Bağ koparma çalışması

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu çalışma çok etkili ve çabuk etki gösteren bir çalışmadır çalışma suresince rahat ve kendinizi kasmamaya bakın.rahat olacanız ve sizi rahatsız etmiyecek bir yerde olmanız gerekmektedir arka planda sakin bir müzik çalışa bilir her kişi ve hastalık için max süre 5 dk dır

kişi veya yaşamış oldumuz hastalık agrılarla ilgili konuyu karşımıza alıyoruz ve karşınızda kişiyi veya hastalıgı imgeleyin gözleriniz kapalı bu çalışma önemli nokta ne olursa olsun sevgiyle yaklaşmak çok önemlidir

- 4 veya 3 derin nefes alıp verın sakince ne hızlı be yavaş önce seni seviyorum

- teşekür ederim diyorsunuz

- sonra karşınızdakine sarılıyorsunuz gözlerinin içine bakarak sevgi yolluyorsunuz

- güzel şeyler yaşadık güzel şeyler öğrendik

- sende kendimi gördüm

- ama artık bu yükü taşımayı tercih etmiyorum

- bu yükü sevgiyle salıveriyorum

elinizde altın makas oldunu imgeleyin bu sözcüğü kullandıktan sonra aranızda 1 metre mesefeden bir kordon oldunu imgeleyin bu kordonu altın makasla kesin kesildğinde bunun kum taneleri gibi tuzla buz oldunu imgeleyin ve sevgiyle hastalıgı ve kişiyi bir kapıdan gecirin ve teşekkür edin gözlerinizi açmadan evel derin nefesalın ve verin.. her kişi veya hastalık için bu çalışma baştan olacak şekilde uyguluya bilirsiniz.

ALINTI

asterix

Kayıtlı Üye
Bu kadar kolay olsa ne kadar güzel olurdu :)

vivalavida

Kayıtlı Üye
Kişi değil de herhangi bir olumsuz inanç için de yapabilir miyiz? Mesela "şu şu düşüncem, çok uzun süredir seni içimde taşıyorum, varlığın için teşekkür ederim, seninle yollarımızı ayırmanın zamanı geldi" gibi, içinde olumsuzluk barındırmayan bir kalıp kullanabilir miyiz?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ben bunu yapmıştım,hiçbir sistem bende kolay çalışmaz ama bunun hakkını yiyemem.Yanlış hatırlamıyorsam bunu Nefertiti paylaşmıştı,evet tabi altın makas net hatırladım şimdi aynı meditasyon.Hatta kısa oluşunu çok sevmiştim,yapın arkadaşlar ise yarıyor.Sevgi bağı kopmuyor,negatif gidiyor sadece.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Kişi değil de herhangi bir olumsuz inanç için de yapabilir miyiz? Mesela "şu şu düşüncem, çok uzun süredir seni içimde taşıyorum, varlığın için teşekkür ederim, seninle yollarımızı ayırmanın zamanı geldi" gibi, içinde olumsuzluk barındırmayan bir kalıp kullanabilir miyiz?
Olumsuz düşünce için bu işe yarar mı bilemiyorum.Olumsuz düşünceler için bunu hiç denemedim.
Olumsuz düşünceler için genelde EFT tarzı çalışmalar önerilir ama bunu olumsuz düşünceleriniz için istiyorsanız bir deneyin denemekten zarar gelmez.