Varlıklarla İletişime Yardımcı Ses

kadirrrr

Kayıtlı Üye
Herkese Merhabaaaaa. Cin,ruh,melek gibi varlıklarla iletişime geçmek isteyenlere yardımcı olması amacıyla açıyorum bu konuyu. 3 yılı aşkın binaural ses (I-Doser) deneyimim var. Yeni tanıştığım Iso-Tones doğaüstü varlıklarla iletişime geçmeye olanak veriyor ve deneyimime dayanarak söylüyorum gerçekten işe yarıyor. (Tabikii başta azim,inanç ve düzen gerekiyor).

Iso-Tones Hakkında daha fazla bilgi: Astral seyahat, çakra açma- dengeleme, üçüncü gözü açma, durugörü, ESP, yaratıcılık, şifa, lucid rüya, aura görme, derin meditasyon, teta durumuna geçme, rahatlama, enerji kazanma, uyku sorunlarını giderme, verimli uyku, baş ağrısını geçirme, zihinsel performansı arttırma, bağışıklık, iç farkındalık vb. konularda sesler hazırlanmış. İsteyen olursa özel mesajla ulaşsın daha fazla bilgi verip mp3'ünü yollayabilirim.

Simdi nasıl yapacağınızı anlatıyorum. Bu sesi kendi özel seansınızı/davetinizi yapmadan önce dinlerseniz etkisi kat ve kat artacaktır çünkü bu ses doğaüstü varlıklarla iletişime geçmeniz için deyimi yerindeyse beyninize kapı açıyor.Bu kapıyı açık tutmak,kullanmak veya kapatmak,oradan geçenleri kontrol etmek sizin elinizde. Başlamak için kulaklık gerekiyor. Kulaklığımızı sağ kulaklık (kulaklık üzerinde R yazar) sağ kulağımıza, L yazan kısım sol kulağımıza gelecek şekilde takıyoruz. Ve çalan sese odaklanıyoruz. Dinlerken gözünüzü kapatabilirsiniz daha iyi odaklanmak için veya dinlerken etraftaki varlıkları hissetmeye çalışabilirsiniz tercih size kalmış. Ses bittikten sonra devam edin ve varlıkları hissetmeye çalışın, ya da başta belirttiğim gibi kendi özel davetinizi yapın.

NOT: Konu alıntı değildir,bir teşşekkürü çok görmeyin.

SES ( Sağ tıklayıp kaydederek cep telefonuna atıp dinleyebilirsiniz): http://www.iso-tones.com/ESP.mp3

gizliherif

Kayıtlı Üye
Bu seste subliminal olmadığını nasıl anlayabiliriz, bence bu kadar kolay olmamalı.

kadirrrr

Kayıtlı Üye
Bu tür sesler bir tür subliminal zaten. Dinlediğiniz sırada beyninize komut gönderiyor,bilinç altınızı vs. etkiliyor. Fakat farklı bir subliminal içermez çünkü orjinal siteden alındı. Kolaylıkla bir ilgisi yok sadece yardımcı konumunda,olay bizde bitiyor

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bu tür medya içerikleri sadece çapalama işlevi görür. Bilinçaltına bazı bilgilerin aktarılması ile bedensiz varlıklarla iletişime geçişlerde sadece küçük bir yardımcıdır bu frekanslar. Psişik faaliyetler için gerekli olan o kadar çok ve o kadar fazla düşünsel faaliyetler var ki bu tür işlevi yetersiz yöntemler size yol göstermez. Düşünsel faaliyetler, duygusal faaliyetler, zaman, çaba, emek, enerjiler, enerji kullanımlarını öğrenme, koruma vs.. vs.. gibi daha da arttırabileceğimiz birçok gerekliliğe sahip bir çalışma alanını bir frekans sistemi ile çözebilme durumunu ben şahsen daha görmedim duymadım.

Ayrıca vermiş olduğunuz şifa gibi çakra aktivasyonu gibi ve saymış olduğumuz birçok sorunun çözümü için hazırlanmış frekans dosyaları bu konularda işlevselliğini kaybeder. Çünkü örneğin şifa aktarımı için duygu, imajine, ses enerjisi, bedende oluşturma ya da imajinede oluşturma gibi birçok gereklilik vardır. Bunlar olmadan aktarım yapılamaz. Bu yüzden gidilen yol yanlıştır. Sevgi ve Işıkla...

zemanek

Kayıtlı Üye
peki mesela kendimizle calisma yapacagiz diyelim ki eft yapacagiz hangisini dinlememiz gerek theta frekansinami inmemiz gerek acaba indirdigim bir programda vardi bio ile baslayan bir sey vardi eft calismasi yaparken vurmadan bu frekans sesini dinleyerek duyguyu serbest birakmaktan bahsediyordu unuttum simdi

Neysee

Kayıtlı Üye
Telepati de ne derece verim saglarim ?