ilk deneyimim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NEMESİS

Kayıtlı Üye
Benim ilk deneyimim isteğim dışında oldu. Çok yakın olduğum kuzenimle yaşadım. 19 yaşlarındaydım, ilk olduğunda eğlenceli gelmişti ikimize de, ama sonra ilk o bunaldı, olur olmaz zamanda onun aklından geçenleri, muhattap alıp, yüksek sesle "şöyle yap daha iyi olur", tarzında müdahalelerde bulunmaya başlaşınca, sinirlenmeye başladı bu duruma. Sonra ben de huzursuz oldum, yaptığım bilinçli bir şey olmadığı için, kontrol edemiyordum, Bir kaç gün sonra, artık hangi düşünce bana ait, hangisi ona karıştırır oldum. Biraz uğraştık sanki böyle birşey hiç yokmuş gibi davrandık, beynimin uzantılarını ondan uzak tutmaya çalıştım ve normala döndük. Hala isteyince yapabiliyorum, başka kişilere yaptım da hatta şehirler arası deneyimlerim de oldu. Fakat hala çok kontrollü değilim bu konuda. Zaman zaman oluyor, olduğu zaman uzaktan insanları şartlandırıp, istediğimi yapmalarını da sağlayabiliyorum, bunları tecrübe ettim. Ama dedim ya çok kontrolsüzüm bu konuda.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Benim ilk deneyimim isteğim dışında oldu. Çok yakın olduğum kuzenimle yaşadım. 19 yaşlarındaydım, ilk olduğunda eğlenceli gelmişti ikimize de, ama sonra ilk o bunaldı olur olmaz zamanda onun aklından geçenleri muattap alıp yüksek sesle şöyle yap daha iyi olur tarzında müdahalelerde bulunmaya başlaşınca sinirlenmeye başladı bu duruma, sonra bende huzursuz oldum, yaptığım bilinçli birşey olmadığı için kontrol edemiyordum bir kaç gün sonra artık hangi düşünce bana ait hangisi ona karıştırır oldum. Biraz uğraştık sanki böyle birşey hiç yokmuş gibi davrandık beynimin uzantılarını ondan uzak tutmaya çalıştım ve normala döndük, hala isteyince yapabiliyorum, başka kişilere yaptımda hatta şehirler arası deneyimlerimde oldu. Fakat hala çok kontrollü değilim bu konuda. Zaman zaman oluyor, olduğu zaman uzaktan insanları şartlandırıp istediğimi yapmalarınıda sağlayabiliyorum, bunları tecrübe ettim. Ama dedimya çok kontrolsüzüm bu konuda.
Özgür iradeye hükmetmek etik değil ama böyle bir yeteneğin varsa da geliştirmelisin.Hayvanlar üstünde test yapmanı tavsiye ederim.Çok başarılısın anladığıma göre ama kontrol önemlidir.Kontrolsüz güç,güç değildir.

NEMESİS

Kayıtlı Üye
Biliyorum kontrol önemli. Ama bunun için bu sitedeyim bilgimi ve cesaretimi geliştirmek için :)

insanlara kötü birşey yaptirmadim. Hani şu telefonla arama olayi varya. Hani birini düşünürsünüz tesadüf o da sizi arar ben bunun biraz ileri boyutta olanini yaptim.

Bir gece esti aklima uzandiğim yerde yoğunlaşmaya çaliştim. Manisada çok sevdiğim bir manevi kardeşim var. Gözlerimi kapattim ve içimden adini söylemeye başladim ( hep böyle yapiyorum ulaşmak istediim kişinin yüzünü gözümn gönüne getirip içimden ona sesleniyorum ) bir süre sonra sesim bana geri döndü, sanki bir duvara çarpmişta bana geri gelmiş gibi işte o zaman anladim ona ulaştiğimi, ona yarin saat 11 de tam 11 de beni aramani istiyorum, çagri değil, mesajda değil çok önemli araman ve sesimi duymanlazim diye. Beni duyup anladiğindan emin olunca koparttim bağlantiyi. Eertesi sabah saat 12 de beni aradi. Sonderece telaşliydi abla sen iyimisin ters bir durum yok dimi. Ben bir an unuttum düngece yaptiğimi. Yoook iyiyim hayirdir dedim. Sonra bana abla saat tam 11 de birden gözlerimi açtim aklimda sen vardin mutlaka aramamlazim sesini duymam lazim diye panik oldum rüyamda görüp görmediğimdende emin değilim, annem bana kizdi ev telefonunu kapattirdi, bende de kontör yok bir saatir kivraniyorum sana nasil ulaşirim diye bu sirada dayim geldi ondan telefonu aldim hemen seni aradim diyince bende anlattim ona ben dün gece böyle birşey yaptim diye. Daha sonra başka bir iki kişide daha yaptim bunu şahitler huzurunda malum milletçe severiz şov yapmayi :))) ( napiyim inanmamişlardi ) ama her zaman olmuyor işte.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Pekala sırada sürekli yanında olabilecek bir canlı lazım.Bir karınca da olabilir,bir köpek de.Ona etki etme çalışmalarını yaparsın.Elbette zor olacak.Çünkü önce onun yapısını algılamalısın.İnsanı sen de insan olduğun için kolyalıkla algılıyorsun bir de yetenek varsa karşı tarafın sistemine entegre oluyorsun.Bunu hayvanlarla dene.Bu yetenek necrokinezik güce kadar ilerler.

NEMESİS

Kayıtlı Üye
Necrokinezik güç nedir?? Birde evde hayvan beslemem yeterlimi yoksa gerçekten sürekli yanımda benimla olmasımı gerekiyor bu hayvanın????

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yanında olsun derken beslemek anlamında söyledim evet.Pet yani.Hatta Nasa'nın yaptığı bir deneyin ticari sürümü var piyasada;mavi jel içinde yaşayan karıncalar satılıyor.Ona da bakabilirsin.Nekrokinezi Paranormal Yetenekler bölümünde var,bilgi alabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...