derin meditasyonda gördüklerim..

willrfire

Banlı Kullanıcı
bi konu açılmıştı okuyanlar hatırlar bi rehber bide geçmişine giden şahıs..vadiye falan tırmanıyorduk..onu yapalım dedim kardeşimle..kardeşim rehber ben geçmişe giden şahıs.videoya alalım dedik,başlattık..3 dakikada tetaya ineceğime delta seviyesine inmişim seviyesine inmişim..ondan sonra olanlar dikkatimi çekti,izlediğimize göre 3 dakikadan sonra 7,27 dakika nefes almamışım.kardeşim yüzüme falan vurmuş.öldüm sanmış 7,27de bi anda sanki denizin altından çıktıktan sonra derin bi nefes alırsınya aynen öyle nefes almışım.ondan sonra kardeşime direk keskin bi sesle konuş demişim..bu yaptıklarımın zerresini hatırlamıyorum.konuşma söyle geçiyor..(A kişisi ben,B Rehber)
A:Konuş!
B:Tamam,sakin ol..şimdi nerdesin
A:boşluk.
B:Dağ hayal et.Dağın en aşağındasın.keskin bi yol çiz kendine dağın %75ine geldiğinde oturak hayal et ve dinlen..(2,5 dakika ses yok)
A:tamam.
B:şimdi heryeri sis kaplasın çevreni iyi izle.1 dakika sonra gökkuşağının üstünü gör(43 saniye sonra cevap veririm)
A:gördüm.
B:eek:nun üstüne çık ve aşağı doğru in..
A:gerçekçi ol.
B:eek: zaman altından bi gökkuşağı hayal et ve aşağı doğru kay.(4,36 dakika sonra cevap vermişim)
A:indim.
B:nerdesin.
A:pasifik'in üstünde.
B:ne Görüyorsun.
A:MU'yu.
B:Birdaha söyle?!?!?!
A:MU'yu
B:ne yapıyorsun.
A:aşağı doğru düşüyorum.tepemde kenarlarından ışık saçan ufolar görüyorum.birisi üstümden geçti.
B:başka??
A:bana doğru yaklaşıyor!
B:Ne oluyor orda.?!?!???
A:beni içeri aldılar bi tane kapıdan geçtim bana çok iyi davranıyorlar.
B:kıyafetlerin nasıl?
A:Hepsi ipekten ben kahverengi giyiyorum.Yanımdakilerde.bi yere götürüyorlar beni..
B:nereye?
A:ana odaya.
B:eek:rası nere?
A:ufonun Kontrol edildiği yer.Parmak izimi tarattılar.bilmediğm harfler.büyük ihtimal sanskritçe(mu kıtasını araştırırken eski sanskritçeyi kullanıyorlarmış)
B:Hangi harfler?
A:...
B:uyan!
uyandıktan sonra videoyu izlediğimizde şok geçirdim sizle paylaşıyım dedim..umarım beğenirsiniz..

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Bahsi geçen konu linkini paylaşabilir misiniz merak ettim?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Beğenip beğenmemek değilde burda mevzu,sen iyimisin?7 dk nasıl nefessiz kaldıktan sonra....Benim sorularım olacak.7 dak. nasıl nefessiz kaldın?Bu çok uzun bir süre.3 dk da deltaya nasıl indin?İlk kez böyle bir meditasyon tecrübesi okuyorum.3 dk sonrasında kardeşin yüzüne vurduğunda nasıl kendine gelemedin?Sanki meditasyon değilde hipnoz seansında gibisin.

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Bu seviyeye bu kadar kolay sürede inmek çok zor. Hele ki ben öyle yapayım da olsun diye olacak bir şey değildir. Bence siz önce ne yaptığınıza bakın. Üstelik 7 dakika nasıl nefessiz kalıyorsunuz arkadaşım ?

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Ona nefessiz demeyelim biz.:)
Eğer yanlış bilmiyorsam buna Kevalakumbhaka deniyor.Bu bir şuur halidir ve yaptığınız gibi derin meditasyon halinde ortaya çıkar.'Ciğerler sanki hiç çalışmıyor gibidir'
Belli bir tekniği yoktur.

willrfire

Banlı Kullanıcı
[SIZE=2,5]WhiteFriday[/SIZE] arkadaşımız sormuş bu kadar hızlı nasıl inersin diye...babamın arkadaşı psikolog bu işlerle uğraşıyor..genelde hastaları deli diye geliyor tedavi olup sağlıklı bir şekilde çıkıyor..buna sorduğumda nasıl bende kendi kednime hipnoza girerim diye sorduğumda bana yüksek bir binanın tepesinde kendini karanlığa atla demişti..bende psikolog abiye en kısa kaç dk sürer demiştim bana ne kadar çok çalışırsan o kadar çabuk inersin diye.. 3ay boyunca(yaz tatilinde) hergün 2,5 saatimi buna ayırdım ve karşılığını böyle şeyler yapınca katbe kat alıyorum..saygılar

zaten bunun adı birden fazla;derin meditasyon,tetaya ya da deltaya inme,hipnoz hangisini kullanırsanız..

[SIZE=2,5]xgenion[/SIZE] arkadaşımızın sorusunu da cevaplayayım..al kardeşim güle güle kullan :) http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=3258

7 dk nasıl nefessiz kalmışsın diye soru gelmiş..bunu bende bilmiyorum..

ayrıca bu kadar hızlı inmek istiyorsanız imajinasyon yeteneğnizin çok iyi olması gereklidir..saygılar..

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Bir mesajda birden fazla alıntı cevaplayabilirsiniz.Her cümleyi farklı mesajlarda göndermenize gerek yok.