Peşimdeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VirtiualHuman

Kayıtlı Üye
Bir demon çağırdım ve yanlışlıkla onu öldürdüm aslında istediğimi almak için onu günlerce hapis tuttum kendisi öldü böyle olacapını düşünmemiştim askerleri geldi onları hissedebiliyorum 4 tanesi öldü ama hiç durmuyolar dayanacak gücüm kalmadı yardım edin...

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Okadar demonu nasıl öldürdünüz ?

VirtiualHuman

Kayıtlı Üye
Eski bir uygulama ailemde bu işlerle uğraşıyodu hatta tüm soyum genlerimde var

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Peki aileniz bu duruma nediyor ? Sizin için ellerinden bişey gelmiyor mu ?

VirtiualHuman

Kayıtlı Üye
Yaşayan tek benim ve demonu onun için çağırmıştım aslında intikam için fakat bu gidişle bende ölücem

AJA

Elit Üye
Bir demonu öldürme gücüne sahipseniz peşimdeler diye de yardım beklemezsiniz.Yanlışlıkla oldu demeniz mümkün değil.Ne yardımı bekliyorsunuz bizden ? Ailenizde bu bilgiler varsa onlara sorun bu soruyu önce.

VirtiualHuman

Kayıtlı Üye
Öldürme işlemi uzun sürüyor sayın AJA teker teker gelseler sorun olmaz ama geldikleri zaman cidden fazla oluyorlar herkesin dayanabileceği türden bişey değil ve bu uygulamayı her yapışında ruhundan bişeyler götürüyorsun yani demek istediğim herhangi bildiğiniz birşey varsa lütfen söyleyin....

AJA

Elit Üye
Çalıştıklarım demonlar değil.Sizi tam manasıyla anlamış değilim hala.Uzun sürüyor dediniz ama yanlışlıkla mı ? İsteğinizi almak için onu nerde hapis tuttunuz ? Siz açık olun bende size yada bizde size yardımcı olmaya çalışalım.

VirtiualHuman

Kayıtlı Üye
Evimin alt katında bir bodrum katı var ve bana ait ona günlerce işkence yaptım ama öleceğini hiç düşünmemiştim

NaBe

Kayıtlı Üye
Demon öldürme gücünüz varsa cidden siz kendi işinizi kendiniz görürsünüz diye düşünüyorum.. Allah yardımcın olsun hatanın farkındaysan tez zamanda Yüce YARADAN'A SIĞINMAYI DENE..

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Konuyu okuyunca tuhaf hissettim.Daha dün gece Karabasan diye Ruhlar Bölgesi yapımcılarından çıkan bir film izledim.Karabasan bodrum katında solucanla besleniyordu.Filme güldüm olurmu öyle şey diye?Demek olabiliyor benzerleri..Allah yardımcınız olsun.Allah herşeye Kâdir 'dir ,Allah Vekiliniz olsun.

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
Başın büyük belada ... :devil2: Müslümanım diyorsan (Demon çağırmak çok ters bir durum müslümanlığa orası ayrı bi mevzu) Tevbe edip Allah'a kalpten sığınırsan 7 Düvel gelse kılına dokunamaz. Onun dışında uygulamalar gelip geçicidir.Askerleri öldürsen bile diğer demonlar bulaşır zamanla ... Ta ki ölünceye kadar

Sitra_Ahra

Kayıtlı Üye
Adam şeytan avcısı... İstediğimi almak derken isteğin neydi? Anlaşma yapmış mıydın? Demon bu anlaşmaya uymadığı için mi işkence ettin? Demonun lejyonları düşük enerji cinler mi yoksa demonun geçmişte anlaşmış olduğu insan(lar) ın ruhu mu? Doğru şartlarda gümüş üzerine işlenmiş süleyman mührünün faydası olacağını düşünüyorum tüm demonlar bilir ve korkar o mühürden.

aşk1

Banlı Kullanıcı
demon çağırmadan olası bir zor durumda kalınca napacağınızı şimdiden öğrenmeniz mantıklı çünkü çağırcam deseniz yardım alamazsınız oda doğru.

origanum

Yönetici
Bunun öyle olmadığını biz biliyoruz. Çoğu işin ehli de biliyor. Ancak yardımcı olmak ya da bilgilenmek için okuyan insanların vaktini çalmak, sırf bilgileri yok diye onları aşağılamak, eğlenmek hoş değil. Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...