PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ayetel Kürsü'nün özel formülü....

aris
04.07.2008, 22:02
Gece Saat 11 den 5 e kadar okunmalı

1. Gün 50 defa okunacak
2. Gün 170 defa okunacak
3. Gün 220 defa okunacak
4. Gün 313 defa okunacak
5. Gün 50 defa okunacak
6. Gün 170 defa okunacak
7. Gün 313 defa okunacak
Yukarıda formülü verilen Ayetel Kürsü'nün azemetini kısaca belirtmiş olayım hallolması gereken bir işin varsa ,ayrı ayrı bulunan eşlerin birleşmesi için, canına ve malına zarar veren düşmanın helak olması için,kayıp olan bir yiğidin geri gelmesi için, bu ismi geçen Ayetel Kürsüyü mecbur kalmadıkca sakın başvurma...Manevi cezası şiddetlidir...

Caferi Sadık yıldızname kitabından alıntı...

lunatic
22.08.2008, 21:53
bu formül yasak mıdır yani?açıklayabilir misiniz biraz?

aris
27.08.2008, 21:28
hayır yasak degil .sadece hayırlı dualar için okunmalı...örnek evli bir adamın karısını terketmesi gibi kötü amaçlı yada bir kişinin işleri ters gitsin diye okunmamalı anlamında...

lunatic
29.08.2008, 16:07
açıklamanız için çok teşekkürler tabii formül içinde...sevgiler

crowley
29.08.2008, 21:07
ayetel kürsi gerçektan çok yararlı bir sure-i şerif binbir türlü havvası var ben en çok korunma dairesini kullanıyorum

paylaşım için çok teşekkürler emeğinize sağlık

ayca
31.08.2008, 04:19
benimde ilgimi çekti manevi cezası şiddetlidir dediniz ben sevdiğimin geri dönmesi için okumak istesem uygun olurmu? Abdestli okumak şartmı

crowley
31.08.2008, 11:49
her türlü hacet için uygundur abdestli olunması şarttır !

hira
13.11.2008, 02:28
Ayetel kürsü yü dilimden düşürmem,yürekten inanarak okuduğum bir rüyadır.

Abdestli olarak mı okumamız gerek?
Manevi ceza derken,bir kişinin bana gelip gitmesini aramasını istemiyorum.Bunun için okunur mu?

Huzun
13.11.2008, 04:42
Peygamber Efendimiz Bir Hadislerinde;

Günlerin En Hayırlısı Cuma, Kelamın En Hayırlısı Kuran, Kuran'ın En Büyük Suresi Bakara Suresi Bakara Suresinin En Büyük Ayeti AYETEL KÜRSÜ dür

Diye Buyurmuştur

Ayet'el-kürsi'nin Fazileti

Sabahları AYET'EL KÜRSİ 'Yİ okumak :

Sabahleyin yatağından kalkıp abdest alarak 1 veya 3 kere Ayetel kürsi'yi okuyan kimse o gün akşama kadar şeytan ve ve insan şerrinden emin ve mahfuz olur Akşam namazından sonra okuyan kimse sabaha kadar Cenab-ı Vacibü'l -Vucud hazretlerinin hıfz-u semedanisinde bulunur

AYET'EL-KÜRSİ'Yİ cuma günü okumanın fazileti :

Cuma günü sabah namazından evvel abdest alıp tenha bir mahalde kıbleye karşı diz üzerine oturup 313 defa Ayet'el- kürsiyi okuduktan sonra "Ya Rabbe'l- Aziym! bu ayet-i kerime hürmetine, 313 ehl-i bedir ve 313 ehsab-ı Talut hürmetine muradımı ihsan buyur" diye dua eden kimsenin maksat ve meramı hasıl olur biiznillahi teala

AYET'EL-KÜRSİ'Yİ gece okumanın fazileti :

Ayet'el-kürsi'nin harfleri 170 tir, gece yarısında tenha bir yerde oturup kıbleye mütevec-cihen 170 defa ayet'el-kürsiyi okuduktan sonra Cenab-ı Allah'dan her hangi bir muradının hasıl olmasını talep ve niyaz eden kimseye Hak Teala ve Tekaddes Hazretleri dilediği, isdediği şeyi o kimseye lutfundan ve kereminden ihsan buyurur

AYET'EL-KÜRSİ'Yİ yatarken okumanın fazileti :

Rüyasında korkunç şeyler gören kimse, yattığı zaman 3 defa (Euzü billahi mineşşeytanir raciym ) deyip 3 kere Ayel'el-kürsi'yi okusun ve ( Ve La yeudühü hıfzuhüma ve hüvel aliyyül azıym ) kavl-i şerifine geldiği zaman bunu 3 defa tekrar etsin, sonra yatsın, artık o gece korkunç ve taciz edici şeyler görmez, rahat ve sakin olarak uyur Biiznillahi Teala

Ayetel kürsü yü dilimden düşürmem,yürekten inanarak okuduğum bir rüyadır.

Abdestli olarak mı okumamız gerek?
Manevi ceza derken,bir kişinin bana gelip gitmesini aramasını istemiyorum.Bunun için okunur mu?
abdestli okumak faydali bence abdessiz okunmaz

ayperisi
13.11.2008, 15:06
Ben bunun ayetel kürsü nün hadimini çağırmak için yapıldığını okumuştum:rolleyes:

CREEPA
13.11.2008, 20:34
Ben bunun ayetel kürsü nün hadimini çağırmak için yapıldığını okumuştum:rolleyes:

Yaniliyorsun.Bu ayetel kürsinin hadimini cagirmak icin kulanilan formül degil.

hira
14.11.2008, 00:27
Ayetel kürsinin hadimini çağırmak ne demek?

CREEPA
14.11.2008, 00:35
Türkçe anlamı:
hizmet eden, hizmet edici; yarayan, yarar. Kisacasi Cogu Ayetlerin görevlileri vardir.Bunlar bir cesit varlik kimine göre cin kimine göre melek.Ayetin özel bir sifresi vardir,eger bunu cözebilip sonrasinda yapacaginiz oldukca zor olan uygulamalarda ayakta durmasini becerebilirseniz bu varlik sizinle kontaga gecer.

hira
15.11.2008, 02:03
Şifresini nasıl çözeceğim ki? Oldukça zor olan uygulamalar derken? Benimle kontağa geçip bana ne yapacak?
Allah Allah neler varmış.:rolleyes:

serap
15.11.2008, 08:04
bende Ayet`el_kürs`iyi dilimden düsürmem sikintidan kurtulmak ve sevinincede sükretmek icin okurum verdiginiz bilgiler icin tesekkürler

BLOTKHAYSER
15.11.2008, 10:14
sayılar vakıtler sayılar

neden bırıde cıkıp demıyorkı emınım

hayır boyle olursa kabul olur boyle yaparsan daha cok kabul olur

mantıksız

allahla dost olamamanın sonucları bunlar

bataklıktan kurtulup sadece dua edelım sayılara kuruntulara takılmadan sevgı ıle dua edelım

aura
20.11.2008, 20:55
arkadaslar ayetel kursıyı cok okudugun zaman surenın hadımlerı gelıyomus dogrumu??:eek:

forgetfull
29.11.2008, 17:14
hiç okuyan varmı ıistegı gerceklesen var mı

mavilim
29.11.2008, 17:48
görünce yazmak istedim.ben bu formülü aylar önce denedim.ilk gece 50 adet okudum yattım.gece çok kötü bir şekilde uyandım.annem babam başımdaydı.çok ama çok korktum ve bıraktm...elbette herkeste böle olmaz ama bana ii gelmedi.umarım okuyanların istekleri gerçekleşir.

forgetfull
13.12.2008, 19:07
uzaktakı sevgılının gelıp barısmak ıcın okunabılır mı evlılık ıcın fılan sakıncası var mı

yule
13.12.2008, 19:09
Ayetel kürsi çok etkili bir duadır. Niyetinizi edin ve tevekkul edin. Başka bişey yapmayın okumaktan kimseye zarar gelmez.

Lady-Layla
05.01.2009, 06:42
ayetel kürsiyi bir inanin yüzüne okursan, diyelimki devlet islerin var...gibi böyle seyler, karsindakinin kalbi sana karsi yumusuyor ve senin istedigini daha kolay kabul ediyor...

Hem EVET bende kabul oldu! ama neler cektim oraya kadar fakat isyan etmedim!!!!ne kadar cok inanirsan okadar da senin duan kabul oluyor...birde bir salavat var onu 4444 söylemen lazim ozamanda kabul olyur...ama bende Ayetel kürsi cok büyük bir süredir..ve mutlaka günün birinde duan kabul oluyor..onun hürmeti icin cünkü Allah kabul eder.

hem kimi söylüyorki abdestsiz okunmuyor...özür ben ona katilmiyorum...nerde olursan ol ister iste, ister okulda...tuvalet haric! heryerde okuyabilirsin abdestin olursa ve olmasa da olur. cünkü abdestsiz daha az degerin yok Allaha yalvaririsan.

psikopat
05.01.2009, 12:23
arkadaşlar valla bildiğim bi ayetel kürsi formülü daha var..çok ağır geliyo ben yaptım ama okuyana kadar canım çıktı...:( ama isteğim hemen oldu diyebilirimmm...

mucize
05.01.2009, 13:06
Ben burda yazan formülü 1 ay kadar önce yaptım.İki kez yaptım üstelik bir kez kendim bir kezde kardeşim için. Şimdi bekliyorum*Psikopat sende formülünü paylaşırsan sevinirim merak ettim doğrusu....

psikopat
05.01.2009, 13:54
mucize valla canım işteyim şuan eve gidince bakıp yazıyım

gokcee
05.01.2009, 14:09
bende istiyorum tarifi.

mavilim
05.01.2009, 14:35
sevgili psikopat inan çok seviniriz çok tşk ederiz.her türlü iyi niyet için uygulabilir değilmi.mesela iş için.

dilem
06.01.2009, 02:38
evet gercekten cok süper olur bekliyoruzz:hurray:

BLOTKHAYSER
06.01.2009, 06:29
ayetel kürsiyi bir inanin yüzüne okursan, diyelimki devlet islerin var...gibi böyle seyler, karsindakinin kalbi sana karsi yumusuyor ve senin istedigini daha kolay kabul ediyor...

Hem EVET bende kabul oldu! ama neler cektim oraya kadar fakat isyan etmedim!!!!ne kadar cok inanirsan okadar da senin duan kabul oluyor...birde bir salavat var onu 4444 söylemen lazim ozamanda kabul olyur...ama bende Ayetel kürsi cok büyük bir süredir..ve mutlaka günün birinde duan kabul oluyor..onun hürmeti icin cünkü Allah kabul eder.

hem kimi söylüyorki abdestsiz okunmuyor...özür ben ona katilmiyorum...nerde olursan ol ister iste, ister okulda...tuvalet haric! heryerde okuyabilirsin abdestin olursa ve olmasa da olur. cünkü abdestsiz daha az degerin yok Allaha yalvaririsan.

haklısın allah sunu kabul edermı bunu edermı dıye sorma sacmalıkları o soruyuda soranın yaratandan ne kadar uzak oldugunu bellı eder.

sutun ıcındekı suyu elınle cıkarabılırsen dılınle allah uzaktır dıyebılırsın

aris
06.01.2009, 11:51
ben bu ayetel kürsü duasını tarife göre yaptım..ve benim için sevgilimin geri dönmesimi yoksa farklı b ir yolmu hayırlı bilmedigim için, dilegimi Rabbim hayırlısı ne ise tez zamanda bana ver diyerek okudum...okuma beni hiç sıkmadı bunalmadım ve çok ferah bir şekilde tamamladım...ve hala her gün zaman oldukça okurum...ve sonuç olarak hayırlı hemde benim için çok hayırlı bir kapı açtı bana Rabbim ve hiç ummadıgım ama çok istedigim birşeydi...Rabbim cümlemizin hayırlı dualarını kabul etsin...

psikopat
06.01.2009, 15:02
tamam arkadaşlar veriyim size...
gece yarısı 2 rekat namaz kıldıktan sonra abdesli olarak kimseyle konuşmadan ve kıbleye karşı...

170 Ayetel Kürsiyi okunur ........ve hemen ardından
3000 defa "Ya Kafihttp://www.1forum.net/images/smilies/smilev.gif Ya Ğanihttp://www.1forum.net/images/smilies/smilev.gif Ya Fettahhttp://www.1forum.net/images/smilies/smilev.gif Ya Rezzak" isimlerini çekersin ALLAHIN İZNİYLE KABUL OLUYOR ARKADAŞLAR..

ÇOK ETKİLİDİR HARAM OLAN VE KÖTÜ İŞLERDE KULLANILIRSA OKUYANA ZARARI OLABİLİR...

GaZaL
07.01.2009, 19:25
Paylaşımın için teşekkürler psikopat sanırım isimler beraber okunuyor değil mi ? Hepsi sırayla 3000 defa değil.

yaren81
07.01.2009, 20:37
bende okudum hergün gece 11 den sonra ilk günlerde bi problem olmadı ama son gün sayıyı tamamlayamadan uyumuşum.uyandığımda saat 5 i gecmişti devam etmedim.bence inanarak yapılmalı bi denemeliyim olursa olur denmemeli.Rabbim acılan elleri geri çevirmez inanıyorum

dilem
11.01.2009, 18:56
evet yaren81 bende sana katiliyorum ... olursa olur denmemeli demissin haklisinda bence dua ederken sadece inanmak allaha siginmak önemlidir ...

ssessiz
14.01.2009, 23:26
ayetel kürsü sen nelere kadirsin...

aşikar16
06.02.2009, 15:44
piskopat ark. esmaları tek tek mi okuaycaz: birlikte mi?

ayrıca dileğim hemen oldu demişsin. demek ki hayırlı birşey istemişsin.

gece yarısından sonra mı okumak gerekir.gün içinde de okusak olur mu?

serkanefdal1
06.02.2009, 23:49
başlangıcındamı istek söylenecek

aris
16.02.2009, 11:50
ben abdest alıp iki rekat şükür namazı kılıp, kıbleye karşı dilegimi söyleyip okudum...ama duaya inanarak okudum ve dilegimin olacagına çok inandım ve bekledim....şimdi çok şükür imkansız düşündügüm ve çok istedigim şey oldu:)

mavilim
16.02.2009, 12:43
ne mutlu sana sevgili aris umarım hepimizin duaları kabul olur.

aris
16.02.2009, 12:47
inşallah mavilim...inşallah cümlemizin duaları kabul olur:)

aşikar16
20.02.2009, 18:55
aris çok sevindim.
Allah dualarını daim ettirsin.

merak ettiğim şey hangisi denedin.
piskopat ark. dediği formulü mü denedin?

Osiris
20.02.2009, 20:32
Peki kişi namaz kılmıyorsa,bilmiyorsa? =)

aris
20.02.2009, 22:45
namaz şart degil..uygulamada zaten öyle bir şey yok..ben kendim öyle bir başlangıç yaptım.... konuda açtıgım şekilde okudum...namaz dışında hiçbir degişiklik yapmadım...ama dedigim gibi çok inandım duamın olacagına...önce sen inanmalısın ki gerçekleşsin dua ...ayrıca iy idilekleriniz için teşekkürler..İnşallah tüm hayırlı dualarınız gerçekleşir...

duam
09.03.2009, 07:31
Piskopat lütfen,rica etsem söylermisin bu noktaların yerine ve esmalardan sonra konulmuş olan çarpı işaretlerinin yerinde yazmamış olduğun bişeylermi var.Yoksa onları dikkate almadan yazdığın gibimi uygulanacak..???teşekkürler

psikopat
09.03.2009, 09:53
aşikar16 valla ben hayırlı yada hayırsız olsun demiştim..ayrıca tek tek değil birleştirip okuyacaksın

Bump:
Piskopat lütfen,rica etsem söylermisin bu noktaların yerine ve esmalardan sonra konulmuş olan çarpı işaretlerinin yerinde yazmamış olduğun bişeylermi var.Yoksa onları dikkate almadan yazdığın gibimi uygulanacak..???teşekkürler

Yazmadığım bir şey yok canım. Olduğu gibi okuyacaksın.Allah kabul etsin..

duam
10.03.2009, 00:40
Teşekkürler psikopatcım en kısa zamanda deneyeceğim ve neticeyi burdan bildireceğim.
Allah seninde dualarını kabul etsin canım..:)

nefertiti:)
19.04.2009, 22:15
psikopat!!! evet evet doğru söylüyosunnnnn! ben tesbih kısmı hariç olarak çok önceleri iyi maaşı olan bi şirkette iş görüşmesine gitmiştim 3 yıl önce. biz size olumlu ya da olumsuz olarak hbr vericez demişlerdi ve açıkçası pek umutlu değildim! o gece oturup tam 170 tane bu niyet için okudum ve gerisini Allah'a bıraktım. tam 1 hafta sonra hbr geldi ve işe başladım. işin tuhafı ise torpilli bir kız varmış babası işverenle arkadaşmış ama ben başladıktan sonra şirketteki kızlar anlattı bana bunu. nasıl seni seçtiler anlayamadık diye! bir şekilde vesile olmuştu! 1 ayet-el kürsi okununca senin için 70.000 melek Allah'a yalvarırmış ve o kürsi'nin nurundan 70.000 melek bayılırmış dayanamayıp. 170 taneyi düşünün artık!...

arkadaşlar ayrıca günde 1000 ad. ayet-el kürsiyi 40 gün boyunca okuyanı yani toplam 40.000 yapıyor! 40.gün sonunda melekler ziyarete gelirmiş ve okuyan kişiye görünürlermiş! yani ben denemedim korkumdan ama bi ara hergün 200 ad. falan okuyodum. yalnız bıraktım çünkü olacak şeyleri hissetmeye başlamıştım ve bu gerçekten çok kötü bi his herkesle ilgili bişeylerin olacağını hissetmek buna kendin de dahilsin kötü yaaaa! cesareti olan okumaya çalışsın resmen olacak iyi ya da kötü şeyleri sanki içinizden birisi söylüyo size! ben korkup bıraktım! ayrıca bu 40.000 ad. okuma konusunu da Pamuk yayıncılık surelerin faziletleri kitabından bulup da yapmaya çalışmıştım! denemek isteyen buyursun yüreğiniz kaldırırsa tabiiiii.....!

jeker_1986
01.05.2009, 12:36
ya ben anlamadım sdc bir gece 170 defa okuyup dileğimizi ekleyip duamı edeceğiz yoksa 7 gün boyunca ilk sayfada verildiği gibimi okuayacağız çözemedim ben bunu yardım edermisiniz?

origanum
01.05.2009, 13:42
ya ben anlamadım sdc bir gece 170 defa okuyup dileğimizi ekleyip duamı edeceğiz yoksa 7 gün boyunca ilk sayfada verildiği gibimi okuayacağız çözemedim ben bunu yardım edermisiniz?

İlk sayfadaki gibi.

jeker_1986
01.05.2009, 14:19
peki ben ezbere bilmiorum bunu kağıt üzerinden okusam olurmu

origanum
01.05.2009, 14:28
peki ben ezbere bilmiorum bunu kağıt üzerinden okusam olurmu

Ezberlemenizi tavsiye ederim.
Duaların neden ezberden okunması gerektiği zaten bu forumda verildi, ilgili yerlere bakıp bilgi alabilirsiniz.

SanGlade
02.05.2009, 08:26
arkadaşlar ayrıca günde 1000 ad. ayet-el kürsiyi 40 gün boyunca okuyanı yani toplam 40.000 yapıyor! 40.gün sonunda melekler ziyarete gelirmiş ve okuyan kişiye görünürlermiş! yani ben denemedim korkumdan ama bi ara hergün 200 ad. falan okuyodum. yalnız bıraktım çünkü olacak şeyleri hissetmeye başlamıştım ve bu gerçekten çok kötü bi his herkesle ilgili bişeylerin olacağını hissetmek buna kendin de dahilsin kötü yaaaa! cesareti olan okumaya çalışsın resmen olacak iyi ya da kötü şeyleri sanki içinizden birisi söylüyo size! ben korkup bıraktım! ayrıca bu 40.000 ad. okuma konusunu da Pamuk yayıncılık surelerin faziletleri kitabından bulup da yapmaya çalışmıştım! denemek isteyen buyursun yüreğiniz kaldırırsa tabiiiii.....!
sevgili arkadaşım 40 000 değil 400 000 defa da okusan gelmeyecektir evet duanın kallanma sıklıgına göre koruma tahsis edilebiliyor lakin bunu sen goremessin hadim gelmez duanın muvekkilinin gelebilmesi için cağrı yapılmak zorundadır yani azimeti ile birlikte okunur riyazat şarttır ve sayıların onemini hafife almayın herşey değerlerde saklıdır bu sayılar 100 yıllardır tecrube edilerek belirlenmiştir sözün özü egerki dua nın hadim/müvekklini görmek istiyor isen azimeti ile birlikte ve vefkiyle birlikte riyazat edip cagrılmak zorunda baş suretle gelmeyecektir endişen olmasın

SanGlade
02.05.2009, 08:30
sayılar vakıtler sayılar

neden bırıde cıkıp demıyorkı emınım

hayır boyle olursa kabul olur boyle yaparsan daha cok kabul olur

mantıksız

allahla dost olamamanın sonucları bunlar

bataklıktan kurtulup sadece dua edelım sayılara kuruntulara takılmadan sevgı ıle dua edelım
sevgili arkadasım ne kadar saf ve salih isen o kadar allah dostusun ne kadar asi ve isyan kar isen allah a bir o kadar uzak din ve biat tevekkülsüz biat ve kosulsuz itaat ister senin kalbin temiz olduktan sonra salih ve iyi niyetle dua ettikten sonra taş sopa diye dua etmiş olsun bile kabul edilir sen allah a biat et ve inanacını sarsma bu tur düşüncelere girme kalbini köreltme
teşekkür ederim

siyahgul
15.04.2010, 16:03
ben ayetel kursi yi hergun hergece mutlaka okuyorum inanin cok faydasi var ve inanmak cok onemli

livemocha
29.04.2010, 05:03
yorum yazan herkese teşekkürler sayenizde aydınlanıyoruz hani altın sandığının üstünde oturuyoruz da nimetlerimizin farkında değiliz hakikaten Allah hepinizden razı olsun

zxaswe
06.05.2010, 18:29
313 defayı nasıl hesaplayacağız

origanum
06.05.2010, 21:20
313 defayı nasıl hesaplayacağız

3 kere 99lük tespihle imame dahil çekerseniz eder 300, sonra 10 parmağınızı daha sonra da 3 parmağınızı sayarsanız olur.

Kontejyan
10.05.2010, 15:12
Ayet-el Kürsi adı üzerinde ayetlerin en üzeri makamıdır.. İçerisinde inanılmayacak Ledünni kapıları vardır, onu bir nar agacı dalına yazdıgınızda, onu bir kagıt üzerine yazdıgınızda, onu okudugunuzda, harfleri ile vefkler mühürler hazırladıgınızda, geniş bir daire çizerek onunla işaretlediginizde vs vs her farklı uygulamasında hazineler yatar.. Onunla korkulardanda emin olabilirsiniz, onunla korkutabilirsiniz, onunla saklanabilir onunla seyahatler edebilirsiniz, sırlarını ifşa etmeye ilimler yetmeyecek bir ayettir.. Tamamen iş emridir...

ayşa
11.07.2010, 19:53
kısmet bağlılığı içinde bu uygulama yapılabilir mi acaba?

Kontejyan
12.07.2010, 02:40
kısmet bağlılığı içinde bu uygulama yapılabilir mi acaba?
Kullanmasını Bilen elbette.. Bakın Majide esas olan cümleden ziyade Uygulayıcının Enerjisidir başka tabirle Manevi gücüdür.. Kişi vardır Ayeti okur okur okur faydası düşünülür? Kişi vardır ayete başlar okuması bitmeden Niyetinin akibeti bina edilir..
Bununda sebepleri aslında şudur.. İşimiz düştügünde degil sürekli gök sema ile irtibatta olmalıyız ki işimiz düştügünde yüzümüz olsun.. Komşunuza gitmezsiniz selam vermezsiniz aramaz sormazsınız, evde bir ihtiyaç oldugunda kapısını çalarsanız size Kuvvetle muhtemel Hayır diyecektir.. Anlatabildim mi?

fato
04.10.2010, 13:50
Arkadaşlar Allah katında ayet el kürsi kadar önemli dua yoktur okuyun ve üfleyin Allah yardım eder kalpten İnananlara Amin

Yönetici Notu: Yazının orjinali
(arkrdaslr allah katnda ayt el kursi kadar onm lidua yoktr okuyn ve
uf leyn allah yardm eder kalbtn ınananlara amin)

Bu nasıl bir yazım şeklidir. Telefondan kısa mesaj atmıyorsunuz. Lütfen daha dikkatli olunuz!

yağmur82
04.10.2010, 14:12
özel formüle hangi gün başlamak hayirlidir. Korunma dairesi demiş bir arkadaş o nasil oluyor. Evdeki herkesi her şartta koruyormu bulunduğu mekanin dişinda etkisi kalkiyormu. Ben bunu berhetiyye duasini okumadan önce yapabilirmiyim. Sevdiklerimi ve beni her şartta korurmu. Korunmasini istediğim kişilere tek tek mi yapmaliyim üzerlerindemi taşimalilar.biraz daha aydinlatici bilgi alabilirmiyim.

yule
04.10.2010, 14:24
Korunma dairesi yapacağınız çalışmalardan önce kendinizi koruma altına almanız için uygulanır. Gün içinde de kendinize yapabilirsiniz. Başkalarına bunu yapamazsınız başkaları kendine yapması gerekmektedir. Günlük bir uygulamadır. Her gün yapılmalıdır. Ama gerek yoktur. Çok yüksek bir koruma şekli olduğu için sadece majikal çalışmalardan önce yapılır. Korunma tılsımları korunma vefkleri korunma duaları korunma yağları ve bitkileri gibi diğer alternatif yöntemleri kullanmanız daha kolay ve daha sağlıklı olur.

saat
24.10.2010, 17:06
bu okuma bır kez mi yapılmalı yoksa devam edilebilir mi?2 hafta boyunca mesela?

yule
25.10.2010, 00:10
Herhangi bir mahsuru yok devam etmenizin.

saat
25.10.2010, 00:18
son bir soru daha sorucam hepsini bir oturuşta okumasak olur sanırım..yani 100 okuyup 1 saat sonra tekrar başlasam gibi..

ironik
09.11.2010, 16:51
Sanırsam korunma dedkleri bir yerde okumuştum 7 defa Ayetel kürsi'yi okuyorsun.
1. okumada sağına
2. okumada soluna
3. okumad önüne
4. okumada arkana
5. okumada yukarı
6.okumada aşağı
7. okumada sağdan sola daire çizerek okuduktan sonra üflüyorsunuz
Bu şekilde kişi kendini koruma kalkanına alıyormuş.Ondan sonra tövbe ve salavatla istenilen çalışmalara başlanıyormuş
Benim bildiğim bu yanlışım varsa ehil olan kişi lütfen düzeltsin.

berksu07
09.11.2010, 20:38
''Bismillahi sır vebillahi nur yetmişbin Ayetel Kürsi dört yanımda/yanında dur'' deyip kendime yada sevdiklerime uzaktan üflüyorum. Rahmetti anneannem öğretmişti halen devam ediyorum, özellikle sabahları ve birisiyle gergin geçebilecek bir görüşmeden önce. Faydasını çok gördüm ve görüyorum. Ayetel Kürsi'yi de okurum genellikle

cerrah
09.11.2010, 20:44
bu rakamları neye dayanarak neye göre veriosunz bende desem 1. gun 10 2. gun444.3 gun 166 kere oku olur böle bişe var mı ya neye göre diosunuz

matahari
01.12.2010, 16:25
peki bu duayı annemle birlikte okusak yani 4 gün ben 3 gün o işe yararmı.dilediğim olurmu

Chillout
01.12.2010, 16:59
bu rakamları neye dayanarak neye göre veriosunz bende desem 1. gun 10 2. gun444.3 gun 166 kere oku olur böle bişe var mı ya neye göre diosunuz
Bu rakamları insanlar vermez. Görevliler belli bir amaç için bunu bu kadar okuyacaksın ki titreşimi ayarla, şifreyi girebil derler. Bu tür sayıların çoğu hatalıdır. Zira A kişisi X amacı için B varlığı ile görüşmüştür. B varlığı, A kişisine özel olarak (onun enerji düzeyi ve şifreleme sistemi) belli hesaplamalar dahilinde bu sayıyı verir ki X amacı gerçekleşebilsin. Yani insanlar kafalarına göre sayı vermez. Bazı konular da vardır ki sayısı bir kere verilir, bütün insanlar faydalanabilir.

peki bu duayı annemle birlikte okusak yani 4 gün ben 3 gün o işe yararmı.dilediğim olurmu

Öyle şey olur mu hiç? Siz bir şey istiyorsanız siz başvurur, siz gerekenleri yaparsınız. Anneniz ayrı siz ayrı.

muay thai
01.08.2011, 15:26
Ayetel kürsinin özel formülü... 1.gün-50 ayetel kürsi 3 defa da-vetini 2.gün-170 ayetel kürsi 7 defa da-vetini 3.gün 201 ayetel kürsi 11 defa da-vetini 4.gün 313 ayetel kürsi 21 defa da-vetini 5. Gün 50 ayetel kürsi 41 defa davetini 6.gün 170 ayetel kürsi 71 defa da-vetini 7.gün 313 ayetel kürsi 111 defa da-vetini oku sakın birşey söyleme her ne muradın varsa olur uzağı yakını görürsün.ruhaniler dostun olup bir çok hayırlara ulaşırsın....... önce [tecrübemize göre ] mavi küçük bir ışık gelir ışık ihlasına göre büyür ve sen bir teleskopa bakar gibi bakarsın [gözler hafif yumulmalı ta ki perdeler tam açılıncaya kadar ] konuşup ileri geri yerlerde anlatırsan veya yalan yanlış kulanırsan sana üç ay mühlet verilir [ bütün tertiplerim için geçerli ] kendini düzeltmezsen bir daha ulaşmıyabilirsin.selam ve dua ile alıntıdır

bedford
01.08.2011, 15:28
buna benzer bir formül vardı bende de, kimseye anlatmamak ilk şart, çünkü bu davet. bir sırlı yol.

muay thai
01.08.2011, 15:54
ben paylaşmak istedim doğrusu burası öğrenime açık bir plartform umarım birilerine faydalı olur

FerdeLance
01.08.2011, 16:16
Şunu anlayamıyorum. Hem Müslümanlıkta bedensiz varlıklarla her türlü iletişimin yasaklandığı söyleniyor hem bunu dualarla gerçekleştiriyoruz sizin söylediğinie göre. Ayet'el Kürsi okuyarak yapılan bir davet nasıl oluyor da bizden bir şeyler alıyor.

mandalin
01.08.2011, 16:46
okudum vakti zamanında bir şey olmadı daveti olmadan sadece okumadan farkı yok asıl önemli kısım eksiksiz olarak davetin verilmesi

origanum
01.08.2011, 20:02
Ayetel kürsinin özel formülü... 1.gün-50 ayetel kürsi 3 defa da-vetini 2.gün-170 ayetel kürsi 7 defa da-vetini 3.gün 201 ayetel kürsi 11 defa da-vetini 4.gün 313 ayetel kürsi 21 defa da-vetini 5. Gün 50 ayetel kürsi 41 defa davetini 6.gün 170 ayetel kürsi 71 defa da-vetini 7.gün 313 ayetel kürsi 111 defa da-vetini oku sakın birşey söyleme her ne muradın varsa olur uzağı yakını görürsün.ruhaniler dostun olup bir çok hayırlara ulaşırsın....... önce [tecrübemize göre ] mavi küçük bir ışık gelir ışık ihlasına göre büyür ve sen bir teleskopa bakar gibi bakarsın [gözler hafif yumulmalı ta ki perdeler tam açılıncaya kadar ] konuşup ileri geri yerlerde anlatırsan veya yalan yanlış kulanırsan sana üç ay mühlet verilir [ bütün tertiplerim için geçerli ] kendini düzeltmezsen bir daha ulaşmıyabilirsin.selam ve dua ile alıntıdır

Sitede daha önce bu konu vardı, iki konuyu birleştirdim. Konu açmadan önce iyi arama yapınız lütfen. Ve yorumlarınızı, eksik bulduğunuz, ilave edeceğiniz kısımları o linkin altında paylaşınız.

dmkol
02.08.2011, 00:09
Ben yine birşey diyeceğim çoğu kişi bana karşı çıkacak...

Arkadaşlar Ayetel kûrsi Allahın bize bahşettiği bir silahtır.

ayetel kûrsi
Nas
Felak

Bunlar bize bahşedilen silahlardır.
Boş istekler için kullanılması doğru değildir ve izni olmayanlar fazla okuyamazlar.
Özellikle ayetel kûrsi yakıcı bir suredir.
Sizi korur evet ancak çok abartırsanız hücrelerinizi yakar.
Acı çekersiniz.
bir rivayete göre ölmeden önce okunan ayetel kûrsi sizi şehit mertebesine ulaştırır.
ayetel kûrsi yi okuduğunuzda ne bir insan ne de Allahın yarattığı bir başka yaratık cinler dahil hiç biri size zarar veremez.

Düşünün bukadar güçlü bir silahı abartarak kullanırsanız sizede zarar vereceği mantığınıza yatacaktır.

ayetel kûrsi bir dilek suresi değildir korunma suresidir.bir silahtır.Günde 1000 tane okuyanın eli öpülür.Çünkü ona izin verilmiştir.

bedford
02.08.2011, 15:14
#dmkol'un dediği doğrudur..Ayetel Kürsi bir silahtır, çok okursanız hücreleri yakar fikrine katılıyorum! ben ne zaman abdestsiz okuduysam başıma hertürlü fenalık gelmiştir, sakın ola ki abdestsiz okumayın.!

anktekinc
05.01.2012, 13:37
313 kere okumaya çalıştığımda genelde şaşırıyorum. bu konuda tavsiyesi olan birileri olabilirmi bana?

emir
07.01.2012, 17:02
Ayetel kürsi, ruhaniyeti arttırmak, basireti daha da açmak için okunursa, ne güzel olur..
davet amaç olursa, gerçek amaca ulaşılamaz...

othergirl
09.01.2012, 13:24
bır sey sormak ıstıyorum .ben asık etmek ıcın denenmıs kesın usul adlı duayı okuyorum bıtmek uzere bıttıkten sonra bu duayı okuyabılır mıyım cunku 40 gun hıc bır okuma yapmıcaksınız yazıyordu dua bıttıkten sonra yardımcı olursanız sevınırım

şüküfe
19.02.2012, 01:40
gecemi gündüzmü okunacak

Simsiyahhh
19.02.2012, 02:19
Ben 7 defa okuyup yatiyordum aksamlari..Huzurlu uyuyor fahat uyandigimda terlemis oluyordum.Evdekilere bi kac kere sordum sayikladigimmi diye..Öyle biside sezmemisler.Kötü rüya felen onlarda yoktu fakat dedimya terleyerek oyanuyordum.Yoksa rüyalar görüp uyandigimda hatirlamiyormuydum bilemiyorum da.
Cocuklugumda bana komsumuz ögretmisti bu duvayi.
O yüzden ezberimde olan bir dua.Ama ne hikmetse illaki okuyarak okumak geliyor icimden.Oyüzden ise giderken.okulda,sinavlardan önce,staajimda okurum.Ama bir günde 7 defa okumuslugum olmamisti.
Bu 7 defa okunmada korunmak icindi.Konuyu görünce yazmak istedim :)
Türkce mealini okumak bana huzur veriyor.

canmert196
19.02.2012, 13:26
manevi cezasi buyuktur derken sunu kastetmis diye dusunuyorum her buyunun bir bedeli vardik denklemde bi tarafta oynama yapinlinca denklemi korumak icin obur taraftada yapilir buda majisyene bedel olarak yansir bu bedelerler yaptiginiz seyin boyutuna gore degisir ve size yansir:)

origanum
19.02.2012, 13:41
313 kere okumaya çalıştığımda genelde şaşırıyorum. bu konuda tavsiyesi olan birileri olabilirmi bana?

Şimdi gördüm soruyu. 3 adet 99 luk tesbih alıp yanınıza koyun. İmame ile 100 sayısı elde edilir. Okuyup bitince o tesbihi diğer yanınıza alın, 3ü de okununca toplam 300 sayısı elde edilecektir. Tesbihler bitince ellerinizdeki parmakları sırayla okuyunca 10 tanesi de okunmuş olacak geriye kalacak 3 sayısını da gene parmak hesabı ile ya da o da şaşar ihtimaline karşı tesbihlere bütün olarak 1 kere dokunup okuyunca 3 sayısı elde edilebilir.

atillamikail
20.02.2012, 08:34
sevgili arkadaşım 40 000 değil 400 000 defa da okusan gelmeyecektir evet duanın kallanma sıklıgına göre koruma tahsis edilebiliyor lakin bunu sen goremessin hadim gelmez duanın muvekkilinin gelebilmesi için cağrı yapılmak zorundadır yani azimeti ile birlikte okunur riyazat şarttır ve sayıların onemini hafife almayın herşey değerlerde saklıdır bu sayılar 100 yıllardır tecrube edilerek belirlenmiştir sözün özü egerki dua nın hadim/müvekklini görmek istiyor isen azimeti ile birlikte ve vefkiyle birlikte riyazat edip cagrılmak zorunda baş suretle gelmeyecektir endişen olmasın
yanılıyorsun .şöyle yanıldıgını bılıyorum bu konuda muhıyddın ibni arabi hazretleri hergun 1000 kere okuyan cevresindeki ruhanılerı gormeye baslar dıyor.burada ozel bı hadimin daveti var dememiş.yanı davet degıl.davet konusunda dogru soluyorsun.bı hadımı davet etmedıkce gelmez.1000 kere ayetel kursı okuyan dıkkat edersen 1000 kere hayyul kayyum ismi şerifini zikretmiş oluyor. bu zikrin sonucunu acıklayan buyukler evrenın sırrına ermeye baslar der. nefertıtının dedıgı gıbı kaldıramaya bılırsın bu sırrı

tahita
20.02.2012, 09:46
atllamikail;sana katılıyorum ve cevap için teşekkür ederim.Çünkü sanglade'nin mesajını okuduğumda benimde aklım karıştı kim geliyor gelmiyor ne oluyor tarzında.Tüm paylaşım ve açıklamalara teşekkürler.

FerdeLance
21.02.2012, 23:03
İçimizden okusak olur mu? Tamam anlıyorum ben de katılıyorum önemli olan içimizden gelerek okumak ama sanki bir yerde normal dua okurken de kendimiz duyacak şekilde okumamız gerektiğini duymuştum. Titreşimi yakalamak içindir belki. Ama ben hep içimden okurum. Tabi ki önemli olan niyet ama yine de cevaplarınızı duymak istedim.

origanum
21.02.2012, 23:34
İçimizden okusak olur mu? Tamam anlıyorum ben de katılıyorum önemli olan içimizden gelerek okumak ama sanki bir yerde normal dua okurken de kendimiz duyacak şekilde okumamız gerektiğini duymuştum. Titreşimi yakalamak içindir belki. Ama ben hep içimden okurum. Tabi ki önemli olan niyet ama yine de cevaplarınızı duymak istedim.

Evet titreşim.

FerdeLance
21.02.2012, 23:45
Yani kendi duyacağım ses tonunda okumam yeterli olacaktır sanırım. Fısıltı olsa olur mu yoksa normal ses tonu mu? Bir de duaları ezbere okumanın önemiyle ilgili forumda araştırma yaptım ancak bulamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

origanum
22.02.2012, 00:22
Fısıltı olmaz, sesin titreşim gücü gereklidir. Ezbere okumanız gerekir, bu da beynin net bir şekilde konsantre olup yine titreşimi etkilemesi esasına dayalı olmasındandır. Çok çok eskiler bu işlerin mekanizmasını, nedenleri ile biliyordu ancak karanlık çağlar nedeni ile ara zincirler kayboldu, günümüz kuşağı da Roma'yı yeni yeni keşfediyor.

FerdeLance
22.02.2012, 00:45
Fısıltı olmaz, sesin titreşim gücü gereklidir. Ezbere okumanız gerekir, bu da beynin net bir şekilde konsantre olup yine titreşimi etkilemesi esasına dayalı olmasındandır. Çok çok eskiler bu işlerin mekanizmasını, nedenleri ile biliyordu ancak karanlık çağlar nedeni ile ara zincirler kayboldu, günümüz kuşağı da Roma'yı yeni yeni keşfediyor.

Teşekkür ederim. Okumaya başlıyorum. Annemin sesimden ürküp beni de konsantre olmuşken korkutmaması dileğiyle.. :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Okurken kendimi hiç samimi hissedemiyorum. İster istemez aklıma sorular geliyor. Neden ben içten bir dua okumak yerine artık bitse de uyusam dediğim sayılı dua okuyorum diye. İnanıyorum Allah'ın izniyle isteğimin bir gün olacağına ancak okudukça içtenliğim azalıyor ve dediğim gibi artık bitsin durumuna geliyorum. Sürekli dikkatim dağılıyor aralarda kesip başka şeylerle ilgilenip tekrar dönüyorum. Hep verilen sayılardan daha fazla okuyorum. Bir türlü odaklanamıyorum ve zorlanıyorum. Şu anda 120 de başım döndü dikkatim dağıldı kendimi saygısızlık yapıyormuş gibi hissedip ara verdim :/ Ama sonuç alacağıma inanıyorum.

origanum
24.02.2012, 12:36
Okurken kendimi hiç samimi hissedemiyorum. İster istemez aklıma sorular geliyor. Neden ben içten bir dua okumak yerine artık bitse de uyusam dediğim sayılı dua okuyorum diye. İnanıyorum Allah'ın izniyle isteğimin bir gün olacağına ancak okudukça içtenliğim azalıyor ve dediğim gibi artık bitsin durumuna geliyorum. Sürekli dikkatim dağılıyor aralarda kesip başka şeylerle ilgilenip tekrar dönüyorum. Hep verilen sayılardan daha fazla okuyorum. Bir türlü odaklanamıyorum ve zorlanıyorum. Şu anda 120 de başım döndü dikkatim dağıldı kendimi saygısızlık yapıyormuş gibi hissedip ara verdim :/ Ama sonuç alacağıma inanıyorum.
İnanç önemli bir faktördür ancak sayılı formüller olunca telefon numarası çevirmek gibidir. Bir sayı bile hatalı olsa istediğiniz kişiyi değil de farklı bir kişiyi aramış olursunuz, istediğiniz kadar karşınıza aramak istediğiniz kişinin çıkacağına inanın. Şöyle bir örnek vereyim:
- Alooo orası XXX XX X6 mı?
-Hayır XXX XX X7
-Olsun ben arkadaşım Ayşe ile görüşeceğime inanıyorum o numarada.
-!!!!(Biiiippppp)
Hem görüşmek istediğiniz kişiye ulaşamaz hem de telefon sapığı muamelesi görür ve karşı taraftan kötü enerji alırsınız değil mi. Sayılı okuma da bunun aynısıdır işte.
Eğer yapacak gücünüz yok ise hiç başlamayın. Zaten herhangi bir uygulamaya başlamadan önce kendinizi hazırlamanız gerektiğini, yapacağınız işin gerektirdiği kadar enerji seviyesine sahip olmanız gerektiğini ancak ondan sonra başlayabileceğinizi söyleyip duruyoruz.

ebru83
13.03.2012, 02:53
Bir niyet veya üzerimizdeki kötü enerji veya büyünün bozulmasi icin 313 kere Ayetel Kürsüyü okunulacagini ögrendim. 313 kere 21 gün. Bilgisi olan varmi 313 evet dogru ama 21 günde emin degilim. Bilgisi olan varmi?

origanum
13.03.2012, 10:35
Bir niyet veya üzerimizdeki kötü enerji veya büyünün bozulmasi icin 313 kere Ayetel Kürsüyü okunulacagini ögrendim. 313 kere 21 gün. Bilgisi olan varmi 313 evet dogru ama 21 günde emin degilim. Bilgisi olan varmi?

21 günün önemi farklıdır. Bir niyetin gerçekleşmesi için dileğinizi içinizden 21 gün geçirirsiniz ya da bir alışkanlığı kazanmak istiyorsunuz 21 gün tekrarlayınca alışmaya başlarsınız. Okuma ile direkt değil bu yüzden dolaylı etkisi vardır. Yani formülasyonda yoktur bu sayı sadece kişisel gelişimcilerin kullandığı yöntem ile desteklemektir. Zaten her gün okuyup niyet ediyorsunuz bunu eğer 21 gün yaparsanız kuantum olumlama yapmış sayılırsınız. Bu arada yeri gelmişken söyleyeyim büyü bozmak için Ayetel Kürsi okumanın yeterli olmayacağını bilin, o kadar basit değil.

ebru83
13.03.2012, 11:57
Biliyorum sayin Origanum ama bunu benden ayrilan esim icim yapiyorum. Kendisi hic iyi degil sadece iyi olmasi icin biraz kendine gelmesi icin. Artik vicdanindanmi öyle baska sebeblerimi var bilmiyorum ama yasam sevinci kalmamis gözlerinde. Ocok iyi kalbi temiz saygili kisi gitmis bir ölü olmus. Yardim edimesine izin vermez inanmiyor. Benden büyülerle sogutan ayiran kisi simdi ailesinden kopariyor. Üzülüyorum onun icin. Sadece hayirlisini istiyorum :(

gerekli
13.03.2012, 13:18
AYETEL KÜRSÜ ETKİSİ :5 yıl önce birden bire eşimin hayatında beliren bir bayan nedeniyle yuvam yıkılmak üzere idi. İlk kez benden vazgecebilecek kadar gözü kör olmuştu adeta eşimin. Çaresizlik içerisinde kıvranıyordum. Çocuklarım kücüktü. Asla babasız büyümelerini istemiyordum. Eşimle aramızı düzeltmek için verdiğim tüm iyi niyetli çabalarım, anlayamadığım bir şekilde daha kötüye götürüyordu durumu.Sanki kontrolumuz dışında bir şeyler vardı. O çaresizlikle gittiğim bir tarot bakan bayan bana şu formülü önerdi. Ayetel kürsi, felak ve nas surelerini hergün her biri kırkbir kez olmak üzere 41 gün oku ve 3 kez niyetini tekrarla dedi. Uygulamaya başlamamdan 10 gün kadar sonra ters giden herşey olumluya dönmeye başlamıştı. Bir ay geçmeden o kadınla eşimin arası bozuldu kavga ettiler ve ayrıldılar. Ve bir mutlu olmaya devam ediyoruz. Allah herkezin yuvasını yavrularını korunun..

ebru83
13.03.2012, 13:30
Sizde büyü yokmus galiba. Ben canimdan cok sevdigim esimin perisan halini görüyorum. Artik o kadin onu mutlu edecekse ona gitsin yeterki mutlu olsun diyorum.

Sayin Origanum kac gün okumam gerekiyor. Dilegim var hayirlisini istiyorum. Konuyu okudum ama cok karismis. Icimde süphe olusmasini istemiyorum. Sizin bilginize güvendigim icin icim rahat olacak:)

origanum
13.03.2012, 20:10
Sayin Origanum kac gün okumam gerekiyor. Dilegim var hayirlisini istiyorum. Konuyu okudum ama cok karismis. Icimde süphe olusmasini istemiyorum. Sizin bilginize güvendigim icin icim rahat olacak:)

Bu soru 3 yıl önce de bana bu konu altında sorulmuştu, yine aynı cevabı vereceğim, ilk mesajda anlatıldığı sayılarda okunması gerekiyor.
Abdest alıp kıbleye doğru oturun dileğinizi söyleyip niyet edin ve o ilk mesajda denildiği gibi her gün kaç adet belirtiliyorsa o gün oturup o kadar sayıda okuyun.
Bir hafta oturup okuyamaz iseniz ki genelde ağır gelebilir, tek seferlik okuma şekli de yapılabilir. Bunun anlatıldığı bir başlık da var forumda ama yeri gelmişken burada söyleyeyim. Oturun ve tek seferde 313 kere okuyun, bu basit isteklerin olması için uygulanır genelde. Sizin dileğiniz basit değil ise bir haftalık olanı uygulayın derim. Okurken kimse ile kouşulmamalı, etrafa bakılmamalı, konsantrasyon bozulmamalı, off dememelidir. Telaffuz hatalı olmamalı ve kesinlikle sıkılma belirtisi göstermeden tam bir inançla okumalısınız.
Eğer büyü ile sizden ayırılmış birisini döndürmek gibi bir niyetiniz varsa bu yüzden okuyacaksanız hiç boşuna zahmet etmeyin, dönmez. Bunun için önce o büyü çözülmelidir. Serbest kalınca ne yapacaksanız yapabilirsiniz. Büyülü insana büyü yapılmaz önce çözülür sonra yapılır, işleyiş olarak.

semyanocibel
13.03.2012, 20:42
21 günün önemi farklıdır. Bir niyetin gerçekleşmesi için dileğinizi içinizden 21 gün geçirirsiniz ya da bir alışkanlığı kazanmak istiyorsunuz 21 gün tekrarlayınca alışmaya başlarsınız. Okuma ile direkt değil bu yüzden dolaylı etkisi vardır. Yani formülasyonda yoktur bu sayı sadece kişisel gelişimcilerin kullandığı yöntem ile desteklemektir. Zaten her gün okuyup niyet ediyorsunuz bunu eğer 21 gün yaparsanız kuantum olumlama yapmış sayılırsınız. Bu arada yeri gelmişken söyleyeyim büyü bozmak için Ayetel Kürsi okumanın yeterli olmayacağını bilin, o kadar basit değil.

çok güzel basit olsaydı herkes yapardı...

parıltı
22.03.2012, 21:25
Ayetel kürsiyi bir zamanlar bende çok okurdum,yürürken ,otururken,uyuyacağım zaman vs...Çok faydasını görmüştüm,Allah size her konuda yardım ediyor,işleriniz rast gidiyor,daha bir cesaretli oluyorsun,başarılı oluyorsun,sayılıyorsun,örnekleri çoğaltmak mümkün...Ama hergün azda olsa okunmalı..Ben çok yararını tecrübe ettim.Şimdi eskisi gibi okumuyorum,ama yine okumaya başlıycam Allahın izni ile..

zuzusukuzuz
15.01.2013, 17:54
ben bu formülü okuyacağımı bir kaç arkadaşımla paylaştım,paylaşmamalı mıydım?Dileğimin olmasına engel olur mu?

Mefetseger
16.01.2013, 01:34
Aslında söylememeniz gerekirdi. Tekrar soracak olurlarsa eğer, yapmadığınızı/yapmayacağınızı söylemeniz daha iyi olacaktır.

Bu tarz durumlarda herhangi bir uygulama/maji/dua vs. yapılacağının söylenmeme nedeni hem enerjinizin olumsuz yönde etkilenmesi (durumla ilgili olumsuz bir fikir/yorum belirtilirse) hem de söylediğiniz kişinin küçük bir inançsızlığında bile o uygulamanın etkisinin azalması, bazı durumlarda tamamen etkisiz hale gelmesine sebebiyet vermesidir.

zuzusukuzuz
16.01.2013, 17:19
Cevabınız için teşekkürler.ıki şey daha sorucam.benim küçük bir bebeğim var.ben bu formülü uygularken olur da uyanır ağlarsa onu yatıştırıp,uyutup devam etsem olur mu?kaldığım yerden mi,baştan mı okumalıyım.Bir de bu formülü Allh'ın izniyle okuyup bitirdikten hemen sonra 41 yasin okumayı düşünüyorum aynı dileğim için.bir sakıncası olur mu?çok fazla okursam olumsuz etkiler alır mıyım?

lizbon
06.03.2013, 19:06
merhaba ben aranıza yeni katıldım ve siteyi çok beğenerek takip ediyorum gerçektende çok faydalı bilgiler mevcut ben şunu sormak istiyordum ayetel kürsiyi koruma kalkanı olarak her gün mü yapmamız gerekiyor yoksa belirli aralıklarlamı 8 kez okuyup kendimizi daireye aldığımız dan bahsediyorum cevap verirseniz sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim sevgiyle kalın lizbon.

codzombi
06.03.2013, 19:11
merhaba ben aranıza yeni katıldım ve siteyi çok beğenerek takip ediyorum gerçektende çok faydalı bilgiler mevcut ben şunu sormak istiyordum ayetel kürsiyi koruma kalkanı olarak her gün mü yapmamız gerekiyor yoksa belirli aralıklarlamı 8 kez okuyup kendimizi daireye aldığımız dan bahsediyorum cevap verirseniz sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim sevgiyle kalın lizbon.

Size 12 saatlik bir koruma sağlar. Dolayısıyla her gün yapmanız faydalı olur.

BeLLa91
07.03.2013, 12:08
Bir de biz deneyelim bakalım, umarım işe yarar. Teşekkürler.

ruhname
07.03.2013, 17:46
günde 313 defa ayetel kürsiyi okumakta kalp gözünü açar.

hokucu
20.05.2013, 09:04
öncelikle bu konuyu açtığınız için çok teşekkür ediyorum..allah razı olsun..
ben 10 nisanda internetten bir bayanla tanıştım..telefonla 5 gün bıyunca birbirimizle konuştuk..ama öyle bir hale gelmiştikki sanki 5 gündür tanışan değil de 5 yıllık sevgili gibiydik..derken kız beni 5 günün sonunda ağlama huyum nedeniyle terketti ve tel numarasını değiştirdi(erkekler ağlamazmış ona göre..bu hataymış)..
o kadar kötü oldum ki 10 gün boyunca hergün hüngür hüngür ağladım..derken beni 3 mayısta tekrar aradı..benimle bir daha sevgili olamayacağını,kendinde herşeyin bir kere olduğunun tekrarının olmadığını söyledi ve o kadarki bana artık hiçbir şey hissetmediğini söyledi..öyleki benim yaşadığım yerden(istanbul),ben orada yaşıyorum diye nefret etmeye başlamış..yani o denli kız beni hayatından söküp attı...
ama ben onu unutamıyorum..

sorum şuydu ben bu bir haftalık uygulamayı bu bayanla tekrar aramızın iyi olması,sevgili olmak için okusam bir sakıncası olurmu?

şlimdiden teşekkürler...

bir de bazı arkadaşlar sayıyı nasıl kontrol altında tutacağız diye yazmış..size nacizane önerim zikirmatik(digital tesbih) alın..hani şu parmağa takılan varya..neredeyse dini malzeme satan heryerde satılıyor artık..yani elde etmeniz kolay..fiyatı da pahalı değil...

IŞIKGÜCÜ
20.05.2013, 10:33
İnanarak, dileğinin gerçekleşeceğine inanarak okumak şart.Her gece uyumazdan evvel çoğunlukla 7 defa okurum ... Sağıma , soluma, ayak ucuma, başucuma,etrafıma daire çizerim , aileme (bireyleri gözümün önüne getirir) üflerim ve ensonunucu da okur içime çekerim.. Bu şekilde ölümden başka herşeyden korunacağımıza inanırım..Dilek için ise ilkindi namazından sonra 170 defa okuduğumu akşamında dileğimin gerçekleştiğini gördüm.Aletel Kürs-i hakkında gafil olmamak gerekir .Her kiliti açacak bir mübarek anahtar diye düşünüyor ve inanıyorum.Bir yanlışım varsa Allahım affetsin...

Yağmura özlem
20.05.2013, 10:49
İnanarak, dileğinin gerçekleşeceğine inanarak okumak şart.Her gece uyumazdan evvel çoğunlukla 7 defa okurum ... Sağıma , soluma, ayak ucuma, başucuma,etrafıma daire çizerim , aileme (bireyleri gözümün önüne getirir) üflerim ve ensonunucu da okur içime çekerim.. Bu şekilde ölümden başka herşeyden korunacağımıza inanırım..Dilek için ise ilkindi namazından sonra 170 defa okuduğumu akşamında dileğimin gerçekleştiğini gördüm.Aletel Kürs-i hakkında gafil olmamak gerekir .Her kiliti açacak bir mübarek anahtar diye düşünüyor ve inanıyorum.Bir yanlışım varsa Allahım affetsin...
Sevgili ışık gücü ikindi namazını kendimizmi kılacağız. Arkadaşlar kızıyor bir türlü namaz kılamıyorum dualarını bilmiyorum ezbere bildiğim dualar bir tek fatiha, ihlas birde ayetel kürsi namazda bir sürü duayı okumak gerekiyor o esnada da kitaba bakıp secdeye buradamı yatılacaktı buradamı oturulacaktı nerede ayakta durulacaktı derken konsantrasyon bozuluyor namaz mı kıldım ne yaptım bir türlü anlayamıyorum. İkindi namazı kılmak şartmı yada ikindi ezanından sonra namaz kılamadan okusak olmazmı. Saygılarımla

IŞIKGÜCÜ
20.05.2013, 11:20
Sevgili ışık gücü ikindi namazını kendimizmi kılacağız. Arkadaşlar kızıyor bir türlü namaz kılamıyorum dualarını bilmiyorum ezbere bildiğim dualar bir tek fatiha, ihlas birde ayetel kürsi namazda bir sürü duayı okumak gerekiyor o esnada da kitaba bakıp secdeye buradamı yatılacaktı buradamı oturulacaktı nerede ayakta durulacaktı derken konsantrasyon bozuluyor namaz mı kıldım ne yaptım bir türlü anlayamıyorum. İkindi namazı kılmak şartmı yada ikindi ezanından sonra namaz kılamadan okusak olmazmı. Saygılarımla

Başlarda böyle olur, öyle öyle derken öğrenilir, hiç yapamıyorum konsantre olamıyorum diye ara vermeyin vazgeçmeyin bir müddet sonra gayet güzel bir şekilde namazını eda ettiğinizi göreceksiniz inşaallah.
Kalbinizi bozmayın aslolan niyet..İlkindi ezanından sonrada abdestli olarak okunur.. Ancak , şuda var Allah ü Teala kulunun duasını bir şerre karşı da koyabilir, daha hayırlısı içinde de erteyebilir, sadece o duanın sevabınıda verebilir. Allah herşeye kadirdir.Kuluna zulmetmez..Herşeyin iyisini Allah bilir.Sevgiler

stinger
31.05.2013, 01:25
Cafer-i Sadık hazretlerinin böyle bir eseri yoktur aslında. Silsilenameler özellikle kitap silsileleri kitabın sağlamlığı ve sıhhatliği yönünden çok elzemdir. Bu konuda meşhur olan bazı zevatların eserlerinden hariç eserlere dikkatli incelemek lazım. Hele Arapça duaların Arap gramerine uymayan öyle bariz hatalar var ki çoğundan manasız ve berbat manalar çıkmaktadır.

winelilac
31.05.2013, 18:13
ya büyü yerine geçmiyodur bu değilmi?

Yağmura özlem
01.06.2013, 13:29

Ben hergün işe giderken yapıyorum çokta faydasını görüyorum.Hele Kalem suresinin 51 ve 52 ayetlerini de okuyunca evel Allah resmen sihirli kalkan oluyor. Kalem suresi genellikle nazar bela vs yi uzaklaştırıyor

teddy
16.02.2014, 23:49
220 kereyi okurken cok zorlandim. 313 defayi okurken biraz ara versem olurmu yoksa hep bi defadami okumak gerekli ?

origanum
17.02.2014, 02:35
Tüm okumalardaki kural bunda da geçerli. Aynı ritmde, tam bir konsantrasyonla, asla dikkat başka şeye dağıtılmadan, içinizden en küçük bir sıkıntı belirtisi bile geçirmeden okunmalıdır. Zorlanılma nedeni okumalara alışkın olmama ile alakalı olabileceği gibi içinde bulunduğunuz sorun nedeniyle enerji frekansınızın yerlerde sürünmesinden dolayı da olabilir. Alışmaya başlamak için her gün yarım saat derin derin nefes almak ve vermek, zihni sadece buna konsantre etmek, kafanızdan hiçbir düşünce, endişe, sıkıntı geçmesine izin vermemek, etraftaki hiçbir sesi duymayacak kadar bu işe odaklanmak gerekir, bir süre sonra bu iş günlük sıradan bir alışkanlık haline gelince rahatça okumaları yapabilirsiniz. Zihniniz ve nefesiniz açılmış olur.