En iyi anlaştığımız ve anlaşamadığımız burçlar, ne düşünüyorlar ?

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi
4

43887

KOÇ BURCU
♈ En iyi anlaştığı burç; Aslan ( Çok kafa ) Yay ( Eğlenceli ) Anlaşamadığı burç; Yengeç ( Fazla duygusal )

BOĞA BURCU
♉ En iyi anlaştığı burç; Başak ( Cana yakın ) Oğlak ( Güvenilir ) Anlaşamadığı burç; Aslan ( Kibirli )

İKİZLER BURCU
♊ En iyi anlaştığı burç; Terazi ( İyi niyetli ) Kova ( Neşeli ) Anlaşamadığı burç; Yay ( Çok rahat )

YENGEÇ BURCU
♋ En iyi anlaştığı burç; Akrep ( Sırdaş ) Balık ( Kendisi gibi duygusal ) Anlaşamadığı burç; Koç ( Çok bilmiş )

ASLAN BURCU
♌ En iyi anlaştığı burç; Yay ( Merhametli ve eğlenceli ) Koç ( Anlayışlı ) Anlaşamadığı burç; Akrep ( Kasıntı )

BAŞAK BURCU
♍ En iyi anlaştığı burç; Boğa ( Sıcak kanlı ) Oğlak ( Merhametli ) Anlaşamadığı burç; Kova ( Fazla meraklı )

TERAZİ BURCU
♎ En iyi anlaştığı burç; Boğa ( Halden anlayan ) Başak ( Moral veren ) Anlaşamadığı burç; Yengeç ( Heyecansız )

AKREP BURCU
♏ En iyi anlaştığı burç; Balık ( Fedakar ) Yengeç ( Dürüst ) Anlaşamadığı burç; Aslan ( Dik kafalı )

YAY BURCU
♐ En iyi anlaştığı burç; Aslan ( Pozitif ) Koç ( Ne yaptığını bilen ) Anlaşamadığı burç; İkizler ( Kaypak )

OĞLAK BURCU
♑ En iyi anlaştığı burç; Boğa ( Güler yüzlü ) Başak ( İlham veren ) Anlaşamadığı burç; Koç ( Sinsi )

KOVA BURCU
♒ En iyi anlaştığı burç; İkizler ( Heyecan katan ) Terazi ( Tutarlı ) Anlaşamadığı burç; Akrep ( Kinci )

BALIK BURCU
♓ En iyi anlaştığı burç; Yengeç ( Halden anlayan ) Akrep ( Moral veren ) Anlaşamadığı burç; İkizler ( Tutarsız )
alıntı

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Çok dikkat etmedim şimdiye kadar hangi burçla anlaşıp anlaşmadığıma.Şöyle bi düşündüğümde aslan ile uyumlu olamadım hiç.Benim her burçtan anlaştığım sevdiğimde oldu,uyuz olup sevmediğimde..

manfas

Kayıtlı Üye
Yay burcuyum aslan burcunun verdiği zararı kimse vermedi :cowboy:

saja

Kayıtlı Üye
Terazi burcuyum ama akrep burcuyla iyi anlaşıyorum.Nedenini bilmiyorum ama akrep burcu güven veriyor....

Pocahontas

Kayıtlı Üye
Çünkü güneş burcunun yanı sıra haritadaki diğer gezegenlerin ve bunların konumlarının da etkisi var. Bunlar kişiseldir genellenemez. Her Başak burcu sanıldığı gibi oğlakla anlaşamaz ya da her ikizler, balık burcu için öcü değildir :)