Yardımınıza ihtiyacım var!

thebeatlees

Kayıtlı Üye
Evimin bahçesinde bir sayfa Arapça yazıdan oluşan bir kağıt buldum. Tercüme edebilecek, ne olduğu hakkında küçük de olsa birşey söyleyebilecek biri var mı acaba? Varsa eğer kişiye bizzat göndermek istiyorum yazıyı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ori

Kayıtlı Üye
Bence buraya yazının resmini koyup beklemen daha iyi olur. En azından fikri olan yanıtlayabilir.

superfantasticngtve

Kayıtlı Üye
Bu tarz pis büyüleri bozan bir arkadaşım benzer bir fotoğraf göstermişti. Senin için mi yapılmış yoksa rastlantı mı öğren ve senin için yapılmışsa da bozdurmak için bilinen birine git bence.

thebeatlees

Kayıtlı Üye
Aile için yapıldığını düşünüyorum ben.Arkadaşınla iletişime geçme imkanım var mı?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Aile için yapıldığını düşünüyorum ben.Arkadaşınla iletişime geçme imkanım var mı?
Bu tür bir iletişim (üyelerin güvenliği gözetilerek ) yasaklanmıştır.
Size yardım etmek isteyen kişi burada üye olsa yönetim o kişiyi bir analiz eder ve iletişime izin verebilirlerdi ama kişi buraya üye de değil.
Yani doğal olarak böyle bir iletişime müsade edilmez iletişim kurulmasına yeltenmesi durumunda kişiler siteden süresiz olarak yasaklanır bilginize.

superfantasticngtve

Kayıtlı Üye
yare-i yarim anlatmış zaten. Keza izin verilse bile kendisiyle görüşmüyorum şuan en iyisi sizin tanıdığınız bildiğiniz kişilerin önerebileceği bir yerlere gitmeniz, bu kağıtta yazanları anlayıp kesin bir cevap bulabileceğiniz bir yere. Ve küçük bir önerim olacak ne olur ne olmaz diye siz ve bir başkası temasta bulunmasın bu kağıtla önlem olsun diye söylüyorum tabii.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Birden fazla amaç doğrultusunda yapılmış bir tılsım. İlk önce gördüğüm bir koruma yapılmış. Kara sevda sıkıntısı için, uykusuzluk sıkıntısı için yapılmış bir koruma bu tılsım. Yapan bu amaçla mı yapmış doğru mu yapmış bilemem. İnsanlar oradan buradan aldıkları kopuk bilgilerle hazırladıkları için bu tür tılsımları ve her bir tılsımında sayı değerleri farklı olduğu için tam olarak yorumlamak doğru olmaz.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Yazan kişi çok acele yazmış ve yazısı hiç iyi değil.Ayrıca yazıda eksiklikler de var birçok amaç için yazılmış ve biraz karışık olmuş.