cin konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dunku

Kayıtlı Üye
Bakin ben cin istiyorum ama oyle heves falan filan icin degil. Psikolojik sorunlarim var. guven sorunlarim var.. icimde surekli eksik birsey var ve ben onu doldurmak istiyorum. bir cin ile. Arkadas olmak istiyorum iyi arkadas. Guven falan istiyorum. yalniz olmak istemedigimden bir cin istiyorjm lutfen bana bir yardim edin

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Psikolojik sorunlarınız,güven eksikliğiniz,yalnız hissetmemeniz için Cin istiyorsunuz.
Yani herşeye her düşünceye,görüşe,isteğe saygım sonsuz da ......
Benim için bu sözün bittiği yer.
Umarım yardım alırsınız.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Bende katiliyorum cin istiyorum cin alalim der gibisiniz.Japon baligi alin 3 tane turuncu 1 tane siyah hem evin refahi artar hem onlarla konusursun yada kedi falan al.En yakin zamanda yardim almani oneririm.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Belki bir cinde sizi istiyordur, hadi hayırlısı :D :D

Sonmajici

Kayıtlı Üye
Ciddi misiniz ? Dalga geçtiğinizi düşünüyorum o size arkadaş olmaz aksine sizi daha güvensiz, yalnız ve mutsuz yapar. Öyle bir şekilde yazmışsınız ki bu konuda yeteri kadar bilgi sahibi olmadığınız belli oluyor. Bence bununla ilgili yeteri kadar konu var sitede bakmanızı öneririm. Cinler bunlar kanatları olan ,tatlı ,şirin ,küçük sizi dinleyecek, dost canlısı periler değiller.Psikolojik destek almanız sizin için daha faydalı olacaktır.

AJA

Elit Üye
Sayın üye henüz çok yeni ve bu konularda - sıfır bilgi sahibisiniz.Önce forumda varlıklarla ilgili tüm konuları oturup okuyun bu takriben 2-3 ayınızı alır,sonrasında konu açıp eksik kalanı sorun.
Gerekli cevaplarda zaten geldiğinden konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...