( :( :(
umarım daha kötü şeyler olmazz :( :(
diğer bir rüyam ise yazıyorum şimdi yorumunuzu bekliyoruynm şimdiden teşşekkürler :(

okuldayız edebiyat dan sınav olucaz.
en arka sol da oturuyorum. iyi anlaştığım bir arkadaş ile oturuyoruz yanyana..
sınavda arkadaşımdan kopya istiyorum vermiyor. bahaneler uyduruyor vermem diyorr veremem diğer ya yok vermem diyor fln filan. normalde verebilcek durumda hnai hoca fln görmüyor çok rahat yapar verir. kendi sınavını bitiyor hocaya veriyor..
ondan yine yardım istiyorum olmaz diyor vermem diyorr bişiler diyor. fakat normal hayatta bu arkadaşım istesem bana kopya verir yani o durumda olsak hoca hiç görmicek durumda olsa çok rahat kopya verir tüm sorulumı bile yapardı.. ama nedense rüyamda yapmadı. bende birkaç soru yaptım salladım falan
sorulardan hatırladığıjm tek şey ise garipdi :D
hatırladğım soruyu yazim belki bir anlamı vardır. MUTLULUK isimli filmin, kitap olarak adı nedir?? böyle bir soruydu.. ona mutluluk yazıcaktım yine sonra vazgeçtim. sonra işte sınav bitti hoca topladı. tenefüs oldu. ben arkadaşımıa kızdım niye kopya vermedin niye yardımcı olmadın banaa. şe-r-e-f-siz fln dedim tabi arkadaşlığımı bitirmedim. şaka anlamında gibi söledim o sözü. ama arkadaşıma çok bozuldum darıldım fln.. böle bir rüya.. yorumunuz için şimdiden teşşekkürler :( :(

aragorn

Kayıtlı Üye
İş
Ogrenci
bu arada mutluluk filmini hiç izlemedim... son günlerdede hiç kendisini görmedim hani etkisinde kalıcak şekilde....

Pantea

Kayıtlı Üye
Hayatinizda yada is yasaminizda umdugunuz refaha ve seviyeye ulasamiyorsunuz , toplum icindeyken sikinti duyuyor kimi zaman kendinizi baskalarindan geri kalmis gibi hissediyorsunuz , arzuladiginiz huzura ve mutluluga ulasma yolunda sizi engelleyen kisi yada durumlar olduguna inaniyorsunuz ama aslinda kendinizin kusurlu oldugunuzu hissediyorsunuz,icinizde nedenini tam anlayamadiginiz bir ofke birikimi var , kimi zaman sanki tum dunya size bir seyler borcluymus gibi hisseidyorsunuz , dis dunyaya ofkeli bri gozle bakiyor etrafinizda gordugunuz kisileri icden ice elestirip kusurlar buluyorsunuz, kendinzle bile catistiginiz zamanlar oluyor .

aragorn

Kayıtlı Üye
İş
Ogrenci
çok teşşekkür ederim.
anlattığınız şeyler çoğu doğru :)