Büyüyü bozmaya çalışmak ters teper mi?

Luccinda

Kayıtlı Üye
merhaba ; yapılmış olan negatif bir büyüyü elimizde ki parçalarını yok etmek büyüyü bozar mı? Yada aksine bunu yapmamız daha kötü sonuçlara yol açar mı? Sitede sirkeli suya atılması gerektigi yazıyor bu yeterlimidir.Birde yapılmış olan negatif bir büyünün etkisi ne kadar sürüyor, yine sitede yapılış şekline göre değiştiğini ögrendim fakat bu ayrımı nasıl yyapıyoruz.Birine yapılmış olan negatif bir büyü yaptıran kişiyide etkiler mi yoksa hissedilen rahatsızlık vicdanmıdır.Fikirleriniz için teşekkür ederim.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Şahsen çok geniş bir büyü kavramı var.Hangi büyü islam büyüsü mü,wiccan büyüsü mü yoksa woodoo mu?

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Voodoo daha kolaydı.Genellikle hocaya mocaya giderler.Ama en doğru kararı sayın Urum verir

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Büyü yaptıran kişiyi etkilermi bilmiyorum?Ancak bi insan büyü yaptırıyorsa emin olun vicdanen rahatsızlık duymaz,duyacak karakterde olsa zaten yaptırmaz.Rahatsız oluyorsa bi şekilde büyünün kendisinden etkilenmiştir diyeceğim ama hiç böyle bişeyde duymadım.Sırkeli su bazen yeterli olurken bazen olmayabilir.Buda yapılan büyüye göre değişir.Benim etrafımda gördüğüm kadarıyla ;sağlam bir insan yatağa düşmüstü,büyü bozulunca ayağa kalktı.Öyle büyüler var ki Allah yaşatmasın insanın hayatını ters yüz ediyolar.Bunları bozmak şart.Etkileri bozulmazsa devam eder ,yapılan bir büyü bozulmalıdır,net.

Luccinda

Kayıtlı Üye
Büyü yaptıran kişiyi etkilermi bilmiyorum?Ancak bi insan büyü yaptırıyorsa emin olun vicdanen rahatsızlık duymaz,duyacak karakterde olsa zaten yaptırmaz.Rahatsız oluyorsa bi şekilde büyünün kendisinden etkilenmiştir diyeceğim ama hiç böyle bişeyde duymadım.Sırkeli su bazen yeterli olurken bazen olmayabilir.Buda yapılan büyüye göre değişir.Benim etrafımda gördüğüm kadarıyla ;sağlam bir insan yatağa düşmüstü,büyü bozulunca ayağa kalktı.Öyle büyüler var ki Allah yaşatmasın insanın hayatını ters yüz ediyolar.Bunları bozmak şart.Etkileri bozulmazsa devam eder ,yapılan bir büyü bozulmalıdır,net.

duyabilir sayın ıviv. Her nekadar yanlış yada dogru olsada insanlar birşeyleri yapmak zorunda kalabiliyor.Bu benim hayatımdan çıkmasını istedigim biri için yapıldı. Umarım syn Urumdan da bir yanıt alabilirim.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
duyabilir sayın ıviv. Her nekadar yanlış yada dogru olsada insanlar birşeyleri yapmak zorunda kalabiliyor.Bu benim hayatımdan çıkmasını istedigim biri için yapıldı. Umarım syn Urumdan da bir yanıt alabilirim.
Sebepler olayı kısmen değiştirebilir.Her görüşe saygım var buda benim görüşümdü. .Büyünün bir insanı ne hale getirdiğini gayet iyi bilip makûl bakamıyorum.Zor durumda kalan kişinin yerine koyarım her zaman kendimi.Sayın Urum yardımcı olucaktır.

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Bence Urum'a özel mesaj atın. Gördüğü zaman cevap yazar. Tek tek konulara giremiyor.

cherish

Kayıtlı Üye
merhaba ; yapılmış olan negatif bir büyüyü elimizde ki parçalarını yok etmek büyüyü bozar mı? Yada aksine bunu yapmamız daha kötü sonuçlara yol açar mı? Sitede sirkeli suya atılması gerektigi yazıyor bu yeterlimidir.Birde yapılmış olan negatif bir büyünün etkisi ne kadar sürüyor, yine sitede yapılış şekline göre değiştiğini ögrendim fakat bu ayrımı nasıl yyapıyoruz.Birine yapılmış olan negatif bir büyü yaptıran kişiyide etkiler mi yoksa hissedilen rahatsızlık vicdanmıdır.Fikirleriniz için teşekkür ederim.

islami büyü diye de bişey yok tabi de konu o değil, parçalarını yok etmek büyüyü etkisiz hale getirmez. Toprağa gömülmesi veya akarsuya atılması önerilir, içeriği bilinmeyen büyüler için birşey yapmak doğru değildir. Birine yapılmış olan negatif büyü yaptıran kişiyi etkiler, vicdani etkinin dışında enerjisini etkiler. Büyüyü bozmak istiyorsanız güvenilir birinden yardım almalısınız.

ama nedense büyüyü sizin yaptığınızı-yapmaya çalıştığınızı düşündürdü yazdıklarınız. Bir varlıktan yardım almak gibi değilde tılsım gibi mi, dolayısıyla yine o varlıkları çevrenize çekmiş olma durumumu yaşanıyor? Her büyü yapmak isteyenin büyüsü gerçekleşmez, zaten büyücülerin yaptığı büyülerde herkeste zaman ve etkileri bakımından farklılık gösterir. Tılsım benzeri birşey yaptıysanız ya da bir tanıdığınız diyelim..gömün ve tövbe edin.
Yakmayın, ateşle teması sakıncalıdır

Luccinda

Kayıtlı Üye
Bir büyünün tılsımlamı yoksa varlıklamı yapılmış oldugunu nasıl anlarız bilmiyorum. Mesela farklılık gösterir diyorsunuz nesine göre farklılık gösterir. Sirkeli sudan sonramı gömülür yada atılır varsayalım bunu yaptık. İşlemin geri dönüşü işi daha kötü birhalemi getirir.

cherish

Kayıtlı Üye
Bir büyünün tılsımlamı yoksa varlıklamı yapılmış oldugunu nasıl anlarız bilmiyorum. Mesela farklılık gösterir diyorsunuz nesine göre farklılık gösterir. Sirkeli sudan sonramı gömülür yada atılır varsayalım bunu yaptık. İşlemin geri dönüşü işi daha kötü birhalemi getirir.
Yazılan tılsımdada yazılan duanın, ayetin hadimleri vesile olur. tılsımlardada esmaların bekçileri olur daha iyi niyetli gibi yansıtmakta istemiyorum, büyü niyetiyle yapılan şey büyüdür. Varlıktan yardım almak diye ayırt etmemin sebebi bazı havasta ustalaşmış kişilerin belirli cin veya cin padişahlarından rehberlik veya yardım almasıyla ilgili. Büyüyü yapan kişi önem kazanıyor, eğer bu işle özellikle ilgilenen biri yapmışsa sadece dua yazmıyordur. Belirli bir ayet sırası takip etmiyordur. Yapılan taraf değilde yaptıran tarafsanız diye söyledim, tövbe kapıları açıktır her zaman...İşlemin geri dönüşü derken size gelebilecek zararları kastediyorsanız, o kısım karışık,Yaradana sığınırız başımıza geleceklerden..hiç büyü yapmayanların başına neler geliyor...sizde hepsi ya da anlaşılır parçası varsa Urum' a sorabilirsiniz

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Elinizdekinin negatif bir büyü olduğundan emin misiniz? Eminseniz ne yazıyor ve ne için hazırlanmış?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Genel bir cevap olduğundan, genel bir bozma işlemi anlatayım. Kağıdı alın, besmele ile sirke içine atın. Üstündeki yazılar tahrip olmaya başlayana kadar tutun. Kağıdı çıkarın, üç Felak, üç Nas ve Ayet-el Kursi okuyup, üfleyin. Elinizden gelen en küçük parçalara düzenli biçimde ayırın kağıdı. Yani serçe parmağın tırnağı kadar olsa her parça kafidir. Sonra bol kaya tuzu ile bu kağıdı (parçalanmış halini) karıştırın. Besmele ile temiz bir yere gömün veya akarsuya atın.