Manyetik güç dengeleme

hopefull06

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar, bir süredir kendimin de uyguladığı ve olumlu anlamda sonuç gördüğümü düşündüğüm bir uygulamayı sizlerle paylaşmak istedim. Uygulama derken büyü vs. değil, meditasyon gibi.. Bu yazıyı alıntı yaptığım yerde, her fırsatta yapıldığında dünyaya bakış açısının değiştiği, şansın arttığı, herşeyin güzeli ile karşılaşıldığını, rüyaların olumlu olduğunu, moralin daha yüksek olduğunu, basiretin açıldığını, ne işle uğraşılıyorsa o konuda sırlar öğrenildiğini vs.. yazmış.. Ben sadece denedim, memnun kaldım.. Moral ve motivasyon anlamında.. Gelelim konumuza:

Başlarken tercihen bağdaş kurup oturun, ellerinizi ovuşturuyoruz sonra elleri dua eder gibi açıyoruz, daha sonra avuçları birbirine çeviriyoruz, (arada yarım metre mesafe olacak) avuç içleri birbirine baksın, parmaklar karşılıklı olsun, biraz bekleyip sağa sola ( iki elimiz arasında yayı esnetiyormuşuz gibi) hareket ettirin. Ellerin birbirini mıknatısın zıt yönleri gibi birbirini ittiğini göreceksiniz. Ellerdeki itilme hissini hissedene kadar devam edin, zaten ilk 2-3 dakikada hissedersiniz. Ellerinizi sakince yakınlaştırıp uzaklaştırın, burada amaç ellerin birbirini itmesini sağlamak. İtme hissedildiğinde 30 dakika devam edebilirsiniz, önemli olan itmeyi hissedince uzun süre devam edebilmektir. Manyetik bir güçten bahsediliyor, Allah tan isteyin, niyetinizi yapın, şifa, bereket, mutluluk.. vs.. İyi niyetle, temiz duygularla hiçbir isteğiniz geri çevirilmez deniliyor..

Stresi tamamen yok ediyor, neşeli ve pozitif olmaya yardımcı. Beynimizde sağda fikirler var, solda onları gerçekleştirecek güç, ruhun sağındaki ile solundaki güç bir araya geliyor. Ayrıca beynin sağ ve sol loblarınında ortaklaşa çalışmasını sağlıyor. Elektrik bile negatif ve pozitifle iş görür, herşey çifttir, bu güçler bir araya geldiğinde bir çekim yasası oluşuyor, elde edemediğiniz istekleriniz varsa onlar bile gerçek oluyor, 1 haftada değişikliklerin farkına varabilirsiniz..
Alıntı..

Ekli dosyayı görüntüle 6828
.

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Sanırım etkili sonuç için her gün düzenli yapmak gerekiyor.

Madmen

Kayıtlı Üye
Topraklanma meditasyonu ve Tuzlu su banyosu da bu işi iyi görüyor . Ada çayı ve Lavanta tütsüleri ile yapılan ritüelistik meditasyonlarda fevkalade tesir boyutundadır . Lakin meditasyon sırasında kullanılan tütsü ve mumlar sizin kimyanıza göre de değişiyor . Bünyeyi iyi tanımak lazım , Manyetik alanı dengelemek için ...

hopefull06

Kayıtlı Üye
Bu uygulamada herhangi bir tütsü vs.. den bahsedilmemiş, kendini şarj etmek, yenilenmek amaçlı aslında.. Günlük olarak yapılması yada yapılmaması ile ilgili bilgi yok, ancak 1 hafta bile düzenli yapılmasının etkisi var.

Madmen

Kayıtlı Üye
Paylaştığınız uygulama güçlü evet , onunla bir sıkıntım yok . Manyetik güç hakkında konuya katkıda bulunmak istedim sadece ve bildiklerimi paylaştım . :)

Lakin Negatif enerji vücudumuzda şekil almadan önce ondan korunamazsak , Bu tür uygulamaların da pek tesiri yok . Sağlıklı bir durumu korumak , Hastalıklı bir durumu iyileştirmekten daha kolaydır . O yüzden bu tür uygulamaların bir insanda disipline ve düzene oturulması lazım pozitif bir sonuç için . Uzun süre enerjisi düşük bir insan bir günde bunu uygulayarak iyileşemez . Paylaşım için teşekkürler ...

Anael Zan

Kayıtlı Üye
İlk iki hafta hergun 30 dk.ve daha fazlasını yapın daha sonra 2 günde bir yapabilirsiniz.. Kollarınız 30 dk.dayanmayacaktır o yüzden 24 saat içinde ara ara yapıp 30 dk.ve ya daha fazlasını tamamlayabilirsiniz.. Mutlaka yapın ben fazlasıyla yararını gordum hatta hayatım istediğim yonde ilerlemeye başladı..tabi inanç dua niyet te çok önemli...