Aynı Gecede Üst Üste Görülen Aynı Kişiyle İlgili 3 Rüya

luna.ekn

Kayıtlı Üye
Merhabalar, öncelikle şunu söylemeliyim hislerime çok güvenen biriyim. Bundan 1 yıl önce, asla unutamayacağım aynı gecede arka arkaya 3 rüya gördüm. İlk rüyamda yüzünü tam seçemediğim, ismi x olan (isim vermek istemiyorum), bir erkek vardı. Ben ve bir arkadaşımdan intihar etmesi için yardım istiyordu. Eski, tahtadan bir yurdun bir odasında kafasına silah dayayıp kendini öldürecekti. Ben ve arkadaşlarımdan, ses duyulduğunda sesi bizim çıkardığımızı söylememizi ve onu hastaneye yetiştirmeye çalışırlarsa engel olmamızı istiyordu. Saat 12 civarında belli bir saatte kapıda durmamız gözcülük yapmamızı istedi. Saat yaklaştıkça içimi pişmanlık kapladı tam onu kurtaracakken yetişemedim ve kendini öldürdü. Bu rüyanın hemen arkasından yeni bir rüyada yine aynı x kişisi, yine intihar etmek için benden yardım istedi. Yüzünü artık görüyordum. Bu sefer bu aramızda sır olacaktı. Yine aynı odada, ütünün kablosunu koparıp boynuna dolayıp elektrik akımıyla intihar edecekti. Ben yine tamam dedim, saat 1 de yapacaktı. Benden istediği ise, elektrik vücuduna geçtiğinde elektrikler kesileceğini en ve kısa devre yapacağından ötürü, insanları sakinleştirmem ve o ölene kadar insanları onun odasına sokmamamdı. Ben onun 3 kat daha üstünde bir odada kalıyordum. Saat 1e doğru benim odamda kızlarla otururken beni uyku sardı. Ve artık o x kişisinden hoşlanmaya başlamıştım. Kalkıp onu kurtarmak istiyordum lakin kalkamıyordum. Saat 1 oldu elektrikler kesildi kurtaramadım. Pişmanlık duygusu içimi sardı. 3. Rüyamda ise herşey çok farklıydı. X yine intihar etmiş, kurtulamamış, ben ve onun arkadaşları onun hakkında konuşuyorduk. Onunla aynı bölümde okuyordum ve arkadaşları da benim sınıf arkadaşlarımdı. Arkadaşlarına eğer ölürsem bana veda gecesi yapın demiş, bende tamam yapalım dedim. O sırada telefon çaldı, kimin aradığına baktığımda x kişisi arıyor diyordu. Öldüğü için nasıl arayabilir diye şüpheye düştüm ama açtım. Evet xdi sesi aynıydı. Telefonda bana beni sevdiğini söyledi, ben bende seni seviyorum neden böyle birşey yaptın bunu atlabilirdik beraber dedim. Ama bir daha cevap vermedi sesi kesildi. Ben yine pişmanlık duydum. Aşk acısı içimdeydi. Rüyalarım bu kadar. Ilk zamanlar baya etkisinde kaldim bulunduğum şehirde intihar haberlerine baktım bir müddet. Sonrasında size olanları anlatıyorum. Bir müddet sonra bu rüyaları unuttum. X şahsını aramayı da unuttum.Ben bu x kişisiyle rüyalardan 3 ay sonra tanıştım, çok şans eseri oldu,. Aynı bölümde okuyormuşuz, o 1. Öğretim, ben 2. Öğretim olduğum için hiç karşılaşmamışız. Zamanla onu tanımaya başladım. Derin bir bağ oluştu aramızda. Sanki o ruh eşimdi, herşeyimiz aynıydı. İlk gördüğüm andan itibaren sevdim x kişisini. Ona ilk başta sevdiğimi söyleyemedim, ama çok yakın arkadaş olduk. 6 ay sonra ona açıldığımda bana karşı böyle bir his duymadığını söyledi ve sevgililik dönemi yaşamadık. Sonra bu x şahsı, bana çok ağır gelen bir yanlış yapmaya çalıştı. Konuşmayı kestik. Ben bunu 3 4 ay atlatamadım. Sonra da bulunduğumuz şehirden gitti. Bana ağır gelen olaydan 1 ay sonra yakın arkadaşım bana bu rüyayı hatırlattı. Unutmamak için günlüğüme yazmıştım betimlemiştim herşeyi, baktığımda farkına vardım bu x şahsı tanıştığım çocuktu. Çene yapısı, sakalları, giydiği tişört, konuşma şekli, ruh hali, gözleri, saçı aynıydı. Zaten rüyayı hatırladığımda onun o olduğuna emindim. Sizce bu rüyaların anlamı nedir? Görmemin nedeni nedir? Gerçekten intihar etmeyi mi düşünüyor ya da ileride intihar edecek mi? Beni bu şahıslarla ilgili başka şeyler de bekliyor mudur? Bu konuyla ilgili araştırma yaptığımda karşıma hiç birşey çıkmadı. Ve anlamlandıramadım. Yardımcı olursanız sevinirim...

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Öncelikle hayır olsun.Haberci ve birazda uyarıcı türden gösterilmiş bir ruya gibi.Ruya ile amel olmaz aynı zamanda biliyosunuz.Tamamını olduğu gibi yaşayacaksınız anlamına gelmez bi kısmının çıkmış olması.Mesela şöyle düşünün ruyanın dışında.Bu kişi intihar edecek yapıda birimi?Ya da intihar etmesine sebep olabilecek türden bir hayatın içindemiydi?Bu kadar tahminde bulunabilecek kadar tanımışsınız sanırım.Böyle bi test edin durumu..Ya da haber almaya çalışın kendisinden .Ruyaların terside çıkabiliyor bazen.Mesela ruyasında sizi sevdiğini söylüyor,gerçekte bu duygusunun tersini ifade etmiş.Çok odaklanmayın, haýırlara çıksın umarım.