majisyen olmak için çalışmalar (yüksek maji) 3

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
sıra geldi el hareketleri ile çalışmaya geldi
önce bu nedemek
bir majisyenin beyni ve kalbi hazır olmadan ve tabiki ruhsal durumu uygun değilse genetiğinde yada doğumunda bu konuya yatkınlık şifrelenmediyse hiç başlamasın zaten öğrenmekle kalır bir yol kat edemez

zekamız ve hiisi durumuz yerinde diyelim sayısal değerlermizde uygun diyelim astrolog arkadaşlar yada diğer medyumluk türlerindede anlaşılabilir ama sayısal değer kullanıyorum bu sayısal değerde hazır diyelim

ne yapıyoruz el ile çalışma yapıyoruz
yermizi hazırladık yönümüzü belirledik en rahat halimizle oturuyoruz yada ayakta çalışmaya başlayacağız

ilk önce elimizi düz şekilde ka enerjisin yoğun olduğu yerde kasık bölgesinde yukarı doğru acıyoruz elimiz bedenimizden fazla uzaklaştırmadan düşüncelermizi kasık bölgesinde yoğunlaşırıp yaratıcı enerjimizi uyandırıyoruz ve neye inanıyorsak ona dua ediyoruz ben allaha inadığım için ondan yardım diliyorum daha sonra elimi kapıyorum ve başıma yakın şelikde yüzüme yaklaştırıyorum hiristiyanların dua etmesi gibi burdada beynimizin sağ lobunun enerjisini uyandırmaya ve üçüncü gözün açılması için dua ediyorum sonra elimi kal seviyesine indiriyorum ellerimin içi toprağa bakıyor buradada his dünyamın sevginin tazelenmesi ve bana yardım etmesi için alalha dua ediyorum bu işlemleri yaparken düzenli soluk alıp veriyorum ve soluğumu kontrol ediyorum kundalinide ve ka enerjisini ortaya çıkarıp şifa özelliğini geliştirmede ellerin ve soluğun kullanılışını daha ayrıntılı olarak yazacağım

bu işlem bittikten sonra sağ ve sol elleri kulanma alıştırmaları yapıyorum

sol elle yazı yazma iki elle aynı anda farklı şeyler yazma biri ile tutum diğeri ile ip sarma sonra elleri değiştirip aynı işlemleri gercekleştirme işlemlerini yapıyorum

bu işlemelri her gün aynı saatte aynı yerde devamlı yapacaksınız belli bir seviyeye gelince gerek kalmayacak arada bir meditasyon yapılacak o kadar

yaptığınız işe inanacaksınız saygı göstereceksiniz ve geciştirmeyeceksiniz bir işiniz dahi olsa o saat geldiğinde herşeyi bırakıp işlemleri yapmak için odanızda olcaksınız o yüzden saati belirlerken her şeyi düşünün

konsantire yöntemi ile hiç bir arac kullanmadan fal bakımı yapabilmeni ve maji çalışmalarınız düzgün ve sonuş veren şekilde olmasını istiyorsanız tabikki

iki büyü şekli tarifi öğrenmekle üçbeş şey karalamakla bir şey elde edemezsiniz sürekli öğrnmeye devam edeceksiniz örneğin ibranice çalışmaya başladım çünkü zmanı geldi
sizde ne çalışmanı ne zamn çalışmanız gerektiğini kendinize sorarak cevabını bulun ve yapın

el ve konsantire çalışmalrını sık sık yaptık diyelim

sıra geldi kundaliniyi ortaya çıkarmaya bunun için sitedee var olan kimin yazdığını hatırlamıyorum ama ellerine sağlık diyeceğim arkadaşın yazılarını okumanızı tavsiye ederim ben teknik kısmı anlatmayacağım direk uygulamayı anlatacağım kendinize bu konularda kitapta edine bilirsiniz kundaliniyi bitirdikten sonra eft deddiğim yönteme gececeğim

eft yöntemini maji ile ilgilenmeyen arkadaşlara da tavsiye ediyorum ayrı konu açacaktım ama habire acıyorum zaten

yüksek majiyi bilerek açtım çünkü her bilgi bu konuda işimze yarıyor

ronaldogiggs

Kayıtlı Üye
sıra geldi el hareketleri ile çalışmaya geldi
önce bu nedemek
bir majisyenin beyni ve kalbi hazır olmadan ve tabiki ruhsal durumu uygun değilse genetiğinde yada doğumunda bu konuya yatkınlık şifrelenmediyse hiç başlamasın zaten öğrenmekle kalır bir yol kat edemez

zekamız ve hiisi durumuz yerinde diyelim sayısal değerlermizde uygun diyelim astrolog arkadaşlar yada diğer medyumluk türlerindede anlaşılabilir ama sayısal değer kullanıyorum bu sayısal değerde hazır diyelim

Merak ettiğim için soruyorum, yukarda "bir majisyenin beyni ve kalbi hazır olmadan ve tabiki ruhsal durumu uygun değilse genetiğinde yada doğumunda bu konuya yatkınlık şifrelenmediyse hiç başlamasın zaten öğrenmekle kalır bir yol kat edemez" olarak belirttiğiniz yatkınlık durumu nasıl anlaşılıyor?

Lütfen yanlış anlamayın çok samimi bir anlatımınız var fakat zaman zaman yazılarınız herkesin zaten anlayacağı farzedilerek yazılmış hissine kapılıyorum.. Sevgiler..

biard

Kayıtlı Üye
bu çok eski bir konu ama sayısal değer derken horoskop mu kastedilmiş? Cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Sayısal değerler hem horoskop hesaplaması, hem de majikal olarak yıldız ve gezegen hesaplamalarını kapsar.

biard

Kayıtlı Üye
Yıldız ve gezegen hesaplamaları hakkında biraz daha bilgi almak istiyorum. Bu hesaplamada da doğum tarihi kullanılıyor mu? Aynı zamanda ama farklı dakikalarda doğmuş, ya da aynı dakikalarda doğmuş olan ikiz kardeşlerin ikisinde de majikal güç bulunur mu eğer birinde tespit edildiyse? Teşekkür ederim.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Majikal yıldız veya majikal gezegen hesaplaması olarak arama yapabilirsiniz; hesaplama kısmını burada birebir anlatmam uygun değil çünkü oldukça karmaşık bir işlemdir. (Ek bilgi; majikal yıldızınız hangi gezegene denk geliyorsa o gezegenin günü yapacağınız uygulamalarda ve çalışmalarda kullanılır. Bu yüzden önemlidir; çalışmanın etkisini artırır.)

biard

Kayıtlı Üye
Özür dilerimama bulamadım sadece günlerin gezegen yıldız saatleri filan yazıyor forumda varsa link verir misiniz?