Sevgi Muhabbet ve Aşk İçin

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Sevdiğin bir insanın seni sevmesini ve sana karşı büyük bir aşk ve muhabbetle bağlanmasını istiyorsan Elemneşrahleke suresini şu şekilde okumalısın.Sureyi okurken her ayetin bitiminde fulan bin-binti fulane kısmında sevdiğin kişinin ismi ile annesinin ismini söyleyerek okumayı tamamlamalısın.Yalnız okurken sevdiğin karşında olacak ve onun yüzünü görerek okumalı ve üflemelisin.Okuma bittikten sonra 70 kere Ya Beduh diyerek bitirmeli.Sonra arapça olan duanın türkçesi olan şu duayı okumalısınız.Fulan binti fulanın sureyi şerifin hakkı için sevgi ve muhabbetine ve benim için hiç bir kararı kalmıya.Tamam olunca 8 saate kalmaz sevdiğiniz size ilgi duymaya başlar.Size büyük bir sevgi ile bağlanır.

1-) Elem neşrah leke sadrak.(Fulan bin-binti fulane)
2-) Vevedağnee anke vizrak.(Fulan bin-binti fulane)
3-) Ellezî engada zahrak.(Fulan bin-binti fulane)
4-) Ve rafeğnâ leke zikrak.(Fulan bin-binti fulane)
5-) Feinne meal usri yusrâ.(Fulan bin-binti fulane)
6-) İnne meal usri yusrâ.(Fulan bin-binti fulane)
7-) Feizâ ferağte fensab.(Fulan bin-binti fulane)
8) Ve ilee rabbike ferğab.(Fulan bin-binti fulane)

Kaynak :ŞEMSÜL MEARİF EL KÜBRA OSMANLICA

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Zaten okuyacağınız insan dibinizde olmayacak siz onu biraz uzaktan da yapabilirsiniz.Ayrıca İnsan sevdiği için bence herşeyi yapar.Okuyacağın dua everest tepesinde de olsa yine alır gelir.Onun için sevdiğine okurken bu sana kısa gelir.Keşke biraz daha okusamda bana bağlansa dersiniz.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Evet olur.Ama 7 gün boyunca resime okumalısınız.

Matisse

Banlı Kullanıcı
Semiyail ben bu duayi celb icin degil, fakat zamaninda saglik ve huzursuzlukla ilgili sorunlar icin okumus faydasini görmüştüm. Anlamida cok guzel bir duadir etkisinden şüphem yok.beduh ismini daha once arastirmama ragmen hakkinda pek bir bilgiye rastlamadim sadece yanlis hatirlamiyorsam haber ve zamanla ilgili kaynaklar bulmustum.ayriyeten baska bir duanin icinde de telafuz etmis ayni sekilde etkisini gormustum.kisacasi beduh isminin tam bir aciklamasi varmidir ?bunu merak ediyorum.paylasim icin Teşekkürler. .

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Beduh,kaynağı çok eski yüzyıllara dayanan eski bir tılsımdır.Bazı uygulamalarda emniyet için kullanılmaktadır.