Uhrevi ve Doğaüstü Varlıklar Rehberi Çalışması

horlack

Kayıtlı Üye
İş
Dryw
Öncelikle merhabalar mabet halkı;
Uzun süredir paranormal olaylar, bedensiz ve uhrevi varlıklar üzerine araştırmalar yapıyorum, geziyorum, konuşuyorum. Bu kadar süre içerisinde de dinlediğim, öğrendiğim veya karşılaştığım varlıkları illüstre ederek tanımları ile birlikte bir kitap/rehber içinde toplamaya karar verdim.
Bu çalışmanın temeli insanların tanımladıkları varlıkları gözler önüne sermek ve aralarındaki benzerlikleri/farkları ortaya çıkarmak içindir.

Bu başlığı açmamdaki gaye ise bu çalışmalar süresince biraz pratik yapma ihtiyacı duymamdır. Karşılaştığınız, gördüğünüz varlıkların tanımlamalarını bana yollayabilirseniz onları çizip burada sizler için paylaşacağım. Böylece kimi zaman dilimizin yetmediği noktalara gözlerimiz girmiş olacak.

Özellikle bu portaldan bu tarz bir çalışma ile alakalı çok güzel ortak sonuçlar çıkabileceğine inanıyorum.

Bu çalışma ile ilgili yorum ve fikirlerinizi de öğrenmek isterim.

Renaskamp

Banlı Kullanıcı
Çok güzel bi konu açmışsınız :) böyle bi kitap bence herkesin dikkatini çeker tabi olursa inşaAllah :)

horlack

Kayıtlı Üye
İş
Dryw
Çok güzel bi konu açmışsınız :) böyle bi kitap bence herkesin dikkatini çeker tabi olursa inşaAllah :)
Açıkçası el yazması notlar ve eskizler şeklinde 2-3 yıldır üzerinde çalışıyordum. Bunu artık elle tutulur bir ürüne çevirip paylaşmak gerekir diye düşünüyorum.

donzula

Kayıtlı Üye
Güzel bir fikir ve destek görüceğine inanıyorum. Dağınık olmasındansa hepsinin bi arada bulunması iyi olucaktır :)

horlack

Kayıtlı Üye
İş
Dryw
Düzenleme yapılamıyor sanırım başlıkta moderasyon dışında, bazılarını ekleyeceğim yarın buraya

Love Song

Banlı Kullanıcı
Umarım güzel ve gerçekçi bir konu olur, ''bunlar cinler dua okursanız kaçarlar'' gibi komik şeyler görmek istemiyorum açıkçası.

Şahsen yeni üyemizden beklentilerim var,umarım yanıltmaz beni.

Frozen_Soul

Kayıtlı Üye
Burnuma "fantastik canavarlar nelerdir , nerede bulunurlar?" kokusu geliyor.