Reptilyan Varlıklar

magicex

Kayıtlı Üye
Google mapsa secret reptilian yaz entere bas. inlerini gostersin sana

HeryerMoR

Kayıtlı Üye
Konuyla ilgili uzun süredir araştırma yapıyorum , hala yeni yeni kayıtlara bilgilere ulaşmak mümkün.

Bu konuya yıllar önce şeytanla anlaşma yapma - ruhunu satma bilgisine ulaşmak için şansa rastladığım bir konuydu. Araştırma yaptıkca akıl alamıcak olaylara ulaştım. Tabiki farklı düşünen arkadaşlar olabilir. Bu varlıkların varlığına inanmaktayım , babil medeniyetinde de birçok yazıtlar da yada heykellerde bunlara rastlamak mümkün. Okadar çok bilgi varki toparlayıp yazmak mümkün değil benim için doğrusu.
İsmi reptilian olsa da bu bir evrensel dilde verilmiş bir isim olabilr. Ama müslüman olarak bunların cin tarifesinden olduklarına inanmaktayım. İnsanlıktan önce dünyada hüküm sürdükleri araştırmalar doğrultusunda bilinmekte ( cin tarifesinde olduğu gibi) sonra ne oldu hak din geldi ve gözlerimize perdeler indi. Perdeler indi derken boyutlar ayrıldı ve o varlıklar bizden başka bir boyuta geçiş yaptılar. Astral düzeyde olan bu varlıklar nasıl olduda şu an bizim boyutumuza geçiş yaptılar dediğimde , şu an ismini hatırlamadığım ama internetden kolayca araştırıp bulabileceğiniz amerikalı bir bilim adamı sayesinde. Bu bilim adamı yakın tarihler de yıldız geçidini açmasıyla biliniyor. Hatta araştırmalara baktığımda bu olay 51. bölge ufo kazası olayından önce gerçekleşmekte. Bu yıldız geçidinin açılmasında ilk baş da gri uzaylılar denilen varlıklar giriş yaptılar. Artık olayın farkına varmasındanmıdır bilinmez yıldız geçidi yine aynı kişi tarafından kapatıldı.
Sonra nemi oldu halen hayatta olan 2 öğrencisi birisi suriyeli , isimleri hatırlamadığım için kusura bakmayın , bu yıldız geçidini yeniden açtılar fakat kapatamadılar. Şu anda dünyanın büyük güçlerinin kontrollerinde oldukları bir gerçek. Heryerde simgelerine ulaşabilirsiniz. Nasa dan tutun , farkında olmadığımız bilgisayar oyunlarının bile içerisinde var. hollywood flmlerinde apaçık gözükmekteler. Özellikle amerikan müzik sektöründe rastlayabilirsiniz. illuminati... büyük güç bunların kontrolünde. Tv dünyasında özellikle amerika müzik sektöründe olmalarının sebepleri , insanları uyuşturucu ve alkole özendirmek içindir. (klipleri dkkatle izlerseniz görebilirsiniz ) bu sayede astral düzeyde de olsa insanları ele geçirme kontrol altına almayı kolaylaylaştırdığı için bu yolu kullanmaktalar.
Simgelerin , sözlerin enerjisine inanırım , bu forumda da bu konuyla ilgili bilgili kişiler vardır elbetki. Binlerce kişinin bir stadda farkında olmadan bile olsa aynı anda sihirli şarkı sözlerini söylediğini yada illuminati işareti yaptığını gördüğümde kanım donmuştu.
Amerikanın ığraka girmesini araştırın , herkes petrol kaynakları için zannediyor , ama amerikanın işgal için harcadığı maliyet oradaki petrol kaynaklarının 4 yada 5 katı... Ve ne hikmetse bu suriyeli bilim adamı hala orada araştırma yapmakta...
Eee ne yapıcaz bu konuda , benim inancım doğrultusunda yazıyorum , tek koruyucumuz Allah cc dir. Ona sığının , kurana sarılın , ilimli insanların verdiği bilgiler doğrultusunda söylüyorum bunu. Uzaylı diye bişey yok , evet mantık bakımından uzaydan dünya dışından gelmekteler , dünyada da yaşam yerleri var ( peri bacalarını araştırın ) başka boyut varlıkları ve tek korunma yolu müslüman isen kuran-ı kerim dir.

Daha bilgi almak isteyen var ise , bildiğim kadarıyla cevaplamaya çalışırım. Ayrıca türkiye de araştırma yapan Ferah Yurdözü var , en azından yabancı kaynakları türkçeye çevirip bize veriyor. Az da olsa kaynak olabilir sizlere.

Hayırlı Ramazanlar.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Reptilian genel bir tanımdır. Bizim gibi bedenli varlıkların, gezegenimizdeki sürüngen yaşam formlarının bazı özelliklerini taşımalarından dolayı böyle bir isim seçilmiştir. Reptilia demek sürüngengiller demektir. Bizdeki bilimum kertenkele, yılan vs. bu sınıfa girer. Bu sınıfın özelliklerini taşıyan zeki yaşam formlarıdırlar kısaca. Cinlerle vesaire de ilgileri yoktur. Kainata dağılmış milyonlarca canlı türleri içindedirler. Tek bir ırk değillerdir. Kainatın genelinde farklı sürüngenimsi zeki canlılar vardır. Biz insanlar henüz bu konuda emekleme çağında olduğumuzdan reptilian diyip kategorilendirip çıkıyoruz işin içinden.

Bütün bunlar bir yana Dünyalı reptilianlar da vardır ve bu Dünyalı türler içinde düşük zekalı ve sanıldığından daha az zeki olanlar da vardır. Çoğunun soyu insan nesli yüzünden tükenmiştir. Zamanla gezegeni ziyaret eden Dünya dışı reptilian sınıfı ırklar, yeni geldikleri gezegende haliyle kendi türlerine yakın olan bu Dünyalı reptilianları üstte tutmuş ve güç vermiştir. İnsan her zamanki dominantlığı ve başka ziyaretçilerin de etkileriyle çoğu zaman bu reptilianları yok etmiş veya bastırmıştır. Bu durum her zaman kötü değil, iyi iş birliklerine de sahne olmuştur. Zira kainat içinde farklı gruplarda bir birine zıt reptilian ırkları da mevcuttur.

Kaynak yok.

HeryerMoR

Kayıtlı Üye
Tabiki benim araştırmalarım ulaştığım kaynaklar doğrultusunda vardığım kanıdır. Maddesel düzeyde görmediğimiz şeyin ispatını yapamadığımız için neyin doğru neyin yanlış olduğunun kanısına kesin varamayız. Cin veyahut farklı bir canlı türü , değildir deme kesinliğine nerden ulaşmaktasınız rica etsem bilgi verirseniz sevinirim. Yüzlerce kaynak bulunmakta , aslında dini görüşüm olarak zaten tek kaynakta geçtiğini araştırırsak bilebiliriz. Bazı yabancı kaynaklarda da bu varlıkların iblis soyundan olduğu geçmekte. birçok görüntü kaydının dışında birebir temas sağlayan insanlar da bulunmakta. Uzaylı kaçırılmaları , yada ülkemizde cinlerin kaçırması yada işaretlenmesi birbirine benzemekte. Kültürer olarak farklılıklar nedeniyle isimler değişiklik gösterebilir. Dinler tarihini , ahir zamanı araştırdığımızda bazı bilgilere ulaşabilirsiniz. Babil medeniyeti , sümerler ... neden yokoldu , neden bazı şeyler yasaklandı müslümanlık geldikten sonra. Neden / sonuç ilişkisi kurarak bazı detayların eşleştiğini farkedebilirsiniz.
Amerikada bir göktelende reptilian teması yaşadığını idda eden bir insanın vücudunda kınaya benzer bir maddenin olması , ülkemizde de aynı şekilde izlere rastlanıp cin tarifesinin kına yaptığı bilgisi birbiriyle aynı değilmidir. Birebir şahit olduğum bir konu olduğu için bu örneği vermek istedim.
Tabiki olabilir yada olmayabilir. Ama kesin budur yada değildir demek mantıksız.
Saygılarımla.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Tabiki benim araştırmalarım ulaştığım kaynaklar doğrultusunda vardığım kanıdır. Maddesel düzeyde görmediğimiz şeyin ispatını yapamadığımız için neyin doğru neyin yanlış olduğunun kanısına kesin varamayız. Cin veyahut farklı bir canlı türü , değildir deme kesinliğine nerden ulaşmaktasınız rica etsem bilgi verirseniz sevinirim. Yüzlerce kaynak bulunmakta , aslında dini görüşüm olarak zaten tek kaynakta geçtiğini araştırırsak bilebiliriz. Bazı yabancı kaynaklarda da bu varlıkların iblis soyundan olduğu geçmekte. birçok görüntü kaydının dışında birebir temas sağlayan insanlar da bulunmakta. Uzaylı kaçırılmaları , yada ülkemizde cinlerin kaçırması yada işaretlenmesi birbirine benzemekte. Kültürer olarak farklılıklar nedeniyle isimler değişiklik gösterebilir. Dinler tarihini , ahir zamanı araştırdığımızda bazı bilgilere ulaşabilirsiniz. Babil medeniyeti , sümerler ... neden yokoldu , neden bazı şeyler yasaklandı müslümanlık geldikten sonra. Neden / sonuç ilişkisi kurarak bazı detayların eşleştiğini farkedebilirsiniz.
Amerikada bir göktelende reptilian teması yaşadığını idda eden bir insanın vücudunda kınaya benzer bir maddenin olması , ülkemizde de aynı şekilde izlere rastlanıp cin tarifesinin kına yaptığı bilgisi birbiriyle aynı değilmidir. Birebir şahit olduğum bir konu olduğu için bu örneği vermek istedim.
Tabiki olabilir yada olmayabilir. Ama kesin budur yada değildir demek mantıksız.
Saygılarımla.
Siz cinleri nereden biliyorsunuz? Kur'an sayesinde.
Kur'an içindeki cin tariflerine inanmak zorundasınız eğer cinlerden bahsediyorsanız değil mi? Kısa ve net Kur'an cinleri bedensiz olarak tarif eder.
Kur'an üstü kapalı olmayan 3 yaratılmış türünü anlatır:
1- Saf nurdan / Melekler
2- Dumansız ateşten / Cinler
3- Toprak ve nurdan / İnsanlar

Biz de bu şekilde kainatta bedenli, bedensiz ve bedenli-bedensiz melezi varlıklar olduğunu veya olabileceğini biliriz. Bizim beden dediğimiz şey, yıldızlarda ve gezegenlerde bulunan elementlerin bir araya gelerek oluşturduğu katı cisimlerin muhteviyatıdır. Yani biz karbon temelli bedenli canlılarsak, yarın bir gezegende silikon temelli bir canlı bulduğumuzda ona da bedenli varlık diyeceğiz. Bedenli bedensiz nedir önce onu anlamımız lazım.

Reptilian denilen şey adı üstünde ''reptilian'' yani reptilia/sürüngengiller olduğundan bu size ne anlatıyor? Bu canlıların sürüngen özellikleri taşıdığı. Yani bedenli oldukları. Benim bildiğim bütün sürüngenler bedenli. Yok başka bir şey olsaydı adı reptilian olmazdı başka bir şey olurdu.
Mantıksız demeden önce hangi mantıkla olaya baktığınızın mantıklı bir çıkarımını yapmanız lazım.

Eleman

Kayıtlı Üye
İş
Tasarim ve El Sanatları
Aslında çok ciddi ve detaylı bir konu bu. Hani bazen günlük hayatta yaşadığımız, şahit olduğumuz, haberine rasladığımız bazı olaylar karşısında "bunlar insan değil, bunu yapan insan olamaz" vb cümlelerle yorum yaparız ya; ben bunun gerçek olabileceğine inanıyorum. Yani dünyada yaşayan bazı insan görünümlü şekil değiştiriciler var.
Bunları yapanların da genetik mühendisliği konusunda gelişmiş oldukları iddaa edilen ve insan görünümlü ruhsuz melezler yaratan reptilianlar olabilir.

Bu konulara meraklı olduğumdan dolayı sayın Chillout'a da yazdıklarımı okuma şansı olursa, detaylı bilgiye sahip olduğunu ön görerek bazı sorular sormak istiyorum:

1) Reptilian konusunun forumda geçen "10 gündür dünya genelinde görülen kötü enerjiler/1.Faz" konusunda anlattıklarınızla bağlantısı var mıdır?
Mesela kasyopya celselerinde işlenen bazı konuların Faz mevzusuyla alakası var mıdır?
(Bunu sormamın nedeni bu konuda daha fazla bilgiye nereden ulaşabileceğimi bulamamış olmam biraz da)
2) Cinsel özgürlük olarak Amerika'da alınan kararlar sizin tabirinizle bir tür "pompalama" mıdır? Eğer öyleyse Amerika'n başkanının reptilian olduğuna dair iddaların gerçeklik payı yüksek olabilir mi?
3) Ortadoğu'daki kaos ve çıkan kan enerjisi, ışid gibi örgütler bilinçli veya bilinçsiz olarak reptilyanlara hizmet ediyor olabilir mi?
4) Normal insan olarak kalmak, yani cinselliği ve yemek güdümüzü kimsenin kullanmasına izin vermek istemiyor, hatta bunlardan uzaklaştığımızı hissediyor ve bu yolda devam etmek istiyorsak bizi etkilemeye çalışan negatif varlıklara karşı mücadele etmek adına neler yapılabilir.
Maddeye veya bedene değil ruhsallığa odaklanmamız yeterli midir?

Konuya meraklı üyeler varsa (bu konularda az ya da hiç bilgisi olmayanlar) şu videoyu da izleyebilir.
(reptilyan kontrolü altında olan insan davranışları kısmı çok ilginç bence)

https://www.youtube.com/watch?v=geUqezAtIe0

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Aslında çok ciddi ve detaylı bir konu bu. Hani bazen günlük hayatta yaşadığımız, şahit olduğumuz, haberine rasladığımız bazı olaylar karşısında "bunlar insan değil, bunu yapan insan olamaz" vb cümlelerle yorum yaparız ya; ben bunun gerçek olabileceğine inanıyorum. Yani dünyada yaşayan bazı insan görünümlü şekil değiştiriciler var.
Bunları yapanların da genetik mühendisliği konusunda gelişmiş oldukları iddaa edilen ve insan görünümlü ruhsuz melezler yaratan reptilianlar olabilir.

Bu konulara meraklı olduğumdan dolayı sayın Chillout'a da yazdıklarımı okuma şansı olursa, detaylı bilgiye sahip olduğunu ön görerek bazı sorular sormak istiyorum:

1) Reptilian konusunun forumda geçen "10 gündür dünya genelinde görülen kötü enerjiler/1.Faz" konusunda anlattıklarınızla bağlantısı var mıdır?
Mesela kasyopya celselerinde işlenen bazı konuların Faz mevzusuyla alakası var mıdır?
(Bunu sormamın nedeni bu konuda daha fazla bilgiye nereden ulaşabileceğimi bulamamış olmam biraz da)
2) Cinsel özgürlük olarak Amerika'da alınan kararlar sizin tabirinizle bir tür "pompalama" mıdır? Eğer öyleyse Amerika'n başkanının reptilian olduğuna dair iddaların gerçeklik payı yüksek olabilir mi?
3) Ortadoğu'daki kaos ve çıkan kan enerjisi, ışid gibi örgütler bilinçli veya bilinçsiz olarak reptilyanlara hizmet ediyor olabilir mi?
4) Normal insan olarak kalmak, yani cinselliği ve yemek güdümüzü kimsenin kullanmasına izin vermek istemiyor, hatta bunlardan uzaklaştığımızı hissediyor ve bu yolda devam etmek istiyorsak bizi etkilemeye çalışan negatif varlıklara karşı mücadele etmek adına neler yapılabilir.
Maddeye veya bedene değil ruhsallığa odaklanmamız yeterli midir?

Konuya meraklı üyeler varsa (bu konularda az ya da hiç bilgisi olmayanlar) şu videoyu da izleyebilir.
(reptilyan kontrolü altında olan insan davranışları kısmı çok ilginç bence)

https://www.youtube.com/watch?v=geUqezAtIe0
1- Bir anlamda var, direk olarak değil. Kasyopya ve türevi celseleri yalanlamamakla birlikte ciddiye de almıyorum bu sebeple yorum yapamam.

2- Cinsel özgürlükle, cinsel manipülasyonu ayırmamız lazım. Manipülasyon kısmı evet bir tür pompalamadır. Amerikan başkanı reptilian değildir insandır, tıpkı illimünati meselesinde olduğu gibi aşırı çarpıtılmış, yalan yanlış bir sürü bilginin bir birine karıştığı bir mesele. Bu biraz da bilginin erişilme hızının artması ve her internet erişimi olanın kendini uzman veya bilir kişi olarak satmasından kaynaklanan bir sorun. Asıl sorun ise insanların bunları aşırı ciddiye almaları, araştırma yapma zahmetine girmeden ne verilirse olduğu gibi kabul etmesidir.

3- Reptiliyanları neden bu kadar gözümüzde büyütüyoruz sebebini yukarıda yazdım. Reptiliyanlar kim ki onlara hizmet edilsin? Benim tavsiyem bu ırkı fazla gözünüzde büyütmemeniz. Bu gezegen insanlara tahsis edildi öyle de kalacak ta ki yok edilene kadar. Son 50 yıldır güç anlamında bahsi geçmeye başlayan bir ırktan bahsediyoruz. Fazla açamıyorum kusura bakmayın. Farah Yurdözü hanımefendi de ne yazık ki ne varsa bir birine karıştırıyor. Yine öyle bir oldu ki her üçgen ve piramit gören ''aha illimünati'' moduna girenler bu konuda da aynı aceleci ve sığ anlayışları bize yediriyor. İsim vermeyeceğim, kötü niyetten de değil ama Akademi Larimar logosu yüzünden kaç kişi ''işteee illimünatiii'' dedi biliyor musunuz? Hayır oturup anlamlı ve yeterli bir logo yapacağız diye Urum'la kafa patlatırken ikimiz de o an ''İllimünati'' üyesi olduğumuzu bilmiyorduk mesela(!) Yani o derece körü körüne gidiliyor ki bazı şeylerin üstüne, bir an ''yoksa ben illimünati üyesi miydim acaba'' diye kendimiz inanacağız az kaldı! :) Millet üçgen, piramit gibi geometrinin temel taşları ve şaheserlerinden korkar oldu var mı böyle bir şey? Ben de yakında kareye savaş açacağım. Bakın bir gün üşenmeyip kare ile ilgili mini bir yazı dizisi hazırlayacağım başlığı da kıllımünati koyacağım. Öyle tarihsel veriler, öyle olayları bağdaştıracağım ki bir an ''acaba mı lan?'' moduna sokacağım insanları. Yahu topu topu kare, diktörtgen, daire, altıgen ve üçgen var zaten insanların tarihte en çok kullandıkları, al evir çevir her şeye yapıştır. :D Bu arada İllüminati isimli bir örgüt gerçekten vardır ama eskisi gibi etkin değildir, dikkat dağıtmak amacıyla ip üstüne çıkarılıp millete yedirilen ism-i cambazdır. Millet fellik fellik üçgen ararken adamlar arkada yapacağını yine yapıyor.

4- İbadet, evrenselleşmek, aşkın olmak.. Kısaca bunun bir tarifi yok, mantığınızı ve kalbinizi dinlemeniz yeter. Kimseden artık daha fazla insan olmak için tarif beklemeyin, istemeyin, bu biz insanlara öğretilecek bir şey değil, bu içimizde olan bir şey. Kendiniz olun bu yeter. Kendinizi dinleyin bu yeter. Kimse artık kimseye insanlığı öğretmesin, öğrettirmeyin!
Yaşa ve yaşat,
Sev ve sevdir,
Hisset ve hissettir,
Aydınlan ve aydınlat..
Bunları kim sana öğretebilir ki ey insanoğlu? Sen zaten bunlarsın. Sana eklenmeye çalışılacak şey, öğretilecek şey bunlardan daha üstün olamaz. Bunları öğreteceğim diye yola çıkanların kaçı bunların hepsi ki, sana sende olanı öğretme cüretinde bulunacaklar? Bunlar sen değilsen kimse seni bunlar yapamaz. Sen yitiksin demektir, senden başka kimse de seni bulamaz.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Sn Chillout, illuminati örgütü hakkında söylediklerinizi biraz açar mısınız? Yani bizim gözümüzde şu an illuminati tamamen bizim felaket tellalı olmamızdan ötürü abartılmış, zannedildiğinden daha zararsız, sadece şu sıralar konuşması moda olmuş bir kavram mı? Ve evet, dediğiniz gibi her yerde onlara ait semboller, yakıştırmalar peşine düştük. Mesela en basitinden bir animasyon izlerken bile - evet hala izlerim ve çok severim:)- durdurup o görüntüde işaretler buluyorum. Şimdi bu yaptığımız tabii ki bize fayda sağlamıyor ama ben şahsım adına işin iç yüzünü merak edip bi tarafında bulunmak istiyorum. Tamam bilgisiziz, ama öğrenmeye ve inanmaya o kadar meyilliyiz ki ne verilirse yutuyoruz.
Peki böyle bir olay varsa mahiyeti nedir, ve insanların tepkisi ne olmalı biraz bilgi verir misiniz?

albus

Kayıtlı Üye
Reptilyan varliklar italyan varliklar olabilir mi? :D
Cubbeli ahmet hoca hayvandan insana degil insandan hayvana donusenlerin olabilecegini idda etmisti yanlis hatirlamiyorsam.

pinkstar73

Kayıtlı Üye
Reptilianlar orionda gelen başında lusifer adlı (islamda şeytanın ) bulunduğu iliminatinin gerçek kurucularıdır şekildeğiştirebilen kertenkelemsi varlıklardır bu konuda atatürkün araştırdığı mu kıtası ve argarta ve şambala uygarlıklarını tavsiye ederim bide sınırötesi yayınlarının kitaplarını tabsiye ediyorum bide eric von danıkenin tanrıların arabaları adlı kitabı oku bide sınır ötesi yayınlarından gizli sırlar öreticisini oku burnunun dibinde olanlara şaşırırsın

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sn Chillout, illuminati örgütü hakkında söylediklerinizi biraz açar mısınız? Yani bizim gözümüzde şu an illuminati tamamen bizim felaket tellalı olmamızdan ötürü abartılmış, zannedildiğinden daha zararsız, sadece şu sıralar konuşması moda olmuş bir kavram mı? Ve evet, dediğiniz gibi her yerde onlara ait semboller, yakıştırmalar peşine düştük. Mesela en basitinden bir animasyon izlerken bile - evet hala izlerim ve çok severim:)- durdurup o görüntüde işaretler buluyorum. Şimdi bu yaptığımız tabii ki bize fayda sağlamıyor ama ben şahsım adına işin iç yüzünü merak edip bi tarafında bulunmak istiyorum. Tamam bilgisiziz, ama öğrenmeye ve inanmaya o kadar meyilliyiz ki ne verilirse yutuyoruz.
Peki böyle bir olay varsa mahiyeti nedir, ve insanların tepkisi ne olmalı biraz bilgi verir misiniz?
İlluminati 1776 yılının 1 Mayıs'ında, Hristiyanlığın batıllaşıp dejenere halde halk üstünde kullanılması, genel olarak insanlığın ön yargıları ve tutumları, iktidar ve gücün kötüye kullanılmasına karşı, bir kilise hukuku profesörü olan Adam Weishaupt tarafından 5 kişiyle kuruldu. Profesör Adam başta bu gruba mükemmelleştiriciler adını yakıştırmış neden bilinmez olmamış. Karşı durdukları şey çok güçlü olduğundan, gizli ve etkin bir yapılanma arayışına girdiler. Masonları örnek aldılar (ne olduysa o zaman oldu) yapılanma usulü olarak. Kısa zamanda binlerce üyeye ulaştılar. Örgütün kurulduğu Bavyera'da hükümet tüm gizli örgütleri (dışa kapalı toplantılar vs. düzenleyenler) yasakladı. Resmi olarak İlluminati de aslında o tarihte bitti. Gayrı resmi olarak hala günümüzde mevcuttur. Tabi o ilk kurulduğu zamanlardaki aynı ideoloji veya isteklerden geriye ne kaldı bilinmez. Bilinen şey ise, hali hazırda gizli örgüt şematiği olan bu topluluğun bir kamuflaj gibi kullanılmış olması. Dünya üstünde o kadar ciddi ve eski gizli örgüt var ki bunlara yetişmek neredeyse imkansızdır. Bu örgütler o kadar tehlikeli olabilir ki komplo teorisyenleri bunların gerçekleri yanında Pollyannacı bile kalabilir. Düşünün ki bir zamanlar ortaya çıkmış bir örgütü buzdolabında bekleterek, 250 yıl sonra, o buzdolabı sahiplerinin yediği bir çok naneyi bu örgütmüş gibi gösterebilecek güçleri ve yüz yılları kapsayan planları olabiliyor.
Kim bu adamlar? Hiçbir kesin bilgi yok. Sadece arkalarında bıraktıkları izleri birleştirip ortaya çıkarılan fikirler var. Üstelik bu adamlar tek değiller.
Diyelim ki X grubu bu İlluminati'yi dikkat dağıtmak için kullanıyor. Hani diyoruz ya şöyle gizli, böyle güçlüler diye, bir de bunlarla alakası olmayan Y grubu var. Bir de ortada Z grubu var. :) Etrafta gerçekten kimsenin çözemediği 40 tilki var. Bu tilkiler hem Dünya'dan ve bir birlerinden gizlenerek (ya da bir birlerine güç dengesi oluşturarak) Dünya'yı yönetiyor hem de binlerce yıllık bir varoluşu sürdürüyorlar. İnanılmaz ve baş döndürücü şeyler oluyor.
Kısaca İlluminati sadece gözleri oyalamaya yarayan bir illüzyon gösterisi.

Tepki meselesine gelince lütfen kimse kızmasın ve darılmasın ama bu gizli X,Y,Z örgütlerine karşı bir tepki oluşturamazsınız. İçlerinden en az 1'i yok olmayı yani intiharı seçip yanında da diğerlerini götürmeyi seçmedikçe onlar Dünya'yı yönetmeye devam edecekler (Belli bir mühlete kadar bu da dini meselelere giriyor). İnsanlar 365 günlük takvim kullanırken onlar çok daha farklı bir takvim kullanıyorlar. Gerçekleri gizleyip, bu gerçekleri yani bilgiyi insanları yönetmek için kullanıyorlar. Örnekleyeyim:
Bir film vardı Kara Şahin Düştü diye. O filmin başında Aidid adlı bir Somalili hakkında, ''BM gıda ve sağlık paketlerine el koyarak, Somali ve halka bunları azar azar vererek diktatörvari biçimde yönetiyordu'' repliği vardı. İşte oradaki halkın hakkı olan yemek ve ilaçla nasıl o halkı yönetiyorduysa, bu insanlar da bilgiyi ellerinde tutarak Dünya'yı yönetiyorlar.

Size çok başka bir şey söyleyeceğim. Bu bahsettiğimiz gizli güçlerden en az ikisi Osmanlı İmparatorluğu içindeydi. Ne zaman ki dengelerin değişmesi gerekti (ben nedenini bilmiyorum, nasılını bilmiyorum, o örgütlerin mahiyetini de bilmiyorum) ne zaman ki bu örgütlerin kararı değişti veya güç kaybettiler, 4 kıtada yayılan neredeyse 700 yıl Dünya'nın hakimiyetini ele alan, Abd'den vergi alan, Kanarya Adaları ve İzlanda'dan, İngilitere'den toprak alan bir imparatorluk da bu şekilde yıkılmış oldu. Yıkılmakla da kalmadı, üstünü öyle bir örttüler ki, sadece 50 yılda bu imparatorluğun torunları kendilerini 3. sınıf dünya vatandaşı zannettiler ve öyle de yaşamaya başladılar. Bu da size bu örgütlerin iki tarafı keskin bıçak olduğunu anlatmaya yeter sanırım.
Osmanlı İmparatorluğu yıkıldıktan sonra diğer gruplar güç kazandı. Misalen Y,Z grubu güç kaybederken X grubu üste çıktı ve yine misalen Amerikan imparatorluğu yükselişe geçirilecek yeni merkez olarak seçildi. :)
Dünya da böyledir, bir yükselir, bir alçalır. Kimse ne oldum dememeli ne olacağım demelidir.
Tıpkı bugün de Abd, Rusya ve Avrupa'nın alçalmaya aynı anda başladığı gibi..

ipekila

Kayıtlı Üye
Reptilyanların İlluminati ve Masonlar ile iletişim halinde olduğunu okumuştum, bu gizli locaların sırlarından biri de buymuş okuduğum yazıya göre. Yanılmıyorsam rahmetli Aytunç Altındal'ın kaynaklarından birinde söz ediliyordu. Farah Yurdözü ise bu varlıkların bedenli olmalarına karşın tıpkı bizim kültürümüzde "üç harflilerden özellikle gece yarı çok fazla bahsetmemek gerek, yoksa gelirler" düşüncesine paralel olarak düşüncenin enerjisi ile davete icabet ettiklerini söylüyor asıl kafa karıştıran nokta da bu... İnsanlar ile her an iletişim kurmaya meğilli varlıklar. Yeryüzündeki varlıkları azımsanmayacak kadar köklü...

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu konuda hiçbir fikrim yok çünki internetteki ergenler tüm ünlüleri devlet başkanlarını vs. reptilian yaptılar yakında bizim kahveci mehmet abi'de reptilian çıkıcak diye korkuyorum :)

Ama bunların nasıl varlıklar olduğunuda merak etmiyor değilim insanların çoğunluğu tarafından neden görülmüyor vs. gerçekten insanların arasına gizlice karışıyorlar mı bunları hep merak etmişimdir.

Makyavel

Kayıtlı Üye
1947 yılında hemen hemen gözlemler artış gösterdi ve bilinmeye başlandı
o yıllardan bu yıllara kadar bir çok ufo gözlemi ve teması gerçekleşti
fakat reptilian olgusu uzun yıllardır rövanşta olmasına rağmen
hiç bir gözlem yok
sadece "sözde tanıklar" ın ifadeleri var
bu da bana kurgu gibi geliyor konuyu başka bir yere yönlendirmek niteliğinde olduğu görüşündeyim
kayda değer hiç bir video gözlemi yok
bu da bende kuşku doğuruyor
yani sözde anlatılan draco repttilianlar bu kadar zeki ve bilinçli ise sıfır hatasız olmalılar.

Ella~ella

Kayıtlı Üye
İş
Architect
@Düşmüş Kartal (etiketleyemedim, ismi çıkmadı) Manga grubunun hepsi reptiliandır demişti, o zamandan beri yüzlerine bakıyorum ama anlayamadım o_O zaten reptilyanlara inanıyor muyum ondan da emin değilim.

İbisu

Kayıtlı Üye
@Düşmüş Kartal (etiketleyemedim, ismi çıkmadı) Manga grubunun hepsi reptiliandır demişti, o zamandan beri yüzlerine bakıyorum ama anlayamadım o_O zaten reptilyanlara inanıyor muyum ondan da emin değilim.
İnsanları böyle yargılamak doğru değil bence görünüşleri değil de davranışları üzerinden gitsek daha iyi.. düşmüş kundalini reiki uyandırmaya reptilianı uyandırmak dedi o zamandan beri bir tuhafsadım

Ü

Üye silindi 58480

Manga reptilyan mıymış
Şimdi anlaşıldı tüm o şarkı sözleri

Şimdi bunlar yetmez gibi bir de kendini aşka mı bıraktın, hadi be
Bırak adam gibi şeylerle uğraşmayı
Herkes gibi takıl yaşa hayatını
Takılamıyorsan bile rol yap, ne yap et ama yarat kendi yalan dünyanı
Çünkü bunlar para ediyor baksana sevgi bile yalan olmuş, piyadada kavrulmuş, herkes kudurmuş....

Bunlar reptilyandan da öte drago bunlar ?

Talahu

Kayıtlı Üye
Sözlük gibi bir ortam olmuş :LOL:
Çöp varlıklardır. Benzer özelliklere sahip daha gelişmiş varlıklar vardır. Bu konunun yorumlarına da yansıdığı gibi düşünce virüslerini (vesvese) veren varlıklar çok zayıftır.