Ümmü sibyan duası

ahmetttnet

Kayıtlı Üye
Babam geçtiğimiz günlerde benle ilgili yıldızname bakmış.Söylediğine göre bana ümmü sibyan musallat olmuş veya olacakmış.Bu musallat ileride karnımı patlatıp öldürecekmiş vs bir şeyler dedi.Benim bildiğim kadarıyla ümmü sibyan kadınlarda görülüyor diye biliyorum.Bir erkekte de görülme şansı var mı ? Daha evvel aileme çok büyü yapıldı.Bulduk imha ettik vb durumlar oluştu.Ben doğarken veya evvelinde anneme böyle bir büyü yapıldıysa ve bu bana etki ettiyse şimdi veya ileride ortaya çıkma gibi bir ihtimal var mı ? Bir diğer meseleyse bana musallat olayı olmasın ve sihir,büyü vb işlemesin diye demir bozan,ümmü sibyan duası,ve 7 taş vs bir şeylerden muska yapıp verdi.Sizce bu muskayı takmalı mıyım ? Çünkü benim dini inancım az.Muskayla gezerken gusül abdesti alınmış olması şart mı ? yardımlarınızı bekliyorum.

ahmetttnet

Kayıtlı Üye
Evet bildiğim ve güvendiğim biri.Yazdıklarıma benzer bir şeyler söyledi bana.Bir takım şeyler daha söyledi ama özellikle musallat kısmına takıldım.Musallat olur olmaz o kısmı bende bilemiyorum ama yaptığı muskayı takmalı mıyım.Bundan emin olamıyorum çünkü dini inancım zayıf,ibadet etmiyorum ve gusülde almıyorum.Bu muskayı takarsam gusül alıp öyle mi gezmeliyim ? gusül almadan taksam zararı olur mu sizce

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Her zaman hangi bakım olursa olsun,kim bakarsa baksın yanılma payı mutlaka vardır.
Bu yüzden daha musallat ortada yok iken,böyle bir etkiye mâruz değilken kalkıpta bunun muskasını taşımak,bana biraz dereyi görmeden paça sıvamak gibi geldi.Başta dediğim gibi yanılma payı herkesin vardır,gaybı sadece Allah bilir.Bu kişi yıldızname yorumunda ya yanılıyorsa.......

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Her zaman hangi bakım olursa olsun,kim bakarsa baksın yanılma payı mutlaka vardır.
Bu yüzden daha musallat ortada yok iken,böyle bir etkiye mâruz değilken kalkıpta bunun muskasını taşımak,bana biraz dereyi görmeden paça sıvamak gibi geldi.Başta dediğim gibi yanılma payı herkesin vardır,gaybı sadece Allah bilir.Bu kişi yıldızname yorumunda ya yanılıyorsa.......
Bence takmalı yılanın başını küçükken ezeceksin.Erken kalkan yol alırç

Eirenej

Kayıtlı Üye
Bence hayatımızı kehanetlerin ve falların üstüne kurulu şekilde yaşamamız mümkün değil hiç bir şey kesin değildir bana göre hayatınıza bakın sizi ne muska ne kurşun kurtarır sizi kurtaracak şeyler mutluluk ve yaşam sevgisidir bana göre :)

Sirius-B-MaveRa

Kayıtlı Üye
Pazuzu başkana ses ettim bi esip,havasını bırakıcak etrafına...
Hayra hizmet'te 1 numara'dır...
Lilith yaklaşsa kaçak delik arar ;)