arkadaşlar çok çaresizim lütfen yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yaren81

Kayıtlı Üye
arkadaşlar eşimle yaklaşık 6 aydır ayrıyız.yok yere ayrıldık.kime gittiysem annesinin büyü yaptırdığını söylüyorlar.bozdurmak için inanılmaz para harcadım ama elde sıfır.artık dayanacak gücüm kalmadı.bana dönsün istiyorum.evliliğimiz bitmesin.onu birdaha görememe korkusu beni bitiriyor.cok severek evlendik.böyle bitmemeli.bana dönmesi için ne yapılabilir.bu büyü nasıl bozulur.aklımı kacıracağım.lütfen bi akıl bi çare..şimdiden tesekkrederim

peril

Kayıtlı Üye
sitede geri döndürme büyüleri var onlara bi göz gezdir ama büyü tekniklerini okumadan bilinçsizce büyü yapma:D:D

yaren81

Kayıtlı Üye
ben büyü yapamam yani büyüyü ehli olan birisinin yapma taraftarıyım.ne yaplaıyım lütfen yardım.asma dalına yapılmış büyü.zor çözülür diyorlar

hira

Kayıtlı Üye
Ah kıyamam ya çok zor bir durum! Yasin okusan diyorum mutlaka faydası olur.Eşine

DriSs

Kayıtlı Üye
urumhamatayil sana ücretli olarak yardımcı olabilir sanırım belkide bedava yapar bilemem tabi :) admin o ona danış..

yaren81

Kayıtlı Üye
urumdan haber bekliyorum benimle ilgilendi sağolsun.eşimle konuşmayı cok denedim ama beni gördümü başlıyor git görmek istemiyorum seni diye bağarmaya.aramızda problem yoktu.nasıl bu hale geldi anlamıyorum.aklımı kacırmak üzereyim.beni sevdiğine eminim.ne yapacağımı şaşırdım.tek bildiğim onu cok sevdiğim onu kaybetmekten cok korkuyorum:(

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
asma dalına yapılmış olduğunu nereden biliyorsun? merak ettim. Asma daha çok aşk ve barışçıL büyülerde kullanılır sanıyordum.Yanlışım var demek ki..

Allah yardımcın olsun, inanmayanla da uğraşması da çok zor .

yaren81

Kayıtlı Üye
gittiğim medyum söyledi asma dalıyla güçlü bir büyü yapılmış çözülmesi çok zor,zaman da gecmiş dedi.beni görünce seytan görmüş gibi oluyor yüzüme bile bakmıyor zaten bağarmaya başlıyor.bunları yapacak bi insan değil beni çok sevdiğine eminim.ne yapacağım aklım almıyor.bayramda ankaraya gitmiştim yokluğumdan faydalanıp evimizi boşaltmışlar.hepsi annesinin yüzünden oluyor.perdeleri bile sökmüş ne istiyor bizden anlamıyorum.bir anne nasıl böyle seyler yapar.yıkılan bir yuva var sen kalk eşya peşine düş..:(

awra

Banlı Kullanıcı
Canım çocukta varmı? çok üzüldüm!!!:smash:

mavilim

Kayıtlı Üye
ah şu kaynanalar,allah yardımcın olsun canım.umarım en kısa zamanda hayırlı birşekilde birarayaya gelirsiniz.allah kimseyi ayırmasın.

psikopat

Kayıtlı Üye
canım benim çok üzüldüm sana yardımcı olucam emin ol

yaren81

Kayıtlı Üye
tesekkrederim arkadaşlar.çocuk yok.1 bucuk yıllık evliyiz 5 yıllık bir beraberliğimiz var.hepsi bitti.dava aşamasındayız ve bitmiş durumdayım çok perişanım neyaplıyım bilmiyorum

kermit

Kayıtlı Üye
ayrılmayı bekle bence, eğer büyü boşanma içinse tahminimce boşandığınızda büyü darbe yer,

büyü aslen bir enerjidir, bu enerji şartlı olduğu konu bitmişse yani olmuşsa kendi kendini yoketmeye başlar

yaren81

Kayıtlı Üye
böyle düşünmemiştim hiç.benden soğutmak için yapılmışsa eğer ozaman nasıl olacak.inşallah hersey yoluna girer cok üzülüyorum coook

hira

Kayıtlı Üye
Yaren bir haber var mı??Haber ver bizede ben merak ettim haber geldimi urumdan?

yaren81

Kayıtlı Üye
hayır hiracım bekliyorum mutlaka yazacağım inşallah olumlu olur herşey

hira

Kayıtlı Üye
Kesin büyümü varmış canım ya?

yaren81

Kayıtlı Üye
gitmediğim medyum kalmadı artık hepsi var annesi yapmış dedi.kimisi nerde yaptırdığını bile söyledi.nasıl bir anne böyle bişey yapabilir anlamıyorum.hiç bir sebep yokken ayrıldık canım inan cok zor durumdayım.bakmasına herkes bakıyor.bozarım diyorlar dünyanın parasını verdim ama sonuç kocaman bir sıfır.benim için önmeli olan bozabilecek birisi.onu bidaha göremezsem diye cok korkuyorum.aslında bana yasattıkları unutulacak gibi değil ama kendi isteği dışında yaptığına inandığım için geri dönmesini çok istiyorum.allah kimseyi ayırmasın cok zor...

hira

Kayıtlı Üye
Yarencim zor olmaz mı hiç, Allah yardımcın olsun.İnşallah barışırsınız ben inanıyorum barışacağınıza hislerim kuvvetlidir.ALLAH biliir büyü yapana yapacağını.Mutlaka çözümü vardır.Bu çektiğin acılarda mutluluk olarak geri döner mutlaka sana.Her karanlığın sonu aydınlıktır.

dilem

Kayıtlı Üye
evet her karanligin sonu aydinliktir katiliyorum allah yardimcin olsun insallah hersey düzelir ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...