ahmetarif

ahmetarif

Kayıtlı Üye
İş
serbest meslek
sevgili pantea
ahmet arif ben sayfaya yeni üye oldum saniyorum rüya tabir ediyosun. bende rüyamda kendi oglumu gördüm yasi suan 13 enkücük oglum. ben suan serbest meslekle ugraysiyorum almanyada fakat neyin nesidir birtürlü isimi rayina koyamadim halbuku beya bi akilli insan oldugumu saniyorum ve bide is konusuna gelince beya bi titizimdir sonderece. saniyorum birtakim engeller var, atiyorum büyü gibi birsey. evlendikten sonra hicbirsey yolunda gitmedi ve sonucta ta ayrilmak zorunda kaldim senin anlayacagin suan darma dagin bir insanim dualara basladim insallah mevla yardimini esirgemiyecek. dün aksamki rüyamdada iki genc gördüm birbiri ile konusuyorlardi aksamdi saniyorum. yorumda yarimci olursan sevinirim saygilarimla.

Pantea

Kayıtlı Üye
Oncelikle hois geldiniz , ben ruyalarin psikolojik analizlerini yapiyorum, bu yolla bilinc altinin urunu olan ruyalarin kisinin psikolojik ihtiyac ve durumunu yansittigi icin kisi kendisi ve ruh sagligi hakkinda bilgi edinebiliyor ben analizlerimle bunu saglamaya calisiyorum, her insanin yasantisinda bir seylerin ters gittigi donemler olabilir kimi zaman kisa surede hallolabilir sorunlar kimi zamanda daha geniz bir zaman dilimine yayilir , her sorunun altinda buyu yada benzeri nedenler aramak akillica degildir , bu tur guclerde sorunlara yol acabilir ama bu guclerin yol acdigi yada normal olarak her insan icin meydana gelebilecek sorunlar arasinda ayirici ozelikler vardir sitedeki basliklari incelerseniz sorununuzun nedeninin buyumu yoksa normal gelisen nedenlerden mi kaynaklandiginin ayirdina varabilirsiniz ,hayat her zaman bizim diledigimiz sekilde gitmeyebilir bu da bizde manevi olarak cokuntu ve guvensizlik duygusu yaratir , boyle zamanlarda gucunden ve merhametinden suphe edilemeyecek rabbimize siginmak ondan hakkimizda hayirli olani istemek en dogrusudur siz bunu yapmaya baslamizsiniz zaten , islerinizin kotu gitmesinin bir cok nedeni olabilir yanlis zamanlama yanlis hesap yada programlama ve benzeri bir cok sebep olabirir evliliginizin kotu sonuclanmasininda binlerce nedenoi olabilir ama onemli olan bunlarin sizin kendinize guveninizi kaybetmenize sebep olmalarina izin vermemenizdir.

Ruyaniz cok kisa ve ozel bir anlam tasimayan bir ruya , ruyalarinizi paylasirken ruya sirasinda neler hissettiginizi de yazarsaniz yararli bir analiz yapabilirim iki gencin konusdugunu gordugunuz ruya bu haliyla sadece icinizdeki bazi duygu yada hisleri disa vurma ihtiyacinizi yansitiyor .