Kaçırılma Dosyası 1 - WHITLEY STRIEBER

MONOTAMU

Banlı Kullanıcı
[video=youtube;mAXHjDda6aY]https://www.youtube.com/watch?v=mAXHjDda6aY&list=PLO6lK9k0a3uMrm5U39H68Un9jj551rU2L[/video]

Bu kaçırılma olayı ünlü bir yazar olan Whitley'in başından geçmiştir. Ailesiyle 1985 yılının 26 Aralık'ında önceden planlamış oldukları tatil için Newyork'un yüksek bölgelerini gitmişlerdir. Akşam yemeğini yedikten sonra erkenden uyumak istemiş ancak 6 saat sonra kendisini uyanık halde bulan yazar, neden ve nasıl uyandığını ve ne olduğunu anlayamamıştır.
Sonraki günler içerisinde kendisini son derece tuhaf, garip ve gergin hissetmeye başlamış sonra gözlerinin önüne flashbackler halinde görüntüler gelmeye başlayınca bir şeyler anımsamaya başlamıştır. Bu görüntüler gerçekten korkunçtur. Uyanmış olduğu gece ne olduğu hakkında hiçbir fikri olmayan yazar, ne olduğunu öğrenmek için hipnoz yaptırmaya karar verir. Yazarın geriye dönüşümlü hipnoz sırasında anlattıkları gerçekten ilginçtir. Kendisinin 2 dünya dışı varlık tarafından kaçırıldığını hatırlamıştır. Hipnoz altında anlattıklarına göre kendisini kaçıran varlıklar ufak tefek, oval kafalı ve siyah kocaman gözleri olan varlıklardır.

Yazar kaçırılma anını şu şekilde anlatmıştır. '' Önce tüm oda ışıklarla kaplanmıştı sanki felçli gibi kımıldayamıyordum. Bir güç tarafından yatağımdan yükseliyordum ve bu yükselme anında bir anda kendimi başka bir mekanda buldum. Bir çeşit irade kaybına uğramıştım çünkü bedenim üzerinde hiçbir hakimiyetim yoktu. Üzerimde bulunan derisi sert dişi bir uzaylı ile kontrol dışı bir cinsel ilişki yaşadım. Vücuduma implant denilen parçacıklar yerleştirildi. '' Hipnoz altında anlattıkları bunlardı. Olayı öğrenip çevresindekilere anlattığında etrafındaki çevresindeki arkadaşları bunun bir aldıtmaca olduğunu düşünüp, kendisinden uzak durmuşlar hatta oğlunun okuldaki müdürü bu olaylara çok karşı olduğundan dolayı oğlunu okuldan alarak başka okula yazdırmak zorunda kalmıştır. İlerleyen zamanlarda kulağının arkasında garip bir parçanın olduğunu fark etmiştir. Gerçekten de tüm kaçırılan kişilerde bulunan bu implant denilen parçalar garip ve kimyasal bir yapıdan oluşmaktadır. Yapılan araştırmalar sonucunda bu parçacıkların insanların sinir sistemini etkileme gücü olduğu ortaya çıkarılmıştır. Bulunan implantlar kaçırılma olaylarının rüya yada hayal olmadığının kesin kanıtıdır.

Yaşadığı bu olaylardan önce bir çok roman yazmış olan yazar, tanınmış başarılı biriydi. Kaçırılmasından sonrada yazmış olduğu eserleri kendi kaçırılmasıyla ilgili olmaktan çok günümüzdeki ufo kaçırılmalarıyla ilgili fiziksel kanıtların ciddiye alınmasıyla ilgili bir çabayı temsil etmektedir.