Majisyen olmak için çalışmalar (yüksek maji) 5

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
ve mükemmelr bir yöntem
eft(bankayla alakası yok)

bu meditasyon yada ona benzer bir konu değildir kundaliniye benzer gibi görünsede bu yöntem cözümdür

eft nedir?

-duygusal arınma metodudur

ne işe yarar ?

-bizi etkileyen olumsuz duyguları yok eder yerine olumlu duygular getirir

maji ile bağlantısı nedir?

-maji ile direk bir bağlantısı yok ama ben duygusal acıdan hazır olmadığımda kötü olduğumda kendimi hazırlmak için yapıyorum yani ben güclü olursam majikal çalışmalarım daha başarılı olur.

herkez yapabilirmi?

-evet herkez yapabilir

uygulama nerde ve ne kadar yapılmalıdır?

-en fazla yarım saatini alır kendini rahat hisiettiğiniz her yerde

uygulama şekli nasıl?

elinize bir ajanda alın bu ajandaya sorununu kesin ve net yazın bir kaç sorun varsa tek tek yazın örneğin sevgilim beni ter etti onu hala seviyorum sürekli onu düşünüyorum onun geri gelmesi istiyorujm onsuz yapamıyorum onu affedemiyorum kendimi affedemiyorum onu kıskanıyorum ona kızgınım bir daha sevemeyecekmişim gibi geliyor kimse beni ondan daha fazla mutlu edemez

dahada artırabiliriz azaltada biliriz kaç sorun belirledik saymadım ama 10 diyelim

bu ao sorun rek tek yazılacak ve 10 rakamı verilecek her eft yaptıktan sonra bu konun düzelip düzelmemesine göre not verilecek örneğin her gün tekrar kendinize soracaksınız bu konu gectimi diye 10 9 düşecek düşmediğini hissederseniz bir daha aynı konuda eft yapacaksınız 0 lana kadar devam edeceksiniz bazen bu konular tek tek bitmeden bir duygudan kurtulma diğer pek çok duygudanda kurtulmaya sebep olur en fazla 1 haftada sorunun ortadan kalkar

bu işi yaptıktan sonra bu soruna bir şifre verin ama bu şifre herzaman karşılşacağınız bişey olmasın uydurun

örneğin her zman onu düşünüyorum onu aklımdan çıkaramıyorum şifresi cent olsun (uydurdum )

sonra sağ elin işret parmağıın ucu ile sol yüzünüzün kaş başlangıcı ile burun başlangıcı olan yere küçük vuruşlar yapın bu işleme pıtpıt lama deniliyor sorununuza odaklanarak bunu yapın sayı öenmli değil bu küçük vuruç beyinde pıt pıt diye yankılansın sanki güçlü bir vuruş gibi

sonra kaşın bitimine

sonra gözün altına tam kemiğe

burnun ve dudağın arasına

cenenin ortasına

kaval kemiğinin ucuna

koltuk altına

elin üstüne tam orta küçük parmağın yanın bitimine

baş parmağın işaret parmağın ucuna orta parmağın ucuna küçük parmağın ucuna yine bu vuruşları yapın pıtpıtlama yani

sonra bu işelmi şifreyi tekrarlayarak yapın

sonra sadece yüz bölgesini ve elin üstünü pıtpıtlayın sonra şifreliyi tekrarlayarak baştaon sona işlemi tekrarlayın

bu duygunu bitince yerinde boşluk oluşacak onun yeniden dolmaması yada başka kötü bir duygu ile dolmamısı için olumlu egt aypılacak

yukarıdaki tüm işlemler tekrarlanaca ma yerine olumlu bir cümle ekleyerek örneğin kendi kednime mutlyum kimseye ihtiyacım yok çok güclüyüm vs vs

bu yöntem duygusdal acıdan rahatlamıza o duyguyu ortadan kaldırmaya hemde yeni pozitif duygu ile dolmanıza sebep olur

zayıfla kilo olma uyuma sıgarayı bırakma vs vs tüm sorunlarınızda kurtulabilirsin

gercekten denemiş ve bir çok insan için yeni yaşam oluşturmuştur

majide ise sorunlardan kurtulmanız için ve maji gücünü kendinize kazandırmak için kullanın

geleceği görebiliyorum majikal çalışmlarım çok başarı vsvsvsvs

shangri-la

Kayıtlı Üye
eftyi ben de 2 aydan beri uyguluoyorum gerçekten mucize bir yöntem.herkese tavsiye ediyorum.

shangri-la

Kayıtlı Üye
var.)eftye gidiyorum deyince neden burada bilgisayardan yapsana diyen oldu bana:)

umutsuz34

Kayıtlı Üye
ben daha oncede yazmıstım bu teknıgı bu yontemle panık atagımdan kurtuldum cok sukur ve suan yapmıyorum ama dedıgınız gıbı butun herseyde yarıyor

HeLga

Kayıtlı Üye
Eft inanılmaz bir şey, Bende yaklaşık 1 aydır yapıyorum.
Sayın Yare-i Yarim çok yardımcı oldu bu konu da bana sağolsun, sayesinde bazı sıkıntılarımın üstesinden geldim.

sibelya

Kayıtlı Üye
ilkinde sadece vuruşlar yapıp ardından iknci turda şifreyi söylüyoruz değil mi? Birde bu sorun sıfırlandıktan sonra mı olumlamaya geçeceğiz yoksa hemen şifreden sonrakı turda mı?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İlk sorunuz evet
ikinci sorunuz için şifreden sonra geçeceksiniz