Hamilelik olumlaması

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Hamile kalmayı aşırı istemenin bunu engellediğini herkes bilir..Kadınlar genellikle bebek istemiyi artık "unuttukları" zaman hamile kalırlar.
Bu da o soyut kuralın bir sonucudur aslında.İsteklerin güçlendikçe onlara erişmekten o kadar ayrı düşersin.Bir şeyleri zorladığın zaman aslında onun olmayacağından korkuyorsun demektir.Zorla hamile kalmaya çalıştıkça da hamile kalamamaktan korkacaksın ve maalesef bu inancın gerçekleşecek.
Önce gevşe derin bir nefes al.Şimdi çok özlediğin hamilelik durumunu hayale başla,Doktorun gebelik testinin olumlu çıktığını söyledi,sende eşine müjdeyi verdin çok mutlusunuz. Şişmiş karnınla gurur duyarak dolaşıyorsun,arkadaşların sevincine ortak oluyor.Kurduğun hayallerin ertesi gün etkisini göstermez ama zihnindeki hamile kalmaya engel olanı yavaş yavaş kaldırır.Hür ve bağımsız olursun..Unutma bedeni yöneten zihindir..
Bu telkini her sabah ve yatamadan önce okumayı kendine adet edin..

Telkin;

Şu andan itibaren hamileliğimin gerçekleşmesine izin veriyorum.Bir çocuk sahibi olmak için ideal koşullara sahibim.Yaradanın yaratıcı gücüne minnettarım,şükürler olsun..

-alıntı-

origanum

Yönetici
Çekim yasasının temel prensibi. Bir şeyi isteyeceksin ama onu tutmayacaksın içinde, enerjiyi serbest bırakacaksın ki gidip senin için hazırlayabilsin.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Harika! Hemen deneyeceğim.
Şaka şaka başarılar :D

origanum

Yönetici
Burda serbest bırakmak,o şeyi tamamen akıldan çıkarmak mı demek?Bunun dengesini nasıl kurarız?

Zihni meşgul etmemesi demek. Acaba olacak mı? Ne zaman olacak? Hadi olsun. Bekliyorum. Hala bekliyorum. İstiyorum. Olsun. vs vs düşünceler zehirler insanı. Tamam istendi bir kere. Evren geri zekalı mı tekrar tekrar söyleniyor:D Anlamıştır:)
Bir rahat bırakmalı zihni. O düşünce yığınları tekrar dolaşmasın akılda. Zaten yüreğinizde var, bu akıldan tamamen çıkarmak değildir. Zihni sürekli onunla meşgul etmemek demek. Bu da o fikri beyinde hapis etmemek anlamına gelir. Özgür bırakın onu, açın beyninizin, zihninizin kilitlerini, istediği zaman aklınıza gelsin, siz sürekli onu düşünüp de zorla getirmeyin oraya. İşi gücü var o kadar, sizin isteğinizi hazırlayacak. Kolay mı, vakit ister, sakinlik ister, özgürce hareket edebilmek ister. İster de ister. Sadece siz mi isteyeceksiniz o da ister.

fransula

Kayıtlı Üye
Her zaman endişeyle acabalarla istedim, ya olmazsa diyerek. Aman bu ay olmasa da olur diye içimden geçirdiğim zamanda bir baktım olmuş :) Serbest bırak düşüncelerini, bir süre hiç düşünme bu konuyu :)