Karaciğer Temizliği

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Malzemeler
Epsom tuzu ( ingiliz tuzu )
Limon
Orjinal hakiki zeytin yağı

Bu uygulamayı yurt dışında meditasyon eğitmeni, ruhsal ve fiziksel tedavi uygulayan bir yakınım önerdi bana okadar çok yardımcı oluyor ki ilk defa bir şeyi yapmam için ısrarcı oldu haklıymış yaptığım günün ertesi günü diz, boyun ve baş ağrılarım geçti ve migdem resmen yenilendi gibi..
Verdiği bilgiye göre
Karaciğer 4000 tane taş üretirmis bu taslar atılmadığı sürece bir çok hastalığa neden olur mus ve bu işlemi 13 yaşında bir kız çocuğuna da yapılmış tedavi süresi 3 ay sürmüş yetişkinlerde genelde 1 yıl sürüyor önemli olan tuvalete çıktığınızda taş gelmeyene kadar 21 günde bu islemi yapmak..

Lutfen yapın yaptırın insanlar ilaç kullanarak daha çok hastalanıyor kanserden ölüyor..

İşlem bu

Sabah hafif kahvalti yapılacak ve bol bol su icilecek

Saat 14:00 da en son öğün yenilecek biraz biraz su icilecek 4 saat sonra

Saat akşam 18:00 da 1 Yemek kasigi epsom tuzu 1 bardak suyla karistirilip icilecek 2 saat sonra

Saat 20:00 da 1 yemek kaşığı epsom tuzu 1 bardak su ile karistirilip icilecek 2 saat sonra

Saat 22:00 da yarım bardak limon suyu ve yaeim bardak orjinal zeytin yağı karistirilip icilip yatilacak

O sabah 6 da 1 çorba kaşığı epson tuzu 1 bardak su ile karistirilip icilecek

3 haftada bir uygulanacak yani 21 günde bir
Mümkün olduğunca bu işlemi yaparken evde olun
Şeker hastaları mutlaka uygulasın eğer açlığa dayanılmaz ise dil altına bal koysun... Dil altına bal koyma olayını sadece şeker hastaları yapsın.

Onun dışında en son öğün den sonra bu işlemi yapana kadar yani ertesi sabah a kadar asla hiç bir şey yenilmeyecek sadece şu çay kahve kola vb.gibi içecekler dahil tuketilmeyecek.

Ben denedim inanin bana devam ettircem bu işlemi deneyen kişilerin yaşadığı herhangi bir hastalık yoktur var olan hastalıklarda bitmiştir.

ERTESİ GÜN TUVALETE ÇIKTIĞINIZDA BEZELYE KUCUKLUGUNDE VE YA ONDAN DAHA KÜÇÜK TASLAR GELECEK YEŞİL VE YA BEYAZ RENKTE BU TASLAR GELMEYENE KADAR BU İŞLEMİ DEVAM ETTİRECEKSİNİZ 21 GÜNDE 1 KERE SİZİ HASTA EDEN O TASLARDİR

Bu işlem özellikle Migren Şeker ve Alerji sorunu olanlarda çok fayda sağlıyor

Bir çoğunuz bilir ki zeytinyağ ve limon zaten beden temizliği için uygulanır.

Kaynak : Ben diyelim :)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
İngiliz Tuzu (K) Potasyumlu tuz, bizde hep (Na) Sodyum bazlı tuz çıkar ve kullanılır.Bu tuzun taş eritme ve döktürme özelliğini ben de duymuştum ancak uygulayamada gecikmiştim,safra kesem alınmıştı.Rahatsızlık zor teşhis edilmişti.Şu da var o taş dökülse de bünye taşı tekrar üretiyor,kısır döngü gibi.Taşı ürettiren bilimsel neden bulunamıyor,sarışın ve açık göz renginde, Avrupalılarda bu hastalık var iken Afro Amerikanlarda ve Afrikalılarda hiç bu hastalık yoktur. Hem fizyolojik hem psikolojik sebebi bulunursa ancak tamamen o taşlardan kurtulacağız.Zaten hekimlerin fikri de taş kendini devamlı tekrarlayıp metabolizmaya zarar verdiğinden organı almak oluyor.(Böbrekte elbette farklı ama safra yolu taşı sıvı bir organ olduğundan bıçak altına yatıp alınamıyor sadece organ komple çekilerek vücuttan çıkartılıyor.)

Karaciğer değil taş üretip problem yaratan kısım karaciğerin üzerinde,giriş kabul edilen safra kesesi adındaki minik bir organımızdır.Solarpleksus (Göbek) çakranın da kapısıdır.Hipertansiyon ve tiroid hastaları tuz kullanımını hekime sorarak almalı,sonra bu tarz bir reçeteyi uygulamalıdır.Umarım zamanında bu yöntemi sitemizden ihtiyacı olan bulur ve kullanır da organını yitirmemiş olur.

Astrid

Kayıtlı Üye
Ben bu uygulamayi yaptim lakin ben bunun icin tam 8 ay bekledim, vucudumun buna hazir olmadigi soylendi. Sekiz ay boyunca vucudumun ihtiyaci olan vitamin ve mineralleri kullandim. Evet safra kesesi temizligi icin ideal ama herkes hazir olmayabilir, bazi bunyelere agir gelebiliyor. Dikkatli olmanizi oneririm. Esim uygulamak icin bu kadar uzun beklememisti mesela. Uygulamada bana limon degil greyfurt suyu ile yaptirdilar. Epsom salt'in iciminin pek kolay olmadigini da eklemek isterim.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Ben bu uygulamayi yaptim lakin ben bunun icin tam 8 ay bekledim, vucudumun buna hazir olmadigi soylendi. Sekiz ay boyunca vucudumun ihtiyaci olan vitamin ve mineralleri kullandim. Evet safra kesesi temizligi icin ideal ama herkes hazir olmayabilir, bazi bunyelere agir gelebiliyor. Dikkatli olmanizi oneririm. Esim uygulamak icin bu kadar uzun beklememisti mesela. Uygulamada bana limon degil greyfurt suyu ile yaptirdilar. Epsom salt'in iciminin pek kolay olmadigini da eklemek isterim.

Hazır değil derken nasıl değil anlamadım? Normal bir vücut değerlerinde biri nasıl hazır olmuyor veya ne minerali eksik oluyor?Bunu nasıl tespit edebiliyorlar,kan testi desem doktora gidip muayene olmak lazım ve sırf biz istiyoruz diye kan testi yapmıyorlar,alternatif terapilerin altında da imzası olsun istemiyorlar(sonuca emin olamadıklarından),niyet belirtsek te test yapmazlar bu durumda.Siz ne gibi bir yöntemle neyinizin eksik olduğunu belirlediniz?

Astrid

Kayıtlı Üye
Benim aslinda bu kuru uygulama niyetim cok cok farkliydi. Hamile kalamiyordum uzun bir suredir ve Italyan bir arkadasimin annesi bana kan uzmani birini tavsiye etti. Bana alternatif tedavilere inanip inanmadigimi sordu once bende inaniyorum dedigimde inanc sart, gittigin uzman ne derse yapmalisin ve ne verirse saatinde kullanmalisin dedi. Gorustugum uzman bir damla kan alip elinizden, mikroskop altinda inceliyor, buyuk bir ekrandan da size kaninizda ne eksik, vucudunuzda ne gibi rahatsizliklariniz var soyluyordu. Turkiye'de var mi bilemiyorum bu tarz yerler. Benim mesela kanimda yuksek miktarda parazit, mantar vardi. Ayrica kan hucrelerim parlak ve yuvarlak degildi ve kumelesmis haldeydiler. Kan grubuma gore diyet yaptim. Vermis oldugu ilaclari uzun sure kullandiktan sonra, yukarida bahsedilen karaciger, safra kesesi temizligi kurunu uyguladim. Bu tarz uygulamalarin bunyeyi zorlayabilecegini soyledi. Herhangi bir rahatsizligi olup, farkinda olmayan insanlar cok malesef, dikkatli olmakta fayda var demem o yuzden. Insanlarimiz bazen faydali diye isi abartabiliyor da.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Benim aslinda bu kuru uygulama niyetim cok cok farkliydi. Hamile kalamiyordum uzun bir suredir ve Italyan bir arkadasimin annesi bana kan uzmani birini tavsiye etti. Bana alternatif tedavilere inanip inanmadigimi sordu once bende inaniyorum dedigimde inanc sart, gittigin uzman ne derse yapmalisin ve ne verirse saatinde kullanmalisin dedi. Gorustugum uzman bir damla kan alip elinizden, mikroskop altinda inceliyor, buyuk bir ekrandan da size kaninizda ne eksik, vucudunuzda ne gibi rahatsizliklariniz var soyluyordu. Turkiye'de var mi bilemiyorum bu tarz yerler. Benim mesela kanimda yuksek miktarda parazit, mantar vardi. Ayrica kan hucrelerim parlak ve yuvarlak degildi ve kumelesmis haldeydiler. Kan grubuma gore diyet yaptim. Vermis oldugu ilaclari uzun sure kullandiktan sonra, yukarida bahsedilen karaciger, safra kesesi temizligi kurunu uyguladim. Bu tarz uygulamalarin bunyeyi zorlayabilecegini soyledi. Herhangi bir rahatsizligi olup, farkinda olmayan insanlar cok malesef, dikkatli olmakta fayda var demem o yuzden. Insanlarimiz bazen faydali diye isi abartabiliyor da.

Bu çok faydalı bir bilgi oldu.Bildiğim bir devlet hastanesinde böyle özel bir taleple uygulama yok.Hasta olduğunuzda 15 gün sonraya dahiliye nbeti alabildiğiniz bir ülkede bu tarz bir uygulama hayli lüks oluyor. Özel hastanelerde bu var mıdır hiç bilmiyorum,şahsen gittiklerimde yok. Umarım siz de şifalanmışsınızdır neye niyet ettiyseniz.

Astrid

Kayıtlı Üye
Rica ederim, ben sadece tecrubemi paylastim. Niyetim on bir ayin sonunda gerceklesti, sukurler olsun verene. Ben bu tedaviyle aslinda, Allah'in bizleri ne kadar kusursuz yarattigina, kan denen maddeye mercek altinda bakildiginda tumuyle bir vucut sisteminin nasil isledigini veya nerde sikinti gosterdigine sahit oldum. Vucudun alkali olmasinin cok onemli oldugunu ogrendim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu dediğini yani az kahvaltı ve 14.00'da tek öğün yemeyi herkes yapamaz. Hele de özel sektörde canını dişine takarak çalışanlar için çok çok zor. Normalde evet insana 2 öğün yeter ancak bahsettiğin zaman aralığı çok yakın. Sabah 7'de hafif bir kahvaltı yaptı diyelim kişi, 7 saat sonra saat 14.00'da yemeğini yedi (bakalım çalışma saati izin verirse) ve 17 saat bünye zeytinyağı, su, tuz ve limon dışında gıda almayacak. Dediğin gibi evde olması lazım bunu yapanın ancak kimse kolay kolay senelik iznini bu şekilde geçireceğini sanmam. Çünkü günümüzün rezil sistemi, aileye kendine gerçekten zaman ayırabileceğin maksimum 30 gün izin verir sana. O da şirketinde kaç yıldır çalıştığına bağlı olarak.. Zira ülkemizde milyonlarca insan sadece 2 hafta yıllık izin hakkına sahip.

Aslına bakarsanız yaşam tarzı bu kadar saçma bir hal almasaydı, biraz da doğal beslenebilseydik bu sorunların %50'si zaten oluşmazdı bile..

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Bu dediğini yani az kahvaltı ve 14.00'da tek öğün yemeyi herkes yapamaz. Hele de özel sektörde canını dişine takarak çalışanlar için çok çok zor. Normalde evet insana 2 öğün yeter ancak bahsettiğin zaman aralığı çok yakın. Sabah 7'de hafif bir kahvaltı yaptı diyelim kişi, 7 saat sonra saat 14.00'da yemeğini yedi (bakalım çalışma saati izin verirse) ve 17 saat bünye zeytinyağı, su, tuz ve limon dışında gıda almayacak. Dediğin gibi evde olması lazım bunu yapanın ancak kimse kolay kolay senelik iznini bu şekilde geçireceğini sanmam. Çünkü günümüzün rezil sistemi, aileye kendine gerçekten zaman ayırabileceğin maksimum 30 gün izin verir sana. O da şirketinde kaç yıldır çalıştığına bağlı olarak.. Zira ülkemizde milyonlarca insan sadece 2 hafta yıllık izin hakkına sahip.

Aslına bakarsanız yaşam tarzı bu kadar saçma bir hal almasaydı, biraz da doğal beslenebilseydik bu sorunların %50'si zaten oluşmazdı bile..

Haklisin Chill bunu bende düşündüm babam mesela gece çalıştığı için yapamıyor yaparım diyo ama ben güvenemiyorum 65 yaşında adam. Bunu yapacak kişiler saatleri kendine göre ayarlanabilir aslında ben ilk öyle yaptım en son öğün umu 6 da yiyerek yaptım sabah kahvaltıdan sonra sıkılmış meyva suyu falan içtim.. kişi ancak ertesi günü evde olacaksa yapabilir bunu zaten onun dışı ise bile gitmesi mümkün değil. Herkes izinli olduğu zamana denk getirebilir aslında nasılsa sadece 3 hafta bir uygulanacak zaman uyuşmazlık olursa 1 ay olsun elden geldiği kadar.

Dediğin gibi doğal beslenmek için elimizden geleni yapiyoruz ama şehirde çok mümkün olmuyor.
Şimdi mesela hayvansal ürünler tuketiyorum 21 günlük bir uygulamam var fark ettim ki her şeyde hayvansal ürün var ne yazikki aç kaldım zeytin ekmek yiyorum :D herseyin içeriğinde hayvansal ürün ve şeker mutlaka var ne yazikki

La-edri

Kayıtlı Üye
Yesil/ beyaz bezelye büyüklügündeki taslari nedir ne degildir cok merak ettim, umarim idrar yolundan atilmiyor zira coook acir :)

asterix

Kayıtlı Üye
Karaciğer temizliği için tuzla yapılan daha basit bir uygulmada şu : sabah kahvaltıdan önce 1 bardak ılık su içerisinde yarım çay kaşığı deniz tuzu nu hergün içmeek günde 2 kezde olabilir sabah akşam.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Haklisin Chill bunu bende düşündüm babam mesela gece çalıştığı için yapamıyor yaparım diyo ama ben güvenemiyorum 65 yaşında adam. Bunu yapacak kişiler saatleri kendine göre ayarlanabilir aslında ben ilk öyle yaptım en son öğün umu 6 da yiyerek yaptım sabah kahvaltıdan sonra sıkılmış meyva suyu falan içtim.. kişi ancak ertesi günü evde olacaksa yapabilir bunu zaten onun dışı ise bile gitmesi mümkün değil. Herkes izinli olduğu zamana denk getirebilir aslında nasılsa sadece 3 hafta bir uygulanacak zaman uyuşmazlık olursa 1 ay olsun elden geldiği kadar.

Dediğin gibi doğal beslenmek için elimizden geleni yapiyoruz ama şehirde çok mümkün olmuyor.
Şimdi mesela hayvansal ürünler tuketiyorum 21 günlük bir uygulamam var fark ettim ki her şeyde hayvansal ürün var ne yazikki aç kaldım zeytin ekmek yiyorum :D herseyin içeriğinde hayvansal ürün ve şeker mutlaka var ne yazikki
Yanlış anlamışım zamanı. 21 günde 1 kere yapılacak kısmını ters anladım. 21 gün boyunca nasıl yapılır diyorum ben de..

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Karaciğer temizliği için tuzla yapılan daha basit bir uygulmada şu : sabah kahvaltıdan önce 1 bardak ılık su içerisinde yarım çay kaşığı deniz tuzu nu hergün içmeek günde 2 kezde olabilir sabah akşam.

Yani aç karnına yapılacak değil mi ? Aksam için soruyorum

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Bu uygulamayı 5 aydır babama yaptiriyorum ve son gelismeleri yazmak istedim.. babam şeker hastaydi ve neredeyse bu hastalık yok oldu çünkü okadar çok tatlı yemeye başladıki şekeri hep normal düzeyde, ayrica baş ağrıları da diz agrilarida bitti ve ilginç ki neredeyse sanki 5 yıl genclesmis gibi bir yüzü var :)

Onemorecupofcoffee

Kayıtlı Üye
Ben ilk defa dün yaptım gerçekten işe yarıyor bir sürü yeşil beyaz taşlar geldi mutlaka devam edicem epsom salt biraz zorladı içimi çok kolay değil ama kesinlikle değdi