Channeling diye bir şey duydunuz mu? Lemurians?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

öğrenen

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar internette birisiyle konuştum. İngilizce. Çok ilginç şeyler öğrendim ne kadar doğru bilmiyorum. Lemurians diye bir şeyler varmış.
Siyonistler, ortodoks Alman Yahudileri, Rockerfeller, Rotschild aileleri bunlara hizmet ediyormuş. (Illuminati)

Bir de şey dedi, kafatasımızın arkasında, bir nokta varmış, oraya bastırınca farklı bir boyut açılıyormuş, oradan iyi kalpli farklı boyutttaki varlıklarla konuşabiliyormuşuz, bu varlıklar öyleymiş ki milyonlarca yıldır yaşıyorlarmış, ve de zamanda yolculuk yapabiliyorlarmış

VE de zaman çizgisi bizim bildiğimiz gibi düz bir çizgi değilmiş, farklı imiş.

Arkadaşlar
Ben müslüman bir Türk genciyim, kafam hakikaten karıştı, hakikaten böyle şeyler var mı, yoksa komplo teorileri mi bunlar?

Yani metafizik olaylar var mı hakikaten, ben hiç rastlamadım da.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Kafanız niye karıştı anlamadım. Varlıklarla çeşitli yollardan iletişime geçmek mümkün. Bu da eğer doğruysa farklı bir yoldur. Sorun müslüman olmanızsa, yazdığınız şeylerde islamiyete zıt düşen bir şey de göremedim. Bast-ı zaman denilen bir olayla islamiyette de zaman dışına çıkabilmek mümkün. Bu şekilde illuminati adı altında şeytana hizmet ederseniz endişelenebilirsiniz işte bu müslümanlığa ters:)

kıvep

Banlı Kullanıcı
Zaman çizgisinin düz olmadığı bir gercek zaten. Soyut kavram algısını geliştiremeyen insanlar düz sanır.
Büyük insanlar, büyük büyük gruplar örgütler vs. Kurup dünyayı ele gecirme planları yaparlar olabilir yani :D biz normal insanlar olarak karışmasak daha iyi, hem varsa ne olucakki? Lemurias evime icra getirmediği sürece beni ilgilendirmez. Bu yüzden bu konular fazla konuşulup araştırılmıyor.
Kafamızda noktalar, düğme gibi açılıp bizi nereye götürki? İnsan gibi düşünüp, insanı beklentiler içindeyiz. İyi kalpli varlıklarla muhabbet etmekmi? İnsanlarla insanca konuşulur yaşanır, insan olmayan şeyler için insani olma beklentisi olmamalı. Farklı evrenlerin boyutların hayalini kuranlar, önce şu insan gözlerini atmalılar. Herşeye insanı bakış açısıyla bakılmamalı, hatta zamana bile insan gözler düz der. Kendi insani zamanı düz olabilir ama farklı boyutların, farklı boyutların 5 farklı kapıya açılan, yavaşlayan yada hızlanan zamanını hiç hesaba katmaz. Her varlık her evren insan zamanının düz çizgisinde, 24 saat olarak yaşarmı? İnsani gözlerimiz neyi gösteriyorsa, tüm evreni öyle değerlendiriyoruz maalesef.

kaptanblack

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar internette birisiyle konuştum. İngilizce. Çok ilginç şeyler öğrendim ne kadar doğru bilmiyorum. Lemurians diye bir şeyler varmış.
Siyonistler, ortodoks Alman Yahudileri, Rockerfeller, Rotschild aileleri bunlara hizmet ediyormuş. (Illuminati)

Bir de şey dedi, kafatasımızın arkasında, bir nokta varmış, oraya bastırınca farklı bir boyut açılıyormuş, oradan iyi kalpli farklı boyutttaki varlıklarla konuşabiliyormuşuz, bu varlıklar öyleymiş ki milyonlarca yıldır yaşıyorlarmış, ve de zamanda yolculuk yapabiliyorlarmış

VE de zaman çizgisi bizim bildiğimiz gibi düz bir çizgi değilmiş, farklı imiş.

Arkadaşlar
Ben müslüman bir Türk genciyim, kafam hakikaten karıştı, hakikaten böyle şeyler var mı, yoksa komplo teorileri mi bunlar?

Yani metafizik olaylar var mı hakikaten, ben hiç rastlamadım da.
(Illuminati) denen orgut varmis seytana tapiyorlar uc tane para babasi tarafindan yonetiliyor amblemleri pramit uzerinde tek goz isareti dunyada o orgutun uyesi cok taninmis sanatcilar vs var hatta turkiyede de o orgute uye bir cok taninmis unluler var hatta michel jakson da o orgute uyeydi orgutten ayrildigi icin orgut tarafindan bir tur virus verilip yavas yavas oldurduler virusu veren kendi doktoruydu orgut uyesi o unluler klip lerinde falan tek goz isaretini kullanirlar ve orgut mesajilarini kliplerinde falan vermeye calisirlar ilmunati diye bir kitap var yazarini hatirlamiyorum o kitapta cok daha genis bilgiler hayretle okunacak bir suru bir seyler var tavsiye ederim okumanizi Ben bir solukta okumustum

AJA

Elit Üye
İlluminati konuları açmak yada tartışmak sitemizde yasaktır.

İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...