Majisyen olmak için çalışmalar (yüksek maji) 2

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
yüksek majiye ilk adım olarak inancımızın ne olduğunu tam olarak bellirlemektir
neye inanıyorum bu iandığım şeyin tarisel gelişimi nasıldır uygulama şekileri nelerdir diye belirleyip kendimizce doğru olanı ortaya koymamız gerekir bu inancımız gelişebilir değişebilir ama bunlara sebep olan şeyleride yoğun bir şekilde düşünüp hissedip emin olduktan sonra ortaya çıkarmamız gerekmektedir

özetle ilk adım inancın dengeli ve emin olması gerekir

daha sonra kendimize sorduğumuz tüm soruların ilk cevabını esas alıp bunu kendimizce doğruluğunu tartışıp son bir karara vemek gerekir örneğin ben kırmızı seviyormuyum evet benim için ne anlam ifade ediyor mistik güç majilere kullanabilirmiyim evet hangi majiçalışmalarında kullansam daha iyi olur ak majilerde hangi ak majilerinde bağlama ve aşk
daha önce kullanılmışmı evet kimler tarafından ve nasıl şunlarda şunlarda gibi kırmızının diğer kültürlerde ve dinlerde anlamı ne astrolojide yda bazı tarikatlarda anlamı ne gibi sorular sorup bunlara kendi içimizde cevaplar aramız gerekir kendimize sorduğumuz sorunun cevabını bilmiyorsak onu araştırıp ortaya çıkarmalı ve tekrar yorumlamamız gerekir

bu araştırma içine yeni bilgilere ulaşacağımız kesin tabi ve ilk sorduğumuz sorularda kendiliğinden cevaplarını değiştirilebilir örneğin artık kırmızı sizn için bir şey ifade etmeye bilir ve yaşil daha öne çıkabilir yada her rengin anlamını kendinizce belirleyip emin olabilirsiniz

aklıma renk örneği geldi ozman bu örnek üerinden devam edelim

ben kırmızı tutkunuyum bunun sebebi çingene olduğum için olbilir tam olarak bilmiyorum ama kırmızı gördüğümde dokunduğumda aldığım güç diğer renklerden daha farklı

tüm adam kırmızı renklere boyanmış durumdadır duvarlarım yatağım halım vsvs kırmızının her tonu hakim

maji çalışmalarımı burada yapıyorum kundalini çalışmalarını konsantire çalışmalarını cemeber oluşturmalarını fal bakımlarını ve davetleri...

odamda her çeşit mumdan ve tutsüden var ama pembe ve kırmızı mumlar ve sandal ağacı tütsüsünü tercih ediyorum sizde kendinize göre secim yapın ve seciminizden emin olun

daha sonra odadaki resim lerin seciminden dinlediğiniz müziğe kadar odanın atmosferini oluşturun

daha sonra çalışmalarınızın yerini ve yönünü belirleyin
benim tercihim güneydoğu

bundan sonra sıra cember oluşturma el hareketleri ve kundalini yada ka enerjisini açığa cıkarma gelecek

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Maji Uygulamaları ana başlığı altındaki sayfalarda gezinip sonuncu kısımlara ulaşırsanız devamı olduğunu göreceksiniz.!

kaamos

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim! Dikkatsizliğim affınızı diliyorum.