Otelde paranormal vaka

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bugün ilginç bir video gördüm sitede daha önce paylaşıldımı bilmiyorum arama yaptım paylaşılmadığını gördüm.
Fazla söze gerek yok izleyelim görelim yorumlarınızı eksik etmeyin :)

[video=youtube;6k8PE2LNVys]https://www.youtube.com/watch?v=6k8PE2LNVys[/video]

EbruA

Kayıtlı Üye
Bence bi korku filminin sahneleri

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Orda çok sinirli bir varlık var.:devil2:Yalnız en son kadın yere düşüyor ya ;kendi kendinimi yere atıyor,görünmez güçlermi fırlatıyorlar kadını?Orayı bilemedim.Şayet gerçekse çok ürkütücü yaşayan için,akıldan kolay kolay silinmez.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Kadına bir temas olmuyor o korkup kaçmaya çalışıyor, ilk başta yanındaki sandalye hareket edince yerinden zıplayıp yana atıyor kendini haliyle yere düşüyor sonra kalkıp köşeye kaçıyor izlenimim kadarıyla masanın hareketinden kaçarkenden yere düşüp bayılıyor, bayıldığından dolayı yere düşmüş yada çarpmadan bayılmış olabilir zaten korku ve panikle anormal hareketler yapıyor kormudan havalara zıplamak diye buna denir heralde... kadına bir temas olduğunu göremedim sadece masa sandalye gibi fiziksel maddeler... bu yüzden psişik saldırı olabilir korkutma maksatlı kadına dokunulmadığı için bu ihtimal daha yüksek geldi. Bir psişik masaları sandalyeleri fırlatmış kadında baya korkmuş yani, gülsem mi ağlasam mı bilemedim şimdi...

Ece

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Gelecekteki halim ben boyle
"Ay bcagim aciyor.Basliyivercem ocune booo diye cikiyon yasin kac utanmiyon mu be!" :D

nybergsund

Kayıtlı Üye
Gerçekten ilginç görüntüler psişik olup olmadığını bilemem yalnız dediğiniz gibi yaşayanı etkileyen bir durum bilgisi olanlardan konu hakkında detaylı bilgi alabilirsek çok iyi olur.

fransula

Kayıtlı Üye
Benim başıma gelse böyle uçuşsa etrafta masalar sandalyeler kalp krizi falan geçiririm sanırım. Arkadaşları şaka falan yapmış olabilme ihtimali üzerinde durmalı mıyız acaba? :) Şayet şaka değilse Allah o ablaya akıl versin çünkü bu tramvayı kolay kolay atlatamaz, paranoyaklaşır insan :(

NaBe

Kayıtlı Üye
Kadın aşırı derece tepki veriyor ; Eğer yerinde durup sakin düşünseydi bu şekilde devam etceğini düşünmüyorum.

Cesaretini toparlayıp İçten bir besmele cekseydi keşke en azından..

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Hehehe:D
Korku filmi izlerken korkmadığını ispatlamaya çalışan mor dudaklı çocuk gülüşü.

inddomss

Kayıtlı Üye
Dışardan görüntüleri izleyince "Aman fazla tepki vermiş ben olsam şunu şunu yapardım" diyoruz da kadının verdiği tepki az ya ben gece en ufak bir sese böyle oluyorum :D Eğer gerçekse yaşayan için unutulmaz korkunç bir durum olmalı, üzücü